Freddy zeeland 115 Rab0 gebruikt Twitter bij zoeken naar locaties Flipland scoort hoogst in toets jeugdbrandweer HAARWERKEN Kapsalon de Jonge maandag 3 december 2012 Barman Robbie van café De Biet in Zierikzee playbackte 'I want to be free' van de Britse popgroep Queen, waarbij de besnorde zanger Freddy Mercury in travestie de stofzuiger hanteert. Alles voor het goede doel: Movember Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst MIDDELBURG Dronken jongen vast na bedreiging agenten Op het Damplein in Middelburg is zondag een 16-jarige Middelburger uit die plaats aangehouden wegens belediging en bedreiging van poli tieagenten. De jongen wilde een horecagele genheid aan het Damplein binnen gaan waar hem net de toegang was geweigerd. Volgens de politie was hij dronken. Zaterdagochtend haalde de politie in de Hercules Segherslaan in Vlis- singen een 22-jarige Vlissinger van straat. Hij was stomdronken. HULST Man mishandeld bij café op Grote Markt In de nacht van vrijdag op zater dag, rond 04.00 uur, is op de Grote Markt in Hulst een 27-jarige man uit de gemeente Hulst mishandeld door een aantal personen. De man was buiten een café even een sigaretje aan het roken toen hij plots door een aantal personen werd geschopt en geslagen. Hij liep verwondingen op aan zijn gezicht en hand. De aanleiding voor de mishande ling van de man is bij de politie niet bekend. Movember wereldwijd Drie urologen van het ADRZ zijn de gezichten van Movember in de provincie Zeeland. Vrijdag schoren deze artsen hun snorren en dat leverde 500 euro op voor onderzoek naar prostaat- en teelbalkanker. Movember vindt zijn oorsprong in Adelaide (Australië). Een groep jongemannen liet zich in 1999 be talen om hun snor te scheren. De mannen die hun snor laten staan voor het goede doel, noe men zich Mo Bros. De vrouwen die hen steunen heten Mo Sistas. 'Mo' komt van moustache. Mo Bros zamelen niet alleen geld in. Met hun snor-in-aanwas lopen ze voortdurend reclame te maken voor de actie. Movember heeft in Nederland 380.000 euro opgebracht volgens opgave van de organisatie op de sf te movember.nl I Het personeel van ANB/Amro droeg hieraan 18.000 euro bij. I Uit het overzicht blijkt verder dat Movember in Nederland populair is onder rugby- hockey- en ijshock- eyteams. door Emile Calon FOTOALBUM Zet uw foto's van Sinterklaas in het album van deze krant op www.pzc.nl/foto KIEK NOE! Achter elke Schouwen-Duivelandse schoolfoto schuilt een verhaal. Lees het op www.pzc.nl/kieknoe TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto MIDDELBURG - De Rabobank Wal cheren en Noord-Beveland zet Twitter in om nieuwe locaties te vinden voor zelfservicestations. Die zijn nodig nu de bank een groot aantal kantoren gaat sluiten. De bank verstuurde afgelopen week een tweet met de tekst: 'Wij zijn op zoek zijn naar nieuwe loca ties, onder andere in Oost-Sou burg. Suggesties?' Bij de op te richten zelfservicesta tions kunnen klanten straks pin nen, chippen en geld storten. Vol gens Rabo-manager Klaas Roelof Hofman wordt hiervoor ook met behulp van makelaars naar geschik te locaties gezocht. „Maar wij we ten dat onze klanten op Twitter zit ten. Dus proberen wij ook op die manier locaties voor onze nieuwe stations te vinden. Wie weet wat voor aanbod we op deze manier krijgen. Vooral jongen mensen ma ken veel gebruik van Twitter en wij kunnen hen zo bereiken." Anderhalve week geleden maakte de bank bekend dat komend jaar de kantoren worden gesloten in Arnemuiden, Kortgene, Oost-Sou burg, Serooskerke, Westkapelle en Zoutelande. In die plaatsen komen ter vervanging de zogenoemde 'selfservicelocaties'. I Iemand die zich Elja de Miranda noemt is topscorer in Nederland met een persoonlijke donatie van ruim 4800 euro. I De Engelstalige naties brengen het meest op voor Movember. Ca nada 28 miljoen, het Verenigd Ko ninkrijk 21 miljoen, Australië bijna 18 miljoen, Ierland 1,2 mil joen en Nieuw-Zeeland acht ton. BURGH-HAAMSTEDE - Het korps van St. Philipsland presteerde zaterdag het best bij de vaardigheidstoetsen voor de Zeeuwse jeugdbrandweer in Burgh-Haamstede. Het team Borsele-Goes 1 werd tweede. Middelburg 1 legde beslag op de derde plaats. En verder 4: Borsele - Goes 2, 5: Bruinisse, 6: Westerschouwen, 7: Zierikzee en 8: Vlissingen. De toetsen namen de hele dag in beslag en betroffen theorie, inzet, aflegsysteem en een hardloopwed strijd tot slot. De Schouwse com mandant Dirk-Jan Bestman reikte in de kazerne van Burgh-Haamste- de de prijzen uit. BRESKENS Visser verkoopt kotter met pijn in het hart Visser Jaap Albregse uit Breskens heeft zijn kotter BR 43 verkocht aan een offshorebedrijf in Zuid-Affika. Van de visserij kan Al bregse niet meer bestaan: „In de ha ven blijven kost geld, maar naar zee gaan ook", zegt de visser met pijn in het hart. Tot eind december vaart de BR 43 nog iedere week op de Noordzee. Begin januari wordt het schip aangepast aan zijn nieu we taken en vaart Jaap Albregtse zijn schip met een deel van de nieu we bemanning naar Kaapstad. Wij bieden al 50 jaar oplossingen voor tijdelijk of permanent haarverlies. U wordt ontvangen in een aparte ruimte of komen bij u aan huis Tevens verzorgen wij declaraties voor alle zorgverzekeraars Gravenstraat 23-A, Middelburg Telefoon: 0118 612074 www.kapsalondejonge.nl Mosselkweker Leon Praet gaat voor 140 euro onder het mes van kapper Rik en zijn charmante assistentes. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47