bal bij Angelo Geelhoed sport 135 Unieke serie Groene Ster De Looze in middenmoot maandag 3 december 2012 rland is de training in sporthal Baskensburg in Vlissingen. uur thuis komt, wil hij nog even de uitslag van Barcelona weten. „Ik kijk altijd wat Messi gedaan heeft. Die zie ik graag voetballen." Mocht Groene Ster promo veren, dan komt Geel hoed voor een lastig di lemma te staan. De Vlissingers zul len dan regelmatig op zaterdaga vond in actie moeten komen, de avond dat ook Feyenoord vaak speelt. „Maar Groene Ster gaat voor. Op vrijdag 5 april 2013 speelt Groene Ster een competitiewed strijd en op die avond treft Feye noord thuis VW. Ik zit dan ge woon op de bank bij Groene Ster. Misschien is het wel onze kam pioenswedstrijd...", droomt Geel hoed hardop. „Als we promove ren, gaan we op het hoogste ni veau van Nederland spelen en dat betekent uitwedstrijden naar Den Helder en Volendam. Voor het Zeeuwse zaalvoetbal zou het ge weldig zijn als we die stap kunnen maken. De groep en de club gaan er helemaal voor. We zijn al volop bezig met het zoeken van sponso ren. Bij andere verenigingen wor den spelers betaald, bij ons beta- door Maurice Steketee SITTARD - Het is maar weinig Zeeuwse voetbalploe gen gegeven: twaalf keer op rij in competitieverband winnen. De zaalvoetballers van Groene Ster krijgen het wel voor elkaar. Wie de stand in de eerste divisie, het één na hoogste niveau van Nederland, oproept ziet indrukwekkende cijfers: 12-12-0-0-36. De twaalfde overwinning op rij kwam vrijdagavond echter niet zonder slag of stoot tot stand. De Vlissin gers hebben sowieso moeite met de uitwedstrijden dit seizoen, hoewel ze daarin wel steevast worden on dersteund door soms wel twintig supporters. Ook in de heenwedstrijd was FSG al een taaie oppo nent gebleken en in Sittard was dat niet anders. „Het was billenknijpen in de slotfase", vertelde coach An gelo Geelhoed. Toch werd het uiteindelijk 2-3. MIDDELBURG- Ned de Looze (26), voetballer van Breskens, heeft dit weekend zes goede voorspellingen gedaan. Hij nestelt zich daarmee in de middenmoot van het klasse ment. De Looze werd afgelopen week gevraagd om de uitslagen van elf Zeeuwse wedstrijden te voorspellen voor de PZC-toto. Als twaalfde deelnemer dit seizoen kreeg hij te maken met een drietal afgelastingen. Zelf speelde De Looze zondagmid dag met Breskens tegen Schoon- dijke. De ploeg won overtuigend met 5-0, waardoor de equipe de koppositie in de vijfde klasse A overnam. Met de gok dat Kloetinge zou ver liezen had hij wat minder geluk. De Looze voorspelde een gelijk spel, maar de ploeg van trainer Diederik Hiensch versloeg RWH met 4-1. De wedstrijd van de ande re zaterdag-hoofdklasser, Hoek, werd wel goed voorsped. Kenny Verhoene debuteerde als trainer met een uitzege (0-3) in en tegen N ieuw-Lekkerland De Zeeuws-Vlaamse ontmoeting tussen Spui en AZW werd ook goed voorspeld door de 26-jarige speler van Breskens. AZW was met 0-4 te sterk voor de thuis ploeg. De wedstrijden van Terneu- zense Boys en GPC Vlissingen had den een ongunstige uitslag voor onze deelnemer. Terneuzense Boys verloor met 2-4 van D recht streek en GPC won met 1-3 van Roda Boys. Nieuwdorp-De Meeu wen eindigde in een 1-1-gelijkspel. Drie afgelaste wedstrijden kregen een vervangende uitslag. De Looze staat op een gedeelde zesde plaats. Nieuw Lekkerland - Hoek Kloetinge - RWH x O Tem. Boys - Drechtstreek Q x Roda Boys/Bomm. - GPC Vliss. O i x Bruse Boys - Duiveland Spui - AZW 1 J© Nieuwdorp - De Meeuwen |Q X Goes-BlauwGeel'38 LONGA-Vlissingen X RCS - Axel Breskens - Schoondijke x juiste uitslag O goede voorspelling O foute voorspelling Klassement aantal goed Alex Andeweg (SKNWK) 8 Corné Langendoen (AZW) 8 Hilbert Brinkman (Smerdiek) 7 Reinbert Broos (Koewacht) 7 Marcel Rooze (Lewedorpse Boys) 7 Ned de Looze (Breskens) 6 Thijs Roovers (Arnemuiden) 6 Alexander Bom (MZVC) 5 Meivin van Ast (Brouwershaven) 4 Jorn Elenbaas (SPS) 4 Jimmy Fens (Kruiningen) 4 Marc Raas (Luctor'28) 2 foto Ruben Oreel len ze juist contributie. Als we ho gerop willen, moeten we ook aan bepaalde licentievoorwaarden vol doen, dus er is nog genoeg werk aan de winkel." Ook Geelhoed wil graag kijken waar zijn plafond ligt. „Ik heb Zaalvoetbalcoach 2 en 3 en kan daarmee gewoon trainer blij ven. Ik ben pas nog op trainings stage geweest bij Ruud Brood, de trainer van Roda JC, en heb al m'n punten weer gehaald. Maar eerst dit seizoen maar eens afmaken. Op 18 januari spelen we de topper tegen Noordzee. Daarna weten we meer." Groene Ster begon goed aan de wedstrijd en domineerde. In de beginfase waren er geen echte gro te kansen. De beste kans was voor de thuisploeg, maar doelman Tim Blind was attent en keerde de in zet. Na een o-o-ruststand kregen de Vlissingers het in de tweede helft lastig. De thuisploeg kwam op voor sprong, maar niet veel later tekende topschutter Saïd Bouzambou voor de 1-1. Groene Ster drukte door en via Abdoe Abdenbi werd het 1-2. Het houtwerk stond daarna meer Vlissingse treffers in de weg. Tot overmaat van ramp kwam de thuisploeg langszij. De koploper raakte echter niet in paniek en kwam via Hoessein Bouzambou weer op voorsprong. Na een hectische slotfase, waarin Abdoe Abdenbi zijn twee de gele kaart kreeg, werden de drie punten toch mee genomen uit Limburg. VtaSSBS3SSSeX3K> •/&Z5BS35GOCH£G!SfSaW&92i&SG£385!S&i „Als je wakker werdgingen meteen de gordijnen open en met mooi weer belde iedereen elkaar op: 'Waargaan we heen vandaag?' Net als met surfen, dan zoek je elkaar op het strand, wij zoeken elkaar op in skateparken." Schaatser Kjeld Nuis in NUsport. Hij deed in het verleden veel aan skaten. „Toen ik individuele training gaf, heb ik een jaar kunnen bekijken hoe alles hier reilt en zeilt. Dat deed ik met voorbedachten rade. Zoals in Under cover Boss." Marc Overmars, directeur voetbal van Ajax, in Voetbal International. „Als keeper kickte ik op een georganiseerde defensie en resultaten. Zo sta ik ook in deze nieuwe klus." Edwin van der Sar, de nieuwe directeur mar keting van Ajax, in Voetbal International. „Als de Uefa het EK laat doorgaan en ik mag er met Jong Oranje heen om voor de Europese titel te spelen, dan ga ik. Zelfs als er sprake is van bom- en raketaansla gen. Maakt mij niet uit. Als de Uefa zegt dat het in Israël veilig genoeg is, dan vertrouw ik daarop." Feyenoord-captain Stefan de Vrij in NUsport. „Vanaf nu is de doelstelling simpel. Ik ben enorm ge motiveerd om iedereen op één lijn te krijgen. Als dat lukt, kunnen we hetzelfde bereiken als in 2002. We zijn het in eigen land aan onszelf verplicht om de wereldtitel te pakken." De kersverse Braziliaanse bondscoach Luiz Felipe Scolari in Voetbal International. „Zonderland heeft me getriggerd. Het is leuk om zo'n oefening te doen. Dan denk je: hé, dat kan ik ook." Turner Bart Deurloo in de Volkskrant. Hij liet onlangs zien dat ook hij in staat is tot een tripple aan de rekstok. „Er is te veel gebeurd. Het is fijn dat hij weg is." Wielrenner Lars Boom in de Volkskrant over het vertrek van bondscoach Leo van Vliet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 53