1 ft (Hensenlinq.nl dinsdag 4 december 2012 familieberichten I 27 UvsrJsdaf) Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest Toch nog snel, maar dankbaar terugkijkend op een mooi leven, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve man, vader en opa Jan Nieboer in de leeftijd van 75 jaar. Alie Nieboer-Baaij Henk en Petra Elise, Nico Glenn Theo en Miranda Isabelle Dimitri Marquerite en Ton Julia Tim Correspondentieadres: Oude Vlissingseweg 99, 4336 AC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 7 december van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. OP Rust zacht lieve opa, we houden van u. Elise, Glenn, Isabelle, Dimitri, Julia, Tim Wanneer zie ik jou terug mijn engel die over me waakt. Wanneer zie ik jou terug een ster die naar me knipoogt en me nooit vèrlaat. Die elke avond aan de hemel staat. Ondanks zijn dappere gevecht tegen zijn ziekte, heeft hij deze niet kunnen winnen. Sterk was hij in het dragen. Groot was hij in de liefde voor zijn dierbaren. Bedroefd hebben wij afscheid kunnen nemen van onze broer en zwager en oom Jan Nieboer Harm en Corrie Nieboer en kinderen Tinie en Sieb Stienstra en kinderen Piet en Gerda Baaij en kinderen Jopie Baaij Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Piet Koeman Gedurende vele jaren was Piet chauffeur bij ons bedrijf. Hij was een zeer gewaardeerde kracht. Hij deed zijn werk met plezier, dacht mee, leefde mee, en gaf ten volle inhoud aan het woord 'samenwerken'. Piet was een prima collega, die zijn opgewektheid en levensvreugde graag en gul deelde met ieder om hem heen. We zullen Piet niet licht vergeten. We wensen Diny, kinderen en kleinkinderen sterkte om dit grote verlies te dragen. Di rectie en personeel AMZ/de Muynck Borssele Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25 Heden is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Nicolina Wondergem sinds 1988 weduwe van Christiaan Wattel. Ze is 93 jaar geworden. Serooskerke (W): Simon Wattel Jenny Wattel-Herd Ellewoutsdijk: Chris en Iris Wijehen: Niclcy en Den nis Chris Sara Sietn Domburg: Janneke Wattel Jannie van Bloois Veere, 2 december 2012 Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, kamer 16 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 7 december om 13.00 uur op de begraafplaats van Serooskerke (W). Hieraan voorafgaand zal om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 11.00 uur tot 11.50 uur in de bijgebouwen van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in De Zandput, Zandput 5 te Serooskerke (W). Correspondentieadres: Oostkapelseweg 29,4353 ED Serooskerke (W) Wij willen het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh hartelijk bedanken voor de lieve en goede zorg die ze onze moeder, mevrouw M.N. Wattel-Wondergem, gegeven hebben gedurende de jaren dat ze in Nieuw-Sandenburgh heeft gewoond. Familie Wattel. Tot onze droefheid ontvingen wij bericht van het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Maria Nicolina Wattel-Wondergem C. Wattel-Louwerse nichten en neven Wattel Serooskerke, 2 december 2012 Verdrietig, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat is overleden mijn zorgzame man Karei Johannes Boogaard Karei -- Vlissingen -- 19 december 1941 f3 december 2012 W.H. Boogaard - van As In liefdevolle herinnering Marina Colijnstraat 111 4384 EL Vlissingen Karei is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 7 december van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mijn bijzondere dank gaat uit naaf- de artsen Kerkhofs en Legemate alsmede naar de medewerkers van Zorgstroom voorde liefdevolle verzorging. Tot onze diepe droefheid is door de Heere, na een geduldig gedragen ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Susanna Meulmeester-van Belzen echtgenote van Jan Meulmeester in de leeftijd van 72 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan onze harten Amemuiden: Meulmeester Piet en Fennie Meulmeester-de Ruiter Marja en Ben van Klooster-Meulmeester Lenie en Martin Kole-Meulmeester Johan en Marian Meulmeester-van Belzen Johanna Meulmeester Daan en Angela Meulmeester-Snoek Kleinkinderen en achterkleinkinderen 30 november 2012 Molenweg 65,4341 BC Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van de "RST" en dokter Roelofsen, voor de liefdevolle verzorging en respectvolle begeleiding. Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 4 december van 19.00 uur tot 21.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 6 december om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Langebeekestraat te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. M. Krijgsman. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Susanna Meulmeester- van Belzen J. Meulmeester J. Meulmeester-van Belzen C. de Nooyer-Meulmeester L. de Nooyer M. Schroevers-Meulmeester E. Meulmeester-Goedegebure P. Meulmeester C. Meulmeester-Dellebeke Neven en nichten Onze herinneringen van liefde horen bij jou Danica Wennekes - Slivnjak Straga, 17 februari 1923 Vlissingen, 1 december 2012 Kinderen, kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bizetlaan 17 4384 KP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 6 december van 19.00 - 21.00 uur aan de Bizetlaan 17 te Vlissingen. Vrijdag 7 december bent u om 11.30 uur welkom bij de dienst in de aula van Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop nodigen we u van harte uit om met ons samen iets te eten en te drinken in Hotel Restaurant Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27