Jiet is tijd, iffmoet nu gaan, i^zafgecnafscbeidneirien. 'Xijkjuiar me uit.ihderegcnbógen boog in dcflight. als de zon weer opkpinten.at$ t&:Me wereftf:memvjs.- Rij^ddn mar m uit en hou van vie ^is,i^vati-julRe-0mrim£e6- Genietend van alles wat haar lief was is onverwacht en veel te vroeg van ons weggegleden mijn liefste vrouw onze zorgzame mama en onze bijzondere nana 25 juni 1944 25 november 2012 Anneke de Zwaan-Corré Domburg Ruud Monique en Mario Alain Claire en Sjoerd, Indya Sophie en Aynsley Maurice en Angelique Max Bo Indy Kyra Lijsterhofstraat 17 4357 CC Domburg Anneke is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Op donderdag 29 november is er gelegenheid nog even bij haar te zijn van 16.30 tot 17.00 uur. Vrijdag 30 november omstreeks 12 uur begeleiden wij Anneke naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Babelweg in Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren in Hotel Café Restaurant 'De Burg', Ooststraat 5, 4357 BE Domburg. olt Met verdriet maar vol fijne herinneringen nemen wij afscheid van Anneke de Zwaan-Corré Aanwezig in afwezigheid En daarom nooit verleden tijd... Wij zullen haarvriendschap, belangstelling en warmte missen. Ria René Ko Miep Kinderen kleinkinderen verbijsterd..het was altijd zo gezellig als je er was, bedankt voor alles lieve, Anneke Wij wensen Ruud en naaste familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Boris, Kim, Sanne, Sarah, Joep, en de personeelsleden van De keet van Kaat Dank voor je vriendschap. Rust zacht lieverd, we zullen je missen. Dag lieve Anneke Veel sterkte en kracht voor Ruud, familie en vrienden. Nini Aan een jarenlange vriendschap is een einde gekomen doordat Nelly Zuidweg is overleden. Wat zullen we haar missen. We wensen de familie sterkte toe. Koos en Rinus Vermue Marti en Piet de Koeijer Afscheid nemen is met dankbare handen aannemen al wat herinnering waard is In de nacht van zondag op maandag overleed geheel onverwachts Anneke de Zwaan-Corré Wij wensen Ruud, kinderen, kleinkinderen en achter kleinkind veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Domburg: Irene en Rino Akkerdaas Corré en kinderen We zijn geschrokken door het onverwachts overlijden van onze buurvrouw Anneke de Zwaan Wij wensen Ruud kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. de buren van de Lijsterhofstraat Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Kristiaan van Rooijen Kris Westkapelle 's-Heer Arendskerke 9 januari 1934 23 november 2012 Uit aller naam: Familie H. van Rooijen - Brouwer Correspondentieadres: Rubenshof 31 4462 SM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 29 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Familieberichten E:mail I pzcfamilieberichteh@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl Diep verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kris Onze dank gaat uit naar het personeel van de vetpleegafdeling van "Poelwijck" te 's-Heer A rends kerk voor de liefdevolle verzorging. Familie van Belzen - Burgel Fleinkenszand, 23 november 2012 Tot ons verdriet is, na een arbeidzaam leven, door de Heere van onze zijde weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Hubrecht Willem Stouten Huib echtgenoot van Maria Stouten-van der Have Bruinisse, 13 augustus 1928 t Oosterland, 26 november 2012 Oosterland, M. Stouten-van der Have Zierikzee, Adri Stouten Kerkwerve, Lia en Daan Viergever-Stouten Annemarie en Karei Marjan Rianne Burg. van der Havestraat 4 4307 BD Oosterland Woensdag 28 november is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 29 november in dorpshuis "OosterhofSint Joostdijk 27 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof'. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar dr. Smits en de buurtzorg voor alle goede zorgen aan mijn man, onze vader en opa besteed. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor wie hij in ons leven was, is door de Heere van ons weggenomen mijn geliefde zwager, broer en onze gewaardeerde oom Hubrecht Willem Stouten Oosterland: J.P. van Dijke-de Bruine Hans en Nettie Stouten Marian en Jos Brekelmans Marco en Miranda van Dijke Nieuwerkerk: G. van Klinken-Stouten Leunis van Klinken Anja en Addy Boot Marco en Anja van Klinken Johan en Ellen van Klinken Oosterland, 26 november 2012 Verdrietig zijn wij nu onze vakantiemedewerker en collega Jacob Jan Stouten na een ongeval is overleden Wij wensen de familie veel sterkte toe om met dit verlies te leren leven. Groen-Totaal Jasperse Marcel en Petra Daphne Esmee (in liefdevolle herinnering) Milan Danny en Chantal Dave en Bianca Leonard Kerkwerve, 26/11/2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32