iïlensen 5q.nl donderdag 22 november 2012 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en trotse opa Klaas Bazen In de leeftijd van 85 jaar E.P. Bazen - Scherpenisse Eva en Jacob t Bert en Wilna Joke Pita Anke en Kees Mientje en Theo Ria en Cor Hans Marco Kleinkinderen Achterkleinkinderen A ch ter-ach terkleinkinderen Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was voor ons een troost dit samen voor je te mogen doen. 20 november 2012 Hoge Molenstraat 92 4301 KC Zierikzee De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. 'Je laatste jas heeft geen zakken' Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het heengaan .van mijn lieve man en maatje, vader, onze broer en oom Joost Zwetsloot in de veel te jonge leeftijd van 61 jaar .'Het is genoeg, er is geen toekomst meer. We hebben een mooi leven gehad. Had graag nog willen genieten, maar 't was ons niet gegund" Joost Chris Kaj Familie Zwetsloot Familie Ferket Pauwtje 4, 4374 EX Zoutelande Wij nemen afscheid van Joost in een korte bijeenkomst op zaterdag 24 november om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 in Middelburg. Tussen 15.00-17.00 uur is er gelegenheid ons te condoleren in Brasserie 'De Zeezot', Zuidstraat 101 in Westkapelle. Joost wilde graag in herinnering blijven zoals hij was. U kunt hem een laatste groet brengen met 1 bloem. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Dingemanse - Han geboren 8 juli 1958 te Biggekerke overleden 21 november 2012 te Yerseke Familie Dingemanse Correspondentieadres: Jac. Dingemanse Kleinemolenweg 13 2940 Stabroek (België) De crematieplechtigheid wordt zaterdag 24 november om 15.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze welgemeende dank gaat uit naar huisarts C. Mak voor de goede begeleiding. Fleden is, na actief, intens en met bewonderens waardige levenskracht te hebben geleefd van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Leon Burm echtgenoot van Alies Snoek 24 februari 1926 21 november 2012 Sas van GentA. Burm-Snoek Terneuzen Ria en Rob de Roo-Burm Robert-Paul Florentijn GentWilma en Eric Aerents-Burm Jorina en Julian Jasper en Kim Westdorpe Anja en Martin Begheijn-Burm Dominique Verpleeghuis 'Ter Schorre' correspondentieadres: Markt 23b 4551 BK Sas van Gent Er is gelegeheid tot afscheid nemen zaterdag 24 november van 16.00-16.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen. Geen bezoek aan huis. je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn Geheel onverwacht is op haar favoriete vakantieadres in Sarasota, Florida overleden onze lieve, warme, gastvrije en levenslustige moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Loontjens-Sehuit Corry Weduwe van Stan Loontjens Jk 13 december 1932 1 17 november 2012 Middelburg: Alexander en Judith Loontjens-de Jonge Marnix en Sophie Eric en Ageeth Loontjens-Prins Stan, Robert, Emma en Maddy Emest Loontjens en Raquel Jimenez Vivian Marcel en Marinka Loontjens-Bakker Dominique, Rogeren Madeion Rudy Loontjens Huug, Matthijs en Bastiaan Het Groote Huis Lange Noordstraat 39a 4331 CB Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwacht is overleden Corry Loontjens Ruim twee jaar na het overlijden van haar echtgenoot Stan nemen wij nu afscheid van een heel bijzondere en lieve vrouw. Vele dierbare en onuitwisbare herinneringen blijven. Wij wensen onze vriend Rudy, zijn broers en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Emiel en Marianne de Waal Jan Willem en Lous Ysebaert Diep geschokt namen wij kennis van het plotseling overlij den van onze teamgenoot Ad Priester Tijdens de volgende golfcompetities zal zijn aanwezigheid zeer gemist worden. Namens de competitieteams van BurgGolf Middelburg wensen wij de nabestaanden heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Middelburg, 21 november 2012 Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en over-opa Cornelis Hamelink Cees echtgenoot van Maria Rosalia Pieters Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Sas van Gent: Maria Hamelink-Pieters Sas van Gent: Ria en Joop Ivens-Hamelink Wendy en Marco. Marta Cecilia, Brigite, Sara Erwin en Monique Sandra en Jimi, Fleur, Lotte Sas van Gent: Henk en Mireille Hamelink-De Mol Sven en Frederique, Niels Cindy en Jeroen, Lisa 20 november 2012 Vier Ambachtenstr 28,4551 HB Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Cees in Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt te Sas van Gent, op vrijdag 23 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 24 novem ber om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft onhmngen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tover wij konden zijn wij met je meegegaan, de laatste fase moest je alleen doorstaan. Ma, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij, zo een vrouw, ma en oma te hebben gehad, Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma Willy van Lare-Hoolhorst echtgenote van Herman Johan van Lare A Delft, 26 maart 1932 t Temeuzen, 20 november 2012 Terneuzen: Johan van Lare Temeuzen: Jan van Lare en Caroline Van den Neste Temeuzen: Margreet en Jan Wolfert-van Lare Naomi, Boas Terneuzen: Hanneke en Theo Romeijn-van Lare Ilona, Bart Windsor (CA): Gordon en Laura Faas en kinderen U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen, op maandag 26 november van 12.15 tot 12.45 uur. Aanslui tend zal de crematieplechtigheid wordt gehouden in de aula van het crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot per soonlijk condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve buurman Adri Boone Hij heeft veel voor ons betekend en we zullen hem erg missen. Wij wensen buurvrouw Dien, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Pleunie Weststrate, Jo Weststrate Hanneke Ronald. Joop Evelien, Tineke Timon, Kees, Michelle Daniël, Christianne Marien. Familieberichten E-mail pzcfamiliebenchten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet www.familiebenchtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77