ÖvsrJsds/j Pieternella Boucherie-Verhage HI IHensenUoq.nl maandag 3 december 2012 I 19 ipfe Je geest die eens zo helder was leeft nu slechts in het verleden... Verdrietig, maar dankbaar, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mam, oma en overoma Temeuzen, 7 oktober 1925 Goes, 1 december 2012 Goes: Dineke en Theo Goes: Trude en Ruud Culemborg: Loes, Willem, Lisa, Linde, Wiesje Kerkdriel: José, Jan, Maddy, Guusje Correspondentieadres: Donkerstraat 74, 4463 VW Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oudste zuster Cornelia Matthijsse-Hannewijk Beverwijk: A. Hannewijk Goes: D. v.d. Vreugde-Hannewijk P. v.d. Vreugde t 's-Heer Arendskerke: P. Labruyere-Hannewijk J. Labruyere t Goes: D. Hannewijk EJ. Hannewijk- v.d. Velde t Wolphaartsdijk: M. v. Hekke-Hannewijk J.J. v. Hekke Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma Cornelia Matthijsse-Hannewijk - Keetje - sinds 10 november 1996 weduwe van Lou Matthijsse in de leeftijd van 90 jaar. In liefdevolle herinnering: Els Matthijsse Alexander en Kelly, Daphne Petra en Leon, Nika, Sten Chantal Kwadendamme: Lex en Jannie Matthijsse-de Winter Monique en Taco, Ivo, Ewout Sandra en Jaco, Tim, Eva Simon en Janneke, Sam Carla en Marco, Tess, Roy Graag willen wij iedereen bedanken die er de laatste maanden voor haar zijn geweest. 29 november 2012 Correspondentieadres: Ridderhofstraat 3,4434 AP Kwadendamme Dinsdag 4 december is er van 19.30 - 20.00 uur gelegen heid om afscheid van Keetje te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 5 december om 10.30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand, waarna aansluitend om 11.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hij had het leven zo lief, zo sterk verbonden, toch splitst zich de weg. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een dappere strijd is overleden mijn geweldige man, onze lieve vader en fijne opa pieter Jan Koeman in de leeftijd van 68 jaar. Diny Koeman-Boutens Bram en An ka Jeroen, Dennis Dianne en Sam $0 Driewegen, 1 december 2012 Schoondijksedijk 16 4438 AH Driewegen Piet is thuis, alwaar gdbn bezoek. De afscheidsdienst zal vvprden gehouden op donderdag 6 december om 13.30 Westelijke Oude Haven* Na de dienst is er gel koffiekamer van het Als u geen rouwkaart heeft c kennisgeving als zodanig beschouuM Xtlë aula van het crematorium, rik 3 te Middelburg. tot condoleren in de wilt u dan deze m n ouwe opa, m n ouwe opa, niemand kon zo plagen als hij, m'n ouwe opa, m'n ouwe opa, niemand zo aardig als hij! We gaan hem heel erg missen! Jeroen en Dennis Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Koeman Oudelande: Lina en Maarten van 't Veer Han en Nelleke Ab en Marian Jan-Mart en Rianne Driewegen: Ma en Rinus Goeree Joke en Ad Andries en Carolien Ab en Dianne Neven, nichten, achterneven en -nichten Driewegen, 1 december 2012 Na vele jaren van samenwerking moeten wij nu afscheid nemen van Piet Koeman Wij wensen Diny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Frans en Mina Koole Na jarenlange vriendschap is overleden onze buurman piet Koeman Wat zullen we je missen, jij met je bulderende lach. Wij wensen Diny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze verdrietige tijd. Jan en Petra Driewegen, 1 december 2012 Verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve vrouw, onze geweldige moederen superoma is overleden Laura Cornelia Nijsse-van Liere - Loes- 4-24 maart 1946 11 december 2012 Ko Nijsse Jankeen Huig Bode-Nijsse Marloes, Maarten Abko en Renée Nijsse-Villée Isabel, Job Rimmelandplein 5 4461 KX Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn op woensdag 5 december van 16.30 tot 18.30 uur in Lunchcafé 'Stadhuis' hoek Grote Markt Lange Kerkstraat te Goes. Ondanks langzaam afnemende gezondheid toch altijd positief gebleven. Deze week kwam er een eind aan het leven van onze dierbare schoonzus en tante Loes Nijsse-van Liere 's-Gravenpolder: A. van Koeveringe-Nijsse J.L. van Koeveringe Ridderkerk: J.J. Nijsse Neven en nichten Voor altijd in onze gedachten Loes Nijsse-van Liere Wij wensen Ko, Janke, Abko en de overige familieleden heel veel kracht en sterkte toe. Bas en Adi Henri en Rebecca Christiaan Tobias Famke Nienke Goes, 3 december 2012 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Erg verdrietig, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Martha Emma Plasschaert-Pielaat weduwe van Alfred Henri Plasschaert Biervliet, 13 augustus 1925 IJzendijke, 30 november 2012 Heinkenszand: Arnold en Riet Plasschaert-Koole Arjan en Riëtte Sluis: Freddie en Gerrie Plasschaert-Debaere Tonnie Paul en Claudia Cadzand: Marlies en Ronny Scherbeijn-Plasschaert Bianca en Luc Marco en Isabelle en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mariastraat 32 4506 AE Cadzand Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Huize Emmaüs voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 5 december om 10.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19