zeeland i 19 'Deze huisjes zijn nieuw voor ons' #/M\ Zwemschool beste binnenbad Zeeland Streetart-duif genomineerd voor prijs ^eideautosjT vrijdag 30 november 2012 Bij ieder mens past een kunststof kozijn. MïicIIPLUS Klarinelweg 5 Middelburg T 0118 - 628 707 www.alkupius.nl CARIBEAN LOUNGESET VAN.H99T- VOOR 1087,- (Tri koopzondag 2 december 12.00 -17.00 UUR Garden Life Style TUINMEUBELEN Vlissingen President Rooseveltlaan 745 www.gardenlifestyle.nl WESTKAPELLE Wintermarkt van goede doelen Amnesty International, Cystic Fi brosis Stichting en Gehandicapten huizen Polen houden zaterdag een wintermarkt in verenigingsge bouw Westkapelle Herrijst aan de Markt te Westkapelle. Deze markt is toegankelijk van 10.00 tot 16.00 uur. Behalve de organisatoren doen ook aan charitatieve organisaties mee. Er is een keur aan nieuwe en tweedehands artikelen te koop: kerstartikelen, wenskaarten en ge schenken, boeken, producten uit derde-wereldlanden, warme wa fels, etc. Bovendien zijn er verlotin gen en raadspelen. KOUDEKERKE Veertiende editie Zeeuwse Serviesbeurs Tekening van het aangezicht van het ontwerp 'De Golf voor de strand huisjes van camping Oranjezon. 's Zomers kan het al lang, maar als het aan wethouder René Molenaar van Veere ligt, kunnen toeristen ook 's winters op het strand slapen. archieffoto Lex de Meester door Carla van de Merbel In de loods van Vroegop Chalet- bouw in Burgh-Haamstede wordt hard gewerkt aan de eer ste twee van de serie van tien slaapstrandhuisjes van camping Oranjezon in Vrouwenpolder. „Binnen twee weken moeten de eerste twee klaar zijn", zegt Tom Pouwer van camping Oranjezon. „De andere acht zullen wel sneller gaan." De tien huisjes worden in het voorjaar geplaatst op het strand tussen de Veersedam en Breezand. Op dat stuk strand staan al andere slaaphuisjes, onder meer van Breezand Vakanties. De ze onderneming plaatst er hier in het voorjaar nog eens tien bij. Pouwer is blij met de uitbreiding van camping Oranjezon met slaap strandhuisjes. „Op de camping is geen uitbreiding meer mogelijk. Daar wordt het aantal eenheden juist kleiner omdat mensen meer ruimte willen. Camping Oranje zon is al vijftig jaar in de familie. Deze slaapstrandhuisjes zijn nieuw voor ons." Pouwer hoopt de tien huisjes van af april te kunnen verhuren. De prijzen variëren van ongeveer 675 tot 1075 euro per week. Er komt nog een aparte website waarop de huisjes te boeken zijn. De voort gang van de bouw van de tien huisjes van Oranjezon is te volgen op de website van de camping. www.oranjezon.nl Voor de veertiende keer wordt ko mend weekeinde de Zeeuwse Ser viesbeurs gehouden in Het Blauwe Hof aan de Breeweg 11 in Koudeker- ke. Ook dit jaar zijn er serviezen in alle soorten en maten en voor iede re portemonnaie. Verder is er glas werk en kristal te koop en decora tie, zilverwerk en bestek. Boven dien zijn er serviesonderdelen te vinden van gerenommeerde mer ken als Wedgwood, Villeroy en Boch, Arabia, Regout, Societé Céra- mique en Bavaria. De beurs is zater dag van 10.00 tot 17.00 uur en zon dag van 11.00 tot 16.00 uur. ELECTRO KWALITEIT A SERVICE Kanaalstraat 44 Oost-Souburg Tel: 0118-47 17 77 www.avaelectro.nl BURGH-HAAMSTEDE jeugdbrandweerleden bijeen voor wedstrijd De Zeeuwse jeugdbrandweerkorp- sen komen morgen in Burgh-Haamstede bijeen voor het uitvoeren van hun vaardigheids toetsen. Alle Zeeuwse regio's zijn vertegenwoordigd. In totaal doen er zeventien ploegen met elk zes deelnemers mee. De korpsen ko men uit Middelburg, Vlissingen, Veere, Terneuzen, Sint Philipsland, Borsele/Goes, Zierikzee, Bruinisse en Westerschouwen. De wedstrij den beginnen om 08.45 uur. Om 17.30 uur is de prijsuitreiking in de brandweergarage in Haamstede. VLISSINGEN - Zwemschool Zeeland in Vlissingen is voor het derde jaar verkozen tot beste binnenbad van Zeeland. Landelijk is de zwem school geëindigd op de derde plaats. Zwemschool Zeeland wist in deze provincie de meeste stem men van bezoekers te krijgen via www.zwembadvanhetjaar.nl. Daarbij werd een waarderingscij fer gevraagd voor prijs/kwaliteit, klantvriendelijkheid en hygiëne. Tijdens de verkiezing is actie ge voerd voor Kika. GOES - De gigantische graffiti-duif die sinds enkele weken een sloop- pand aan de Ringbaan-West in Goes siert, is in de race voor de ti tel 'mooiste illegale kunstwerk van Nederland'. De maker van schilde ring is de Goese kunstenaar Stefan Thelen alias Super A. Een jury se lecteerde uit meer dan tweehon derd inzendingen in totaal elf wer ken op basis van illegaliteit en ori ginaliteit. Met de wedstrijd sluit de Avro haar StreetArt-maand af Tot en met dinsdag 4 december kan worden gestemd via http://cultuurgids.avro.nl/front/in dexkunst.html. Een dag later wordt de winnaar bekendgemaakt. Volkswagen Passat CC 1.8 TSI DSG-Autom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19