Jacoba Levina Korstanje-Beenakker Koos Koos Korstanje-Beenakker O IHensenlinq.nl Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen Psalm 103 vers 17 Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overoma weduwe van Christoffel Adriaan Korstanje, overleden 19 maart 2001 Biezelinge, 29 september 1930 t Goes, 28 november 2012 Wemeldinge: Meta en Rini Bruijnooge-Korstanje Stefan en Ester, Manon, Cindy Judith Ilse en Sebastian, Destian Middelburg: Elly en Jan Rob-Korstanje Patricia en Marvin, Emilio t, Ajaysia, Rayano Vanessa^ en Richard, Danika Joery en Fayola, Jacey Correspondentieadres Snoodijkstraat 3, 4424 ES Wemeldinge Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op dinsdag 4 december om 11.00 uur in de Chr. Geref. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend begraven we haar op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in bovengenoemd kerkgebouw. Lieve mensen van Ter Valcke, voor jullie aandacht, geduld, begrip, maar vooral voor de liefdevolle zorg aan onze moeder 'Koos' in de afgelopen jaren: Heel, heel veel Dank!! Elly en Meta Ook als ik de juiste wamden niet kan vinden. kegsdfp je teek wei wat ik fledaei Dag. mijn lieve Jlaeêa 'Juditk Wij zijn twee vriendjes... Jij en ik Wij blijven altijd bij elkaar... tot de laatste snik" Voor altijd in ons hart Bedankt voor de ongelooflijk mooie momenten Ilse, Sebas Destian Bijzondere mensen sterven niet, Zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd Kus, Stefan en Ester vrijdag 30 november 2012 Niet alles is voorbij Je blijft bij ons door wie je was en wat je zei Als straks de zon weer zal schijnen en hoog boven aan de hemel staat dan weet ik dat er met die stralen een glimlach naar beneden daalt Nu kun je over ons waken, En eens zullen we weer samen zijn Tot dan moeten wij hier verder leven, maar zal je steeds in onze gedachten zijn. Patricia, Marvin, Ajaysia en Rayano Lieve opoe we zullen je nooit vergeten, je moet weten dat we nog steeds van je houden ook al ben je er niet meer rust zacht daar boven lieve opoe Vanessa Richard en Danika Lieve Oma, we gaan je heel erg missen Bedankt voor de mooie tijd en liefde die je ons hebt gegeven We zullen je nooit vergeten... Rust zacht lieve Oma Joery, Fayola en Jacey Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante weduwe van Chris Korstanje in de leeftijd van 82 jaar. Blerick: Wim Korstanje T Marie Korstanje-Böttcher Yerseke: Rinus Korstanje t Koos Korstanje-van Stee Goes: Maatje Dijkwel-Korstanje t Kees en Corrie Dij kwel Kapelle: Ko en Ina Korstanje Yerseke: Marie en Adrie Cornelisse Wemeldinge: Loes en Jan Haverhoek Neven en nichten 28 november 2012 We zijn verdrietig omdat we nu afscheid moeten nemen, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. Op 93-jarige leeftijd is overleden onze zorgzame en belangstellende vader, schoonvader en onze opa Pieter Flikweert echtgenoot van Cornelia Pieternella de Regt, overleden op 23 september 1988. Geboren: Overleden: 6 februari 1919 29 november 2012 Kortgene: TheunyenAuke Comelijne, Pemella Een speciaal woord, van dank aan de dames van Allévo, voor de liefdevolle zorg, aan hem besteed. Eduard Flipsepad 27, Wissenkerke Correspondentieadres: Torendijk 88a, 4484 ND Kortgene De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 4 december om 10:30 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis aan het Alexiaplein te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd dorpshuis. p- I 31 Hetzij wij dan leven hetzij dat wij sterven wij zijn des Heren. Romeinen 14:S Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. We zijn dankbaar dat we dit voor jou hebben mogen doen. )e was voor ons een lieve moeder, schoonmoeder en oma. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Suzanna Johanna Verduijn-Basting Suus weduwe van Pieter Verduijn Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Breskens: Hanny Verduijn Peter en Patricia, Noëlle, Jordi Christian en Ramona, Joyce Knokke: Ab Verduijn en Micheline D'Hooghe Eveline en Gino, Larissa Michel Breskens: Erna Verduijn Wouter en Suja, Sem, Lotte Suzan Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Hooge Platen voor hun goede en liefdevolle verzorging. 28 november 2012 Correspondentieadres: Ghistelkerke 9,4511 JB Breskens De dienst van woord en gebed wordt gehouden op maandag 3 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk Nederland. Dorpsstraat 50 te Breskens. gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Oude Rijksweg te Breskens. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontmoetingsruimte bij de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt ze nog zo oud. Je hoopt dat God haar sparen mag, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onze lieve moeder, schoonmoeder en oma is overleden Neeltje la Grand-de Kok sinds 11 september 1989 weduwe van Piet la Grand 29 oktober 1920 f 27 november 2012 Janny en Chris Thijs en Diana, Thomas Laurens en Esther, Jim Joost Els en George Joséphine, Angelica Ronald, Mika, Jarno Jack en Willy Jacqueline en Leon, Kirsten en Corné, Jurgen, Demi Mireille en Jan Willem, Willemijn, Nina, Pjotr-in herinnering Nathalie en Jozias, Anouk, Esmee, Nikki Pierre en Marloes Jos en Diane Ivanka en Danny, Tahnee, Jeito Mark en Isabel, Luna, Noah, lona Davina en Patrick, Izaira, Kyenna ledereen die de Vader aan mij toevertrouwd zal bij Mij komen en niemand die bij Mij komt zal Ik de deur wijzen. Wij bedanken een ieder voor de liefdevolle zorg voor onze moeder. Correspondentieadres: Assumburg 17 4305 EG Vlissingen De rouwdienst, welke geleid zal worden door ds. J. Nauta, zal plaatsvinden op dinsdag 4 december a.s. om 14.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aan sluitend zal om 15.00 uur de begrafenis worden gehouden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Ma hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77