zeeland i 19 Corian Kerstcircus wellicht voor laatste keer in Vlissingen Kaas bij boerderijwinkel Grote bingo voor Serious Request Terneuzen Piet Vogelaar Garageverkoop in Lewedorp dinsdag 4 december 2012 „Dat rendiermos heeft genoeg aan normale luchtvochtigheid om goed te blijven. Heel mooi in een badkamer." „Corian is oorspronkelijk ontworpen voor de farmaceutische industrie. Het is zo hard en dicht, er blijft geen bacterie achter, ook omdat je het naadloos kunt verwerken." SCHORE - Boerderijwinkel In 't An ker in Schore verkoopt sinds een paar maanden ook boerenkaas. Daarmee is winkel in het gat ge sprongen dat de sluiting van kaas boerderij De Pieterspolder in Yer- seke heeft achterlaten. Die is sinds het voorjaar dicht. Van maandag tot en met zaterdag zijn bij de zelf bediening aardappelen, uien, schar releieren en seizoensproducten te krijgen. Op woensdag is de winkel open van 14.00 tot 18.00 uur open, op zaterdag van 8.00 tot 12.00 uur. In de winkel is behalve kaas en zui vel ook vlees te koop. De winkel is te vinden aan de Schoorse Brede- weg 1. Eelke Ennik bij het geluiddempende mos; medewerker Michael Pijnenburg op de achtergrond. foto Ronald den Dekker VLISSINGEN - De kans is groot dat volgend jaar kerstmis er geen cir cus meer naar Vlissingen komt. Een woordvoerster van de gemeen te liet maandag doorschemeren dat binnen de gemeente momen teel zeer serieus gedacht wordt aan iets anders. Aan wat, daar is het be stuur van de gemeente nog niet uit, zo vervolgde ze. Het Kerstcircus dat over enkele we ken de tenten in Vlissingen neer zet, roept weerstand op bij de Par tij van de Dieren. De Zeeuwse afdeling van die partij vindt het onbegrijpelijk dat de ge meente Vlissingen toestemming heeft gegeven om op te treden. Volgens Dominique du Fossé van die groepering is haar partij name lijk tegen het gebruik en misbruik van wilde dieren in circussen. Het circus laat volgens haar een olifant optreden die regelmatig geprikt zou worden met een stok. Het cir cus zelf ontkent dat het dier mis handeld wordt. De woordvoerster van de gemeente liet gisteren in een reactie weten dat er onver wacht gecontroleerd zal worden door politie en dierenbescher ming. Ze merkte ook op dat het circus aan een groot aantal voor waarden moet voldoen, onder an dere op het gebied van dierenwel zijn. GOES - De leerlingen Cindy, Ayan, Dilyla, Kim en Moritza van de op leiding Maatschappelijke Zorg aan ROC Scalda in Goes, houden maandag 10 december een grote bingo voor Serious Request. In de aula van Scalda kan iedereen van 18.30 tot 21.00 uur meespelen. Een Hotel-Restaurant Huis Duinweg 48 Zoutelande Tel. 0118-561521 Woensdag en donderdag 5, 6,12 en 13 december m t 3-eaneenkeuzemenu (Puurgemeten op een o unieke Cocatie met een 27,50 adembenemend uitzichtivwv.streefkerksehuis.nl Nu ook in ....als je 'm nodig hebt! LEWEDORP - Verrassend Veelzijdig houdt vrijdagavond en zaterdag een garageverkoop aan de Sloestraat 19 a in Lewedorp. Verrassend Veelzijdig is eigenlijk een internetwinkel die onder meer interieurstickers voor op wanden of op meubilair, sieraden en allerlei hebbedingetjes ver koopt. Bij de garageverkoop werkt Verrassend Veelzijdig samen met de buurvrouw van My Mode. Die verkoopt onder meer riemen en kleding. De garage van Verrassend Veelzij dig is op vrijdagavond geopend van 19.00 tot 21.00 uur en op zater dag van 10.00 tot 16.00 uur. Pin nen is niet mogelijk. boekje voor acht ronden kosten 3 euro, twee boekjes kosten 5 euro. Hapjes en drankjes kosten 50 cent. De totale opbrengt gaat naar de ac tie in het glazen huis die ten goe de komt aan medische begeleiding voor moeders en kinderen rond om de zwangerschap. aBBaMSBBHHHHanMBBBaBMBHnaBMHHaMMMBanBIMBHaBBHnBBmManHi Livingstoneweg 44 in Goes Haarmanweg 4 in Terneuzen KLOETINGE Kerstfair ten bate van Stichting Jayden In Hof Ravestein in Kloetinge wordt vrijdag en zaterdag een kerst- fair gehouden ten bate van de Stich ting Jayden. De Stichting Jayden werft fondsen ten bate van onder zoek naar de aandoening neuro- blastoom, een vorm van kinderkan ker. Tijdens de fair worden niet al leen kerststukken en -decoraties verkocht, er zijn ook streekproduc ten. De fair is vrijdag van 11 to 21 en zaterdag van 10 tot 16 uur open. GOES jaarlijkse kerstmarkt bij SVRZ Ter Valcke Live muziek, een rad van avontuur en verder alles wat je op een kerst markt kunt verwachten, zijn vrij dag 7 december te vinden in zorg centrum Ter Valcke in Goes. Het restaurant, het grand café en het binnenplein zijn dan helemaal vol- gezet met kraampjes en gezellige wïnterterrasjes. De markt duurt van 10 tot 17 uur. Zoals altijd is de opbrengst bestemd voor de Stich ting Vrienden van Ter Valcke, die er leuke extraatjes van bekostigt GOES Een keer ook met geld naar de Ruilwinkel De Ruilwinkel aan de Couwerves- traat in Goes verkoopt tijdens een kerstrommelmarkt op het buiten terrein op zaterdag 8 december ook spulletjes voor geld. De win kel, waar je voor punten goede spullen kunt kopen, is die zaterdag ook open. Wat buiten staat mag tus sen 10 en 16 uur ook voor geld weg. De opbrengst is voor de koffie en koekjes en andere zaken die niet op de begroting van de vrijwilli gersorganisatie staan. SINT MAARTENSDIJK Winterwandeltocht met KOMmetje snert De Oosterscheldestappers, Hotel KOM en de Spar-super in Sint Maar tensdijk houden zaterdag 8 decem ber de KOMmetje Snerttocht Smer- diek. Wandelaars kunnen kiezen uit afstanden van 5, 7,5,15 en 25 ki lometer. De eerste twee afstanden starten vanaf 11 uur en de andere vanaf 10 uur. Deelname kost 2,50 in clusief een kop erwtensoep. Bij start- en fïnishpunt Hotel Kom is bovendien een kerstmarkt ten bate van de stichting Cistic Fibrosis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49