ÜV3/JsdSJI Op U vest ik het oog: Gij heft mijn hoofd omhoog, en doet mUw gunst aanschouwen! Psalm 3 Intens verdrietig zijn wij dat, na een ziekteproces van ruim twaalf jaar, waarin ook vele goede tijden waren, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa. Vol bewondering zijn wij over de manier waarop hij al die tijd met zijn ziekte is omgegaan. Dankbaar zijn wij voor zijn liefde en zorgzaamheid waar mee hij ons altijd omringd heeft. In vol vertrouwen op zijn Heere en Heiland is. op Zijn dag, overleden Comelis Pasveer Echtgenoot van Marianne Valk CO 50 oktober 1962 Amsterdam, 5 mei 1940 f 's-Gravenpolder, ■25 november 2012 's-Gravenpolder: Marianne Pasveer-Valk Arnemuiden: Kees en Thea Pasveer-Groen Annemarie, Liesbeth Corona (USA): Mark en Mirjam Pasveer-de Kok Amanda, Roseanna Kloetinge: Daniëlle en René van Oostrum-Pasveer Populierestraat 19 4431 CL 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 30 november om 13.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen, je bent bevangen van verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Cornelis Koster Cor 13 september 1933 Zierikzee 125 november 2012 M.C. Koster-Klippel Ad en Jannet Remco en Marita Pascal en Maaike Lindy en Kevin Rini en Cora Nicole en Daniël Paul Ron en Katinka Esmee Stef Graspieperstraat 23 4302 WX Zierikzee Donderdag 29 november zal er om 11.30 uur een samenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dr. Speelman en het team van Allerzorg Van der Bijl voor de liefdevolle zorg en aandacht. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. ik ben in mijn tuintje, mijn lievlingsoonl. Daar vlieden de dagen gerieflijk voort. Daar weet ik van kommer noch verdriet, en zingen de vogels hun vrolijk tied. Nog steeds achter de feiten aan lopend, hebben wij in drie maanden en vijf dagen afscheid moeten nemen van //-„/■ J?/* c/e fec/frjdvan Y 9jaar Zorgzame man en vader van Susanna Heeren-Taffijn Mirella en Ruud Simons-Heeren Haringvlietstraat 98, 4335 XM Middelburg.;: Vrijdag 30 november 2012 om 14.00 uur willen wij graag, samen met u, het leven van Henk gedenken. Deze samenkomst is bij uitvaartcentrum Jobse. Bach weg 2, 4337 XD Middelburg. In plaats van bloemstukken stellen wij één witte roos erg op prijs. U bent van harte welkom om samen met ons hel glas te heffen vanaf 15.30 uur bij Uitspanning Oranjezon, Koningin Emmaweg 26, 4354 KE Vrouwenpolder. Geen bezoek aan huis. 25 november 2012 Always look on the bright side of life... Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van mijn lieve vrouw en onze bijzondere moeder en schoondochter Florentine Kloet-Teeuw v. Bergschenhoek 4 november 1956 Noordgouwe: Zierikzee 25 november 2012 Jan Kloet Marije en Jeroen Bas C.W. Kloet-van der Weijde Donkereweg 16 4317 AN Noordgouwe We nemen afscheid van Florentine op vrijdag 30 november om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop ontmoeten wij u graag in de koffiekamer. Wij willen alle medewerkers van hospice Kaaskenshuis, Allévo en Dr. Audier bedanken voor de liefdevolle verzorging. Houden van is laten gaan, hoe moeilijk dat ook is. Lieve zus en tante jij hebt ons en anderen laten zien dat er ergens altijd een zonnetje schijnt. Wij bewonderen je doorzettingsvermogen. Lieve Florentine we zullen je missen. RotterdamFrancis Valentijn en Vanessa, Eva Anna Liesbeth Thomas en Kathleen Zelhem Henk en Margot Fleur en Mare Joris Burgh-Haamstede Marleen en Kees Iris en Jan Willem Tommie Frank Burgh-HaamstedeWini t Florian t Christian en Anne Wij wensen Jan, Marije, Bas en Jeroen heel veel sterkte. O naam, eeuwige ademtocht, een sterveling ben ik, als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij uw muziek. Gezang 446 7 (Liedboek) Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en trotse oma Geertruida Albertje de Feijter - Vos Truus Echtgenote van Arie Comelis de Feijter In de leeftijd van 83 jaar. A.C. de Feijter Danny en Elly Marijke Niels David Co en Hellen Linda Esther Amber Ineke en Dick Cees 25 november 2012 Hammenstraat 10 4301 VW Zierikzee De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 30 november om 13.30 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. In deze dienst hoopt voor te gaan Ds. Michiel de Zeeuw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van bovengenoemde kerk. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Antonetta Chatrer-Buijnsters Princenhage, 3 maart 1920 t Oost-Souburg, 25 november 2012 Oost-Souburg: Vlissingen: Oost-Souburg: Vlissingen: Rotterdam: M. C. Chatrer t Dymphie en Ruud Tonny en Pieter Corinne en Ronald Marco Ilse en Rogier; Aimee Nydia Willy f Kim en Maarten Carla Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Onze dank in het bijzonder aan de huisartsen dr. Wattel, Van den Driest en Meulmeester en personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum De Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Berkenstraat 118 4388 LP Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 1 december om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen van de overledene van 12.15 tot 12.45 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Volgens de wens van de overledene liever geen bloemen op de begrafenis maar een gift aan de kanker- of reumabestrijding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27