36 I familieberichten woensdag 21 november 201 2 (J) mensenlinq.nl 'Want God had de wereld zo lief dat hij zijn enige Zoon heeft gegeven, opdat iedereen die in hem gelooft niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft.' Johannes 3, vers 16 Na negentig jaar en een vol en bewogen leven is in zijn slaap heengegaan Gillis Ary Geelhoed weduwnaar van Dina Pieternella Geelhoed-Kempe Drunen: Annemarie Amba, Nick en Esmeralda Middelburg: Els en Rinus Davidse Saskia en Enssan Maarten en Kim Jesper en Kirsten Kamperland: Leenderten Corien Geelhoed Jens, Simone Haarlem: Monica en Erwin de Lange Tessa, Jur Colijnsplaat, 19 november 2012 Correspondentieadres: Knotwilgen dreef 18 4493 EJ KAMPERLAND Gillis is in 'Cleijenborch' op zijn kamer, waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 23 november tussen 19.00 en 20.00 uur. Op zaterdag 24 november is er om 11.00 uur een af- scheidsdienst in de Opstandingskerk in de Voorstraat te Wissenkerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur ook nog gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst brengen we hem om 12.00 uur naar de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Hierna bent u welkom in dorpshuis 'Onder de Toren' aan de Voorstraat om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Op de leeftijd van 91 jaar is overleden onze oudste broer en zwager Gillis Ary Geelhoed Geersdijk: Nellie Kastelein-Geelhoed Marien Kastelein Wolphaartsdijk: Koos Verstelle-Geelhoed Jaap Verstelle Wissenkerke: Ary Geelhoed t Aartje Geelhoed-de Wild Veere: Adriaan Geelhoed Anna Geelhoed-Meulenberg Kortgene: Leen Geelhoed Koos Geelhoed-Zandee Wissenkerke: Marie Heijstek-Geelhoed Marcus Heijstek neven en nichten Colijnsplaat, 19 november 2012 Stil ga je heen lang heb je gewacht op 't laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht je bent nu daar, waar je rusten mag Toch nog onverwachts is Gillis Geelhoed onze zwager en oom overleden. M. Hollestelle J. Hollestelle-Kempe en kinderen Goes, 19 november 2012 Lieve Opa Daan, Je stond altijd voor ons klaar, we hebben vele mooie herinneringen die we nooit zullen vergeten. We zullen de zondagen missen dat we met zijn allen bij jullie kwamen eten. Je kleinkinderen Blijf bij mij Heer want de avond is nabij. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat na een moeilijke laatste levensavond is overleden mijn geliefde man, onze vader en opa Daniël Schroevers 9 november 1933 Arnemuiden t 20 november 2012 Arnemuiden: W. Schroevers - van Belzen Middelburg: Stien en Lieven van Belzen Comé en Rianne; Mika, Noab Willeke en Michel; Nikki, June José en Joan; Keano, Owen Nw- en Sint Joosland: Krina en Peter van Belzen Wilco en Nathalie; Kyra, Pearl Dennis en Corola Christianne en Julian; Lorenzo, Milow Lennard Middelburg: Gree en Lieven van Belzen Joey en Lisa Sherilyn en Jarco We willen onze grote dankbaarheid uitspreken naar het personeel en vrijwilligers voor de zeer goede en liefdevolle verzorging die hij in de Clasinastraat heeft ontvangen. Corresponden tieadres: Bessie Smithstraat 9, 4337 WT Middelburg Mijn man is opgebaard in zijn kamer, Clasinastraat 8 te Arnemuiden, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. vrijdag 23 november van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. zaterdag 24 november om 11.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand wordt er een rouwdienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, welke aanvangt om 10.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. D. Jongeneel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Gillis Geelhoed Gillis was in 1956 één van grondleggers van Geelhoed Betonwapening b.v. Met name door zijn visie en wilskracht is Geelhoed Beton wapening uitgegroeid tot een allround vlechtbedrijf met een gerespecteerde naam. In 1987 trok hij zich terug uit het bedrijf maar bleef nog jarenlang betrokken bij het wel en wee van het bedrijf, tot voor kort wilde hij nog altijd weten hoe het ging met de zaken. Ons medeleven gaat uit naar de familie Geelhoed en de verdere naaste familieleden. Wij wensen hun veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Personeel Geelhoed Betonwapening b.v. Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Daniël Schroevers G. Pleijte - Schroevers I. Pleijte (in herinnering) C. van Belzen - Schroevers L. van Belzen (in herinnering) J. Schroevers A. Schroevers - Harinck J. Schroevers K. Schroevers - de Winter M. Meulmeester - Schroevers L. Meulmeester G. Kamstra - Schroevers J. Kamstra Neven en nichten Arnemuiden, 20 november 2012 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom D. Schroevers echtgenoot van W. van Belzen in de leeftijd van 79 jaar. Arnemuiden: C. de Klerk -van Belzen J. Maljers -van Belzen J. Maljers J. van Belzen J. van Belzen-Steketee neven en nichten Arnemuiden, 20 november 2012 Onverwachts overleden mijn lieve schoonzus en tante Corry W. Schuit-van Schaijk neven en nichten Verdrietig zijn we door het plotselinge heengaan van onze lieve schoonzus en tante Corry Loontjens-Schuit Middelburg: Isabella de Witte-Loontjens Machteld Deynen Eric Deynen Noor, Emma en Merel Lieve tante Corry Hartelijk, betrokken, attent, een warme steun waar je altijd op kon rekenen. Wij gaan je enorm missen. Onze neven en hun gezinnen wensen we veel sterkte. Gert-Jan en Ann Eshuis, kinderen en kleinkinderen Emile en Coby Eshuis, kinderen en kleinkinderen Tot ons verdriet is onze lieve tante onverwachts overleden Corry Loontjens-Schuit Wij houden haar in herinnering als een lieve vrouw met zorg en aandacht voor anderen. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Lewedorp: Ron en Marianne Pluijmers-Geensen Wekerom: Anneke en Leo Smolders-Pluijmers Voorburg: Ben en Annemarie Pluijmers-Don Voor ons altijd Unforgettable Corry Erwin en Cora Christian en Ramon Melanie Jay en Ryan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36