20 Ifamilieberichten maandag 3 december 2012 (H Hlensenlinq.nl Tot onze diepe droefheid is door de Heere, na een geduldig gedragen ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Susanna Meulmeester-van Belzen echtgenote van Jan Meulmeester in de leeftijd van 72 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan onze harten Amemuiden: J. Meulmeester Piet en Fennie Meulmeester-de Ruiter Maija en Ben van Klooster-Meulmeester Lenie en Martin Kole-Meulmeester lohan en Marian Meulmeester-van Belzen Johanna Meulmeester Daan en Angela Meulmeester-Snoek Kleinkinderen en achterkleinkinderen 50 november 2012 Molenweg 65,4341 BC Arnemuiden Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 4 december van 19.00 uur tot 21.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 6 december om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Langebeekestraat te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. M. Krijgsman. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in geno'emde kerk. Geen bloemen. Tot onze grote droefheid nam de Heere van ons weg, onze lieve en zeer zorgzame oma Susanna Meulmeester-van Belzen Annelies en Klaas, Bastiaan, Noëlle, Pieter Jan-Pieter en Kim, Julian, Levi Bart en Caroline, Naomi Judith en Rick Fernand Joanne en Petro, Estelle, Jesse, Veerle Suzanna en Harry, Calvin, Pascal, Bryan, Rowin Mariëlle Corjan Jan-Pieter en Annet Sandra en Adriaan, Lucas, Sem Mark en Willemieke Marieke en Martin Christian Leonieke en Gerco Julia Thamara Ruben Nathalie Justin Nick Sanne Wij wensen opa en verdere familie Gods onmisbare ondersteuning toe in dit grote verlies. Amemuiden, 30 november 2012 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer C. Gelens Dhr. Gelens was werkzaam als vrijwilliger bij Woonzorg centrum de Blide en leverde een waardevolle bijdrage aan allerhande activiteiten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie alle sterkte toe. Namens bewoners, vrijwilligers, medewerkers, Raad van Bestuur en Managementteam Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Voor altijd in ons hart Hilda Jansen van Rosendaal - 't Gilde *23 juli 1941 Middelburg f 1 december 2012 Ze heeft hard gevochten om zo lang mogelijk bij ons te blijven, zonder haar humor, eigenwijsheid en aandacht voor ons te verliezen Garrelt Jansen van Rosendaal Sanne en Rinus Jurrit en Ellen; Emily Theo en Michelle Hilda en Flip Johnny Adriaan en Veronica Naomi Damian Wij dauwplantsoen 13 4337 VJ Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Hilda te nemen op donderdag 6 december van 10.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Toch nog onverwacht is overleden onze moeder en oma Anneke Polderman - Bensbach in de leeftijd van 76 jaar. Krabbendijke: Robbie Yerseke: Benny en Jeannet Maykel en Marlyn Linda en Roy Krabbendijke: René en Angelique Wilfred Krabbendijke: Erwin en Karin Goes, 1 december 2012 Correspondentieadres: Nieulandestraat 8, 4413 CP Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 december van 19:30 tot 20:00 uur in het mortuarium van Zorgcentrum "Nieulande" te Krabbendijke. Wij willen in besloten kring afscheid van haar nemen. Veilig in Jezusarmen In haar eigen, vertrouwde omgeving is op 89-jarige leeftijd overleden Pieternella Eliena Wisse ~Nellie~ Zij woonde vele jaren naar haar zin in Ter Reede Veel familieleden zijn haar voorgegaan In herinnering: Lenn en Lies Lien en Louis Rien Nelie en Kees Ad Namens de familie Wisse: Ina Wisse-de Smidt Vlissingen, 1 december 2012 Correspondentieadres: C.W. Wisse-de Smidt, Nadorstweg 11,4333 AK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 december van 13.00 tot 13.20 in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarin Wilja Grootenboer voorgaat, zal aansluitend om 13.30 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan Willem Jacobse Wim weduwnaar van Marie Schol ten levenspartner van Julia Duits - Brattinga Grijpskerke, 17 januari 1921 t Goes, 27 november 2012 J.M. Duits - Brattinga Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Welzingestraat 15, 4335 CW Middelburg De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Na een kortstondig ziekbed is vredig ingeslapen onze lieve moeder en oma Jozina Maria Wagenvoort - Mosselman sinds 11 april 1983 weduwe van Jacobus Wagenvoort Schoondijke, 26 oktober 1926 Nieuwerkerk: Leeuwarden: Middelburg: Oosterhout: t Middelburg, 30 november 2012 Riet en Nan Michiel enSimone Cobie en Hans Jozien en Jeroen Morene Jozien en Rinus Gert en Erica Iris Luc Correspondentieadres Arie van Driellaan 61 4333 CC Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden op donderdag 6 december om 12.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.00 tot 12.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. "Veilig in Jezus armen Willem Gerardus Johannis Branderhorst Wim Eethen, 29 augustus 1941 Breda, 29november 2012 Geliefde man, vader, schoonvader en opa van: Breda: Johanna Branderhorst-Gelderloos Purmerend: Heieen en André van der Weiden-Branderhorst, Jelle, Wouter Utrecht: Jaap Branderhorst en Aafke van der Ende, Sterre f, Biene Molstraat 15 4826KA Breda De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 6 december om 10.30 uur in de Lucaskerk, Tweeschaar 125 te Breda. Na de dienst begeleiden we Wim naar zijn laatste rust plaats op de begraafplaats "Haagveld", Haagweg 334 te Breda. Om 13.00 uur is er gelegenheid te condoleren in "Huis den Deijl", Marellenweg8 te Breda. Liever geen bezoek aan huis. In plaats van bloemen zouden wij het waarderen als u een donatie wilt doen voor onderzoek naar de Lewy Body Disease, de ziekte waaraan Wim is overleden. U kunt uw donatie overmaken op rekening 282 ten name van de Hersenstichting onder vermelding van "Branderhorst". Ook is er gelegenheid te doneren tijdens de uitvaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20