pzc Betoverend Heide PZC Heerlijk genieten aan de Rijn in Koblenz 12 donderdag 29 november 2012 Géén 1-persoonskamer toeslag! De stad Koblenz heeft romantische steegjes, historische pleinen en schilderachtige straatjes. U treft hier vele oude basilieken aan en een boottocht op de Rijn mag hier ook zeker niet ontbreken. Aan het 'Deutsches Eek' bij de samenloop van Rijn en Moezel staat het Kaiser Wilhelm monument. De oude vesting Ehrenbreitstein op 118 meter boven de Rijn bezorgt u een betoverend uitzicht. Dit is één van de grootste burchtcomplexen van Europa. Mercure Hotel Koblenz Geniet van een prachtig panorama in het viersterren Mercure Hotel Koblenz. Dit uitstekende viersterren hotel ligt op enkele minuten loopafstand van het voetgangersgebied en de Rijn promenade. Het hotel is tevens de ideale uitvalbasis voor heerlijke wandel- en fietstochten, 's Avonds kunt u ontspan nen in de sauna en fitness van het hotel. Lezersaanbieding: 2 overnachtingen in een luxe kamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet 1 x driegangen welkomstdiner (menu/buffet) informatie over de regio op uw kamer gratis gebruik sauna en fitness Kinderkorting: Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies met ontbijt, (familiekamers op aanvraag) Deze lezersaanbieding is geldig aankomst dagelijks tot 31 maart 2013, feestdagen uitgezonderd, en op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. Géén toeslag voor eenpersoonskamer Meer informatie reserveren Ga naar onze webwinkel of bel Future Travel 040 - 232 6113 of e-mail naar wegener@futuretravel.nl o.v.v. Wegener aankomstdag en adresgegevens. Wij berekenen géén reserveringskosten, betaling ter plaatse! www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen 4 dagen heerlijk wegdromen in historisch Duitsland leder jaar opnieuw wordt deze idyllische Duitse stad door vele gasten bezocht. De 'Altstadt' van Heidelberg: een stad om verliefd op te worden! Wandel door de historische stadskern met zijn talrijke romantische steegjes en de vele bezienswaardigheden die hier dicht bij elkaar liggen. U vindt hier prachtige pleinen, rijkversierde renaissancegebouwen en de meest beroemde kerken. Het middelpunt is de Marktplatz met de indrukwek kende fontein. Wat u zeker niet mag missen is een bezoek aan het imposante kasteel Heidelberg. U kunt het slot op eigen gelegenheid gaan verkennen, maar het loont echt de moeite een rondleiding te volgen. U leest het, genoeg te beleven in Heidelberg! Het is ook niet voor niets dat deze stad is uitgeroepen door Tripadvisor als winnaar van de 'Travellers Choice® Bestemmingen 2011'! Uw hotelCrowne Plaza Heidelberg City Centre**** U verblijft in een stijlvolle tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Naast een fantastische ligging in het hart van het centrum, heeft dit luxe 4 sterren hotel een gezellig restaurant en een heerlijk Wellness centre waar u na een lange stadswandeling heerlijk tot rust kunt komen. Tot en met 22 december is het kerstmarkt in Heidelberg, deze vindt maar liefst plaats op zeven locaties. De markten zijn verbonden door een enorme hoeveelheid lampjes die de hele stad verlichten. De kraampjes hebben een ruime keuze aan lokale lekkernijen. Tevens vindt u hier de meest bij zondere kerstkadootjes. Geniet met een lekkere kop geurige glühwein van de sfeer, de lichtjes én de adventsconcerten Betoverend Heidelberg 3x overnachting in een stijlvolle tweepersoonskamer 3x uitgebreid ontbijt buffet lx diner a la chef in restaurant Westcoast 50% korting op parkeren Onbeperkt mineraalwater, thee- en koffiefaciliteiten op de kamer Gratis gebruik van hotelbadjas gedurende uw verblijf Onbeperkt toegang tot de 'Kurfürstentherme' Spa Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174 725 202 (ma-vrij, tussen 09:00 -17:00 uur) of per email via lezersreizen@wegenermedia.nl ^WEBWINKEL Lezersprijs€99,-p.p. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Let op: géén 1-persoonskamer toeslag. Adviesprijs vanaf 259,- Lezersprijs vanaf 179,- Prijs is per persoon en gebaseerd op twee personen per tweeper soonskamer en op basis van beschikbaarheid. Prijs is exclusief toeristen belasting en 9,95 reserveringskosten. Aankomst alle dagen mogelijk. Single toeslag 40,- p.p.p.n. Arrangement is geldig tot en met 12 Maar t. Let op: Nu extra beschikbaarheid tijdens de Kerstdagen voor maar 40,- p.p. extra, incl. feestelijke brunch, diner en late check out. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 12