MA mm CJI (T1ensenlinq.nl woensdag 21 november 2012 I 37 Na een mooi leven heb ik besloten aan mijn laatste reis te gaan beginnen. Na afscheid genomen te hebben van allen om me heen, hijs ik de zeilen en vaar voor de laatste keer uit Jannis Cornelis de Klerk Jan In de leeftijd van 80 jaar Vlissingen, 19 november 2012 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 69 4388 NT Oost-Souburg Sinds 2002 weduwnaar van Riet de Klerk-Hubregsen Sonja Matthijs, Simone en Ingmar Ad-Jan en Ewa Fabiënne en Isabelle Esmeralda en Gert-Jan Jessica en Kayleigh Cor Antheunisse De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 24 november om 10.00 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Jan geeft zijn laatste borrel weg (van 14.00 uur tot 16.00 uur) in de Soos (Nederlandse Loodsen Sociëteit) aan de Boulevard de Ruijter 8 te Vlissingen. Hier is tevens gelegenheid tot condoleren. Speciale dank gaat uit naar Cor, de familie en de zorgmedewerkers van Werkt Voor Ouderen. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan de Klerk Kees en Leiny de Klerk-Poppe jan Piet en Ria de Klerk-Goedhart Jasper Lonneke Bert en Heieen Wever-de Klerk Chariot Liza Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Jan de Klerk Ook bij ons heb je je eigen mooie koers gevaren. Medewerkers en besturen van Stichting Behoud Hoogaars Stichting Historische Scheepswerf C.A. Meerman Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.C. de Klerk (Jan) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 20 november 2012 Het lichaam dat niet meer kan Het hoofd dat niet meer weet Het hart dat zo eenzaam wordt Tot langzaam al het licht wordt uitgedoofd Na een lang proces van dementie is vrijdagavond overleden in haar kamer in De Vurssche te Axel op de leeftijd van 88 jaar Johanna Dirkje Paulina Schieman Jo Weduwe van Toon van de Velde 31 mei 1924 16 november 2012 Breskens; Jan van de Velde Familie Van de Velde Familie Schieman De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 23 november 2012 in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Temeuzen. Ontvangst 14.30 uur Aanvang plechtigheid 15.00 uur Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jo op dinsdag 20 november 2012 van 16.00 tot 16.30 uur in de rouwkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Port Scaldis 11-12 4511 DB Breskens 0117 386957 Indien u geen uitnodiging hebt ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vraag ons gratis informatiepakket aan uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl t'/.v, i ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Leven is dankbaar zijn Voor het licht en de liefde Voor de warmte en de tederheid In mensen ons omgeven Leven is mensen en dingen omhelzen En weer loslaten. Achter ons liggen veel onvergetelijke jaren. Voor ons ligt de leegte van de toekomst, die wij met steun van allen die hem lief waren, proberen weer kleur te geven zoals mijn dierbare man, onzé vader, schoonvader, opa en overgrootvader dat zou hebben gewild. Wij geven u kennis van het overlijden van Renatus van de Voorde René echtgenoot van Rosalia van de Bossche Waterland-Oudeman (B), 27-12-1922 t IJzendijke, 18-11-2012 IJzendijke: Rosa van de Bossche Brugge: Willy en Esther Noortje en Marcel, Lotte Conno Culemborg: Carlos en Rita Chris en Maartje, Olivier Björn en Margreet, Fabian Aardenburg: Gerard en Ria Daniel Zuidzande: Hannie en Jan Michel, Amber Mellanie en Arjen, Quinten, Valentino Groede: Roger en Marsha Rick en José Roy en Nadja Edwin en Rowena Waterlandkerkje: Constant en Mirjam Jessamy en Tom, Fay Glenn Oostburg: Ronald en Tilly t Brian t Shirley Kelly Veghel: Marianne t Gijs Handboogstraat 42, 4515 CW IJzendijke Er is gelegenheid om van René afscheid te nemen op donderdag 22 november van 20.00 tot 20.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De Woord en Gebedsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 23 november om 9.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na dit afscheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. H i büiulPjfiM ikt Graag willen wij u hartelijk bedanken voor Uw medeleven na het overlijden van mijn vader, schoonvader, opa en partner ^5^ Tonny Willemsen Fam. Willemsen Mevr. R. Lambert Familieberichten E-mail - pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 83