32 I familieberichten vrijdag 30 november 2012 O H1ensenlinq.nl ALGEMENE KENNISGEVING Eeeeeejjj schippertje... Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze papa, zoon, broer, schoonzoon en oom Willem Adriaan Versprille Willie 20 oktober 1966, Oostburg t 26 november 2012, Boulogne (Fr) Groede: Katja Versprille-Pfirrmann Jelle, Anne Breskens: Michiel en Mattie Versprille Breskens: Adrie en Corine Versprille Michael, Kevin Groede: Willy en Els de Vliegher Provincialeweg 13, 4503 GD Groede De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 3 december om 11.00 uur in de Vismijn, Kaai 1, 4511 RC Breskens. De begrafenis is in besloten kring. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Tc vroeg, te vlug, te verscheurend intens. Verdriet is wat je achterCiet... Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze neef Willie Versprille Breskens: Dannie Johnnie Brugge: Andre Suain Rachel Ryan Breskens: Marcel Mireille .Steven Breskens, 29 novemóer 2012 Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze neef Willie Versprille Wim en Mina+ Anton en Lenat Truida en Leendert Marie en Wim Betsie en Adri Neven en nichten Niet te bevatten datje er niet meer bent, Het was een voorrecht dat we jou hebben gekend. We zullen je missen, een ieder op zijn eigen manier, Je was voor ons. One of a kind. Vaarwel Pintelier" Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Willie Wij wensen Katja, Jelle, Anne en de familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Carlo en Marjan, Enrico, Shamaine, Isabel, Estel André en Marie-Joke, Kevin, Paulien, Jeffrey, Kellie Wilfried en Jolanda, Wesley, Marwa, Joery Nooit meer... maar voor altijd een vriend Willie Wij wensen Katja, Jelle, Anne en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Peter en Jacqueline Charles en Milly Stephan en Angelique Zus Serge en Diana en kinderen Vaarwel, grote vriend! Willie Versprille Wij wensen Katja, Jelle, Anne en familie heel veel kracht en sterkte toe. Kees, Veronica Robin Bertie, Martine, Kim, Theo, Nick Mika Guus, Kelly, Sean Reilly Willie Bedankt voor je vriendschap. Patrick, Sil, Maurice Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriend Willie Versprille Wij wensen Katja, Jelle, Anne en familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bernard en Karin, Jean-Paul en Inge, Mario en Helga, Theo en Monica Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend Willie Versprille Wij wensen zijn vrouw, kinderen, ouders en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Peter en Sandra Michel en Natasha Alle medewerkers van Vishandel Meeusen. Het doet ons groot verdriet om kennis te hebben genomen van het onverwachte overlijden van Willie Versprille We zullen jou en je humor missen maat! We wensen Katja, Jelle, Anne en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Edwin en Blanche Vinke alle medewerkers van De Kromme Watergang Verbijsterd door het plotseling heengaan van onze schipper Willie Versprille Wensen wij de familie vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Henk Chris Frans Jannie Marnix& Nienke Wesley Jessie Geschokt vernamen wij het plotseling overlijden van ons lid en aanvoerder Willie Versprille Wij herinneren ons Willie als een gedreven en vakbekwaam visser. Onze gedachten gaan uit naar de familie en nabestaanden en wij wensen hen veel sterkte toe. Visserijvereniging "Ons Belang" Zeeuwse Visveiling Breskens NV Je was een rots in de branding en koerste recht door-zee. Je trotseerde storm en golyen alleen... je had de wind niet mee Met verslagenheid hebberi wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van een goede vriend en collega, Willie Versprille Wij wensen Katja, Jelle, Anne en de overige familie veel sterkte toe met dit grote verlies te verwerken. Stephan en Brigitte :_V- De Smet BV Elro Vis BV Klaas Puul BV Breskens, 29.11.2012 Diep geschokt en vol ongeloof heeft ons het bericht bereikt dat door een tragisch ongeval is overleden Willie Versprille Wij wensen Katja en de kinderen, Machiel en Matty en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd namens: Comitee Visserijdagen Breskens Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van De heer W. Versprille vader van onze leerlinge Anne uit klas BK2B. Wij wensen Anne, haar moeder en verdere familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen nra&M blijf je in onze harten leven. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze zorgzame en trotse oma en overgrootmoeder Gildrina Anna de Bruijne weduwe van Pieter Hubregtsen 14 november 1929 t 27 november 2012 Breskens: Anneke en Wim Oosterling-Hubregtsen Breda: Alexander en Linda Fenne, Simon Hilversum: Christian en Carla Jasper, Nora Breda: Martine Correspondentieadres: Burg. van Zuijenstraat 5,4511 GK Breskens Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 3 december om 16.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 4 december om 13.00 uur in de protestantse kerk te Schoondijke. Na de-dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Temeuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze gewaardeerde penningmeester is niet meer. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Namens de Commissie van Beheer Dorpshuis De Vriendschap Kats C. Knip Beheerster. Henk Docter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 78