t CJyar Jaden m Apolonia Rijk Leuntje Leuntje 28 I dinsdag 4 december 201,2 (J| fHensenlinq.nl Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25 Heden is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Nicolina Wondergem sinds 1988 weduwe van Ckristiaan Wattel. Ze is 93 jaar geworden. Serooskerke (W): Simon Wattel Jenny Wattel-Herd Ellewoutsdijk: Chris en Iris Wljcken: Nic/cy en Dennis Chris Sara Siem Domburg: Janneke Wattel Jannie van Bloois Veere, 2 december 2012 Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, kamer 16 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 7 december om 13.00 uur op de begraafplaats van Serooskerke (W). Hieraan voorafgaand zal om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 11.00 uur tot 11.50 uur in de bijgebouwen van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in De Zandput, Zandput 5 te Serooskerke (W). Correspondentieadres: Oostkapelseweg 29,4353 ED Serooskerke (W) Wij willen het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh hartelijk bedanken voor de lieve en goede zorg die ze onze moeder, mevrouw M.N. Wattel-Wondergem, gegeven hebben gedurende de jaren dat ze in Nieuw-Sandenburgh heeft gewoond. Familie Wattel. Tot onze droefheid ontvingen wij bericht van het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Maria Nicolina Wattel-Wondergem C. Wattel-Louwerse nichten en neven Wattel Serooskerke, 2 december 2012 "Geloofd zijl Gij, mijn Heer, door zuster maan en de sterren. Aan de hemel hebt Gij ze gemaakt, schitterend, kostbaar en mooi". (Strofe Zonnelied van Franciscus) Dankbaar voor de jaren dat zij onze medezuster was, delen wij u mee, dat vrij onverwacht na een kort ziekbed in vrede en overgave is heengegaan, voorzien van. het sacrament der zieken Zuster Elza Franciscanes van Mariadal Elsa Florentia Antonia Lockefeer Geboren, op 2 7 augustus 1916 te H ulst Geprofest op 6 januari 1940 te Roosendaal Overleden op 1 december 2012 te Roosendaal De uitvaart wordt gevierd op donderdag 6 december om 14.30 uur in de kapel van St. Elisabeth, Wouwseweg 21 te Roosendaal. Voorafgaand aan de viering kunt u vanaf 13.50 uur afscheid nemen van zuster Elza in de Maria kapel van de Mariastede, St. Theresiastraat 44 te Roosen daal. Na de viering begeleiden wij zuster Elza naar haar laatste rustplaats op het kloosterkerkhof van St. Elisabeth. Namens medezusters en familie Zuster Margriet van der Vliet Algemeen overste Mariastede St. Theresiastraat 44 4703 AK Roosendaal Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Oranda van Campen-Weesepoel -V Ossenisse, 9 - 6 - 1923 t Terneuzen, 27 - 11 - 2012 sinds 1995 weduwe van Theodorus van Campen Graauw: Ferdy en Brigitte van Campen-van de Voorde Pieter Dennis t Christien Eline Kloosterzande, 27 november 2012. Correspondentieadres: Zandbergsestraat 22A 4569 TD Graauw. Het afscheid en de begrafenis op de begraafplaats te Graauw heeft in besloten kring plaatsgevonden op maandag 3 december 2012. Lief en leed gedeeld. Ontroerd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Rie van Campen-Weesepoel Bert Weesepoel t Corrie Weesepoel-Driedijk t Kloosterzande: Madeleine Rijk-Weesepoel Frans Rijk t Dromen: Camiel Weesepoel Rie Bakx-Weesepoel Swifterbant: Tillie Weesepoel- van Denderen Wies Weesepoel t Neven en nichten 27 november 2012 25-05-1947 30-11-2012 Zwijgzaam.Stil zonder vragen heb ik mijn ziekte gedragen. Ik vocht met al mijn levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben ik langzaam.Moegestreden, uit het midden weggegleden. En na een dappere, maar ongelijke strijd ben ik nu uit mijn lijden bevrijd. Herinner mij niet in sombere dagen, als wolkenluchten licht verjagen. Maar herinner mij in de stralende zon, zoals ik was toen ik alles nog kon. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. je was voor ons een lieve dochter, zus, schoonzus .en tante. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Rosalia Maria Sophia Esther Bootsgezel Rose-Marie Sj; Boefje 'treasure' t Muffi 'kind' Ma en Pa t Bootsgezel Herman Jean-Paul en Sandra Sophia en Ronnie, CarmenChimène Correspondentieadres: Eteringen 4,4554 BH Westdorpe Zoals Rose-Marie het zelf wilde, nemen we in besloten kring afscheid van haar. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 85 jaar. Martien T en Diny Piet en Addy Ko Cörrie en Jan Lau t Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg die Leuntje heeft ontvangen op afdeling Hendrikstraat 36 van Stichting Zuidwester te Goes. Goes, 2 december 2012 Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 43, 4451 NW Heinkenszand We nemen afscheid van Leuntje op donderdag 6 december om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de koffiekamer van het crematorium. 'Nu is ze in het Vaderhuis' Mè toch... Op zondagochtend 2 december 2012 is plotseling overleden onze lieve We zullen haar humor en gezelligheid heel erg missen. Cliënten en medewerkers van Hendrikstraat 36, Stichting Zuidwester Na een periode waarin we haar steeds meer en meer los moesten laten en waarin zij ook zichzelf kwijt raakte, moeten we nu definitief afscheid nemen van onze moeder en mijn lieve vriendin Adriana Suzanna Harte Diana A Terneuzen, 29 mei 1953 t Terneuzen, 2 december 2012 weduwe van Rudy René de Waal levenspartner van Camiel de Krijger Ondanks het verdriet en de pijn die haar ongelijke strijd met zich meebracht, is het ons gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Terneuzen: Camiel de Krijger Bott Terneuzen: Marco de Waal Carolien Klever Zaamslag: Natasja de Waal Edward Grieghof 13,4536 EN Terneuzen U kunt afscheid nemen van Diana in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, op donderdag 6 december van 19.00 tot 19.50 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 7 december om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 64