Licht dat niet dooft Liefde die blijft Toen in maart 2012 duidelijk werd dat je niet meer kon genezen, zijn wij langzaam naar afscheid nemen toe gegroeid. Je opgewektheid, je wilskracht, je levenslust, je humor en je lach hebben wij in onze harten gesloten. Je was attent, eerlijk en heel erg lief. Je bent voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Desondanks is afscheid nemen voor ieder van ons'heej moeilijk. Op 47-jarige leeftijd is toch nog vrij plotseling overleden Erik Hubrechsen sinds 01 -05-2012 getrouwd met Leo Grim Kruiningen 15-12-1964 Goes: Westervoort: Lieshout: 's-Gravenpolder: Heinkenszand: Westkapelle: Mahlerlaan 11 4462 KD Goes Erik is thuis. Goes 24-11-2012 Leo Grim pa en ma Hubrechsen Wim en Monique Anouk en Lisa ma Grim (pa Grim in herinnering) Ruud en Corrina Macy, Mylou en Dylan Eric en Linda Nadia 'en BartYoran Op donderdag 29 november is er om 19.50 uur, in Uitvaartcentrum Van der Hooft. Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, een moment van bezinning waarna er afscheid van Erik kan worden genomen. In de H. Bonifaciuskerk, Johan-Frisolaan 3 te Kwaden- damme. zal op vrijdag 30 november om 10.30 uur een afscheidsdienst voor Erik gehouden worden. Aansluitend begeleiden wij Erik naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in "Berkenhofs Tropical Zoo", Langeweegje 10 a te Kwadendamme, gelegenheid tot condoleren. Samen naar de bios. Met z'n allen rondjes scheuren in de auto. Of springen op het waterbed. De nieuwste Disney films kijken. We zullen je missen lieve ome Erik Macy, Mylou, Dylan, Nadia en Yoran Dankbaar voor wat was Verdrietig voor wat niet zal zijn Te vroeg moeten wij afscheid nemen van mijn kleinzoon en onze neef Erik Hubrechsen Wij wensen Leo, Wim&Bouk en familie veel sterkte toe Middelburg Oma Hubrechsen-Simpelaar Spijkenisse Johan Hubrechsen Sylvia Broersma Kamperland Rob Hubrechsen Conny Ligthart Schenk Middelburg Nelleke Hubrechsen Jan Provoost neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze collega Erik (Derk) Hubrechsen Erik was bij ons in dienst sinds 1999 en heeft een zeer waardevolle bijdrage geleverd aan ons bedrijf. Erik werd zeer gewaardeerd door zijn collega's en stond bekend om zijn sterk doorzettingsvermogen, openheid en creativiteit in het streven naar verbeteringen en succes voor het bedrijf. Zijn collegialiteit, humor en positieve instelling blijven zeker achter in onze herinnering. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn partner Leo, zijn familieleden en vrienden. Directie en collega's Monsanto Vegetable Seeds Erik Hubrechsen Al ruime tijd wist je dat je ziekte het zou winnen. Veel bewondering voor je kracht, optimisme en humor tijdens deze moeilijke periode! We zullen altijd herinneren, je actieve deelname in het team, je positieve houding en vakkundigheid. Wat hebben we toch een hoop plezier gehad! In gedachten zijn wij bij Leo en de familie in deze zware tijd. EMEA Manufacturing Leadership Team Monsanto Vegetable Seeds Bestuur en leden van klederdrachtvereniging "Mooi Zeeland" hebben met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van ERIK HUBRECHSEN echtgenoot van Leo Grim Gedurende een periode was Erik voorzitter van onze vereniging. Wij houden zijn gulle lach en opgewektheid in herinnering. Namens "Mooi Zeeland": Jo Koeman, voorzitter Marion Strik-van den Brande, secretaris. Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat veel te jong is overleden Erik Hubrechsen Erik was jarenlang onze collega op de suikerbietenafdeling en werkte samen met ons bij de voormalige bedrijven D.J. Van der Have B.V. en Advanta Seeds B.V. Erik als een vriendelijke en Wij herinneren ons gewaardeerde collega. Wij wensen Leo en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers SESVanderHave Nederland B.V. en Limagrain Nederland B.V. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend Erik André en Monique Kinderen en kleinkind Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Maatje van Moolenbroek-Matthijsse Hoogvliet: J. Dorleijn-van Moolenbroek P. Dorleijn (in herinnering) Nieuwen Sint Joosland: C. van Moolenbroek A. van Moolenbroek-Siereveld M. van Moolenbroek P. van Moolenbroek-Geldof neven en nichten 1 i Niemand verdwijnt en niets gaat verloren, want niet door je lichaam maar wel door je geest i zal iedereen weten wie je bent geweest. I Het overlijden van Erik Hubrechsen Man van onze leerkracht - collega Leo Grim-Hubrechsen kwam toch nog onverwacht. I Wij wensen Leo en familie heel veel sterkte toe in de komende periode. Collega's, kinderen en ouders Geledingen Mgr. Heyligersschool Kwadendamme en Bestuur SKOB Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Bartel Boot Kerkwerve 12-11-1923 Klundert 23-11-2012 Burgh-Haamstede M. Boot A. Boot-vd Welle Zierikzee M.C. Quist-Boot J. Quist Zierikzee P.J. Boot Zwolle D.J. Boot M. van Puffelen Zierikzee K.J.N. Dalebout-Boot A. Dalebout Zierikzee E. Simmers-Boot T.C.J. Simmers Neven en nichten Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde! deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthiërs 15:15 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die hij ons heeft gegeven, delen wij u mee, dat na een moedig en dapper gedragen ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde vader Johannes de Nooijer fan sinds 11 mei 2009 weduwnaar van Neeltje de Nooijer-Epker A Vlissingen, t West-Souburg, 3 december 1935 26 november 2012 Jolanda en Johnny Jacqueline en Mike Shiera Ut Marnixplein 28 4386 AB West-Souburg Onze vader is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen woensdag 28 november van 19.00 uur tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 30 november om 13.00 uur in kerkcen trum "De Schaapskooi", Papegaaien burg 1 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en j samenzijn in het uitvaartcentrum/Van "Monuta", Indus- j trieweg 20 te Vlissingen. Indien u door omstandigheden gèé'n rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een slopende ziekte is overleden Jan de Nooijer geliefde vader van Jolanda en Jacqueline Heieen Blokpoel Kinderen en kleinkinderen Jan de Nooijer Wij zullen je humor en je fantastische karakter nooit vergeten en wensen de familie veel sterkte toe. Willem en Shirley t 0" herinnering Alex en Sandra Dawn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28