s1 air - a way of life 21 22 23 24 Scaldts F PAAUWE zeeland 121 Concert koor in Jacobskerk Sinterklaas op kinderboerderij Realiseer uw woonwens Joosse Uittip waar uw interieur van opknapt Dagje Interieur Paauwe in Zeeland donderdag 22 november 2012 Voetbalvereniging De Noorman nen houdt zaterdag de jaarlijkse Ba zar in Kasteel van Batavia te West- kapelle. De bazar begint om 15.00 uur en zal omstreeks 21.00 uur afgelopen zijn. Sinterklaas en zijn pieten heb ben aangekondigd aanwezig te zul len zijn. Er is van alles te doen, zo als draaien aan het rad van avon tuur, darten en sjoelen. Verder staat er een grabbelton en een draaibord populair. De opbrengst komt ten bate van de jeugdreiskas van de Westkapelse voetbalvereniging. ge 12221 iiü 1 Mü Jurriaan Strous, oud-leerling van de Nehalennia Scholengemeen schap in Middelburg, is als basis arts-onderzoeker afgestudeerd aan de Universiteit Utrecht. Hij volgde de vierjarige masteropleiding. Sinterklaas en zijn Pieten worden zaterdag 24 november rond half twee verwacht op de kinderboerde rij de Klepperhoeve in Middelburg. Sinterklaas leest een verhaaltje voor en samen met de pieten gaan de kinderen daarna knutselen en de dieren voeren. Rond kwart voor drie nemen ze afscheid van Sinter klaas en zijn Pieten. NOVEMBER - GOES - HARTJE ZEELAND Mooie materialen, niet alledaagse producten en crea dat is Scaldis Fair. Hier tref je regionale en landelijke expösanten. Kijk voor meer info en het boeken van een workshop op www.scaldisfair.nl. 1 t ~f\ Uv .oN t.e* Om de opening van ons Hülsta Design Center te vieren, mag u het hele najaar acties verwachten, zoals onze unieke Hülsta-inruilactie, Plan uw volgende dagtochtje naar Zonnemaire, de voorpret begint op interieur-paauwe.nl. Yeerse Scheepstuig geeft najaarsconcert Het Veerse Scheepstuig geeft zater dagavond een najaarsconcert in Yerseke. Het shantykoor zingt de succesnummers waarmee het on langs de Gouden Zuidwester won bij het shantyfestival in Wijk bij Duurstede. Bovendien staan een aantal bekende zeemansliederen op het programma. Het concert is in De Zaete en begint om 20.00 uur. Kaarten kosten acht euro. VLISSINGEN Koorgroep De Vlis-singers houdt op 15 december een inloopconcert in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Aan het concert, dat van 14.00 tot 17.00 uur duurt, doen de volgende koren en muziekverenigingen mee: Sheborim uit Middelburg, ac cordeonvereniging Concertina uit Vlissingen en De Vlis-singers. Vol gend jaar gaat de koorgroep naar Barcelona om daar in een aantal kerkdiensten te zingen. De koorle den zijn bezig om voor deze reis geld bij elkaar te krijgen, onder meer door het verkopen van bloemstukken en een talentenvei ling. Deze veiling houdt in dat koorleden, hun talenten, per op bod veilen. Er wordt gestart met een basisbedrag. Vanaf dat bod kan geboden worden. De veiling wordt gehouden tijdens het concert. WESTKAPELLE MIDDELBURG 'Ik ben altijd op zoek naar goede stoffen: kant, tule, batist Niet synthetisch natuurlijk.' www.mutsenmaker.nl Soms, als een muts heel erg kwetsbaar is, laat Jankees hem zoals hij is. Een mooi plooivoorbeeld en een herinnering aan hoe het textiel binnen komt. De plooien op het voorhoofd en onderlangs zijn heel verschillend. Om er achter te komen hoe het moet, moet je vooral heel goed kijken. Mutsen die gesteven en al bewaard zijn, zijn erg kwetsbaar. Stijfsel is een natuurproduct, katoen ook. De vezel vergaat met de stijfsel. Kant bewaar je het beste in blik of in zuurvrije dozen." Dat Jankees Goud zelf mutsen kan maken, is te danken aan het feit dat hij nooit een stukje kant zal la ten liggen. „Ik heb een flinke klus gebloemde kloskant kunnen ko pen. Daar heb ik onder meer een Hulsterse muts voor een klant van gamaakt. De mensen komen kij ken naar wat ik heb en als het be valt, kan ik er een muts van ma ken die nauwelijks van een antieke te onderscheiden is, behalve dat hij nog nergens versleten is. Antie ke spullen die al te kwetsbaar of te zeer versleten zijn, laat ik zoals ze zijn. Je hebt een plooivoorbeeld en je wordt eraan herinnerd hoe ver geeld je het soms binnen krijgt." Graag laten wij u de veelheid aan mogelijkheden zien met het nieuwe klassieke wonen. Realiseer nu uw woonwens, INTERIEURS vvww.joosseinterieurs.nl VV De Noormannen houdt bazar Wie meer wil met zijn interieur begint bij Paauwe, midden in het toeristische hart van Zeeland. Maak er een dagje uit van en geniet onderweg van al het moois dat onze kustprovincie te bieden heeft. Eenmaal gearriveerd parkeert u gratis voor de deur en ontdekt u een van de mooiste collecties van Nederland. Op ruim 10.000 m2 krijgen vrijwel alle internationale topmerken écht de ruimte. ZONNEMAIRE Zuidweg 20a, 4316 LB Zonnemaire (011140 13 18 ïnfo@interi6ur-paauwe.nl www.interieur-paauwe.nl Op mof qeen uurtje- ridden, aan- 12.mefdn.rrv. ]&SSi*v?prv, Terneuflern Anfuwpew oft Roosendaal Kijk- voor uitgeóreide- uittips op inferieur -paauwe-. nP/iaOjipapefknd- l toby ons op facs/vooh (3 Langstraat 2, 4341 EE Arnemuiden T 0118-60 12 73

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21