fll ril Zwaan biedt aan G. vanboven TE HUUR vrijdag 23 november 2012 De werkvloer en het bureau zijn lang niet zo schoon als ze zouden moeten zijn |Qf .„Ae,aavs^diOS Prachtige nieuwbouwwoning met onder meer compleet woonprogramma op de begane grond Royale tuin en dakterras van 45 m: Van €J19000'= voor£399300,= Nu 364.000, Vlissingen, Golfslag 4 taxaties advisering projectontwikkeling bemiddeling bij aan- en verkoop vastgoed WWW.ZWAANMAKELAARS.NL TELEFOON: (0031) (0)118 553288 at HHHI l 1 LLJ Q at O O LU O at LU 1 X WkWË u Nederlandse werknemers nemen het niet zo nauw met de hygiëne op kantoor. Ruim de helft maakt zijn toetsenbord, muis of telefoon nooit schoon en heeft wel eens ongedier te aangetroffen op kantoor. Dit blijkt uit onderzoek van Nationale- Vacaturebank onder ruim duizend respondenten. Bij 41 procent van de respondenten bleek het om een muis te gaan, 9 procent heeft kak kerlakken zien lopen en bij 6 pro cent van de werknemers is wel eens een mierenplaag aangetroffen. Een percentage van 52 procent van de werknemers maakt zijn bureau nooit schoon. Een kwart doet dit eens per maand en 23 procent poetst de werkplek elke week of va ker. Mark Borgman van Nationale- Vacaturebank: „Op een toetsenbord zitten gemiddeld vierhonderd keer méér bacteriën dan op een toilet- bril. Daarom is het zeker aan te ra den om het bureau af en toe eens grondig schoon te maken. Naast het feit dat bacteriën hiermee worden uitgeschakeld, helpt een schoon en opgeruimd bureau ook om effectief te werken." Collega's die het niet zo nauw ne men met de persoonlijke hygiëne zijn een grote ergernis op de werk vloer. Werknemers ergeren zich het meest aan collega's die stinken naar zweet (47 procent), maar ook het niet wassen van de handen na toilet- bezoek (22 procent) en stinken uit de mond (21 procent) worden als storend ervaren. Hieronder de top vijf van ergernis sen: 1. Stinken naar zweet 2. Ongewassen handen na toiletbe- zoek 3. Stinken uit de mond 4. Smakken tijdens de lunch 5. Snotteren en luidruchtig de neus snuiten Foto boven: Bernard Meijlink voor zijn huis aan de dijk in de Zak van Zuid-Beveland. Foto onder: de studeerkamer in het oude huisje. Foto's rechts: de woonkamer in het nieuwe gedeelte. foto Willem Mieras TOTAALINSTALLATEUR neer dan 40 jaar vakmanschap en kwaliteit Radiatoren CV-ketels Zonne-collectoren Elektra Bespaar energie-kosten, Kom naar onze showroom (800 m2! Pèféctresultaat dóorge- diplomeerde vakmensen: Bouwbedrijf - Badkamers - Keukens - Elektra - Verwarming Zonnecollectoren - Loodgieterswerk - Dakwerk Alles onder één dak www.vanbovenkeukens.nl Tramstraat 1. 4371 BV, Koudeker 0118-551681 Na renovatie zijn onze appartementen en woning klaar voor de verhuur in Vlissingen. Een appartement op de Vredehoflaan met panorama en zeezicht 550 per maand Een appartement op Boulevard de Ruiter met tuin 400 per maand Een appartement op Boulevard de Ruiter met zeezicht 700 per maand Een woning Callendfelsstraat met tuin en achterom 500 per maand Alle objecten zijn voorzien van cv., nieuwe keukens sanitair Alle prijzen zijn exclusief stook, gas licht en water. Westwik telefoon 06-22673915 Bernard Meijlink Wie: Bernard Meijlink (49) Waar: Kruipuitsedijk 4 in Oudelande Meest bijzondere aankoop: Een kunstwerk van de Middelburgse kunste naar Mark van der Graaff (Markus) op de muur van de woonkamer: een grote grasspriet, opgebouwd uit ragfijne pennenstreken. Wens: Alle kleine klusjes afmaken: lampen ophangen bij het terras buiten bijvoorbeeld. „Maar ik heb een te dure smaak."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38