Iw Waarom veel gerenommeerde bedrijven de Zeeuwse havens ontdekten Ui seaports Bereik uw doelgroep Met Werken bereikt u maar iiefst meer dan 190.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssite is dit bereik zelfs meer dan 230.000 personen!* PZC en BN DeStem Zeeland bieden u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van uw behoefte en uw doel. Het Werken katern verschijnt iedere zaterdag. Op zaterdag 1 december 2012 staat het Werken katern in het teken van 'Werken in de Zorg'. Wilt u meer informatie? Maak dan geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met de afdeling Direct Sales, regio Zuid telefoon 088 - 013 99 95 of e-mail adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR SM loopbaan Zoekt u een haven waar u te allen tijde op kunt bouwen? Maak dan eens kennis met de mensen van Zeeland Seaports. We zijn gespeciali seerd in de ontwikkeling van nieuwe bedrijvigheid en kunnen u op allerlei manieren helpen bij uw vestigingsvraagstuk. We zijn dag en nacht bereikbaar en even bezield als onze collega's in de Zeeuwse havens. Waar geen negen tot vijf mentaliteit heerst en waar nog wordt meegedacht met de klant. Geen wonder dat vele internationale bedrijven u al voor gingen. Voor vragen kunt u contact opnemen met onze afdeling commerciële zaken, zij helpen u graag verder. Wij zijn dag en nacht bereikbaar via 0115-647400. www.zeelandseaports.com driven by dedication VHI zeeland Dow Chemicals. Vopak, Zeeland Refinery. Verbrugge en Kloosterboer- In de havens van Zeeland Seaports zijn talloze hoogwaardige industriële en logistieke bedrijven gevestigd en ze hebben daar allemaal goede redenen voor. Want Zeel'and Seaports is de meest toegankelijke zeehaven in de regio vanaf zee maar ook naar het achterland. Bovendien is nog voldoende ruimte beschikbaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56