MM (Hensenlinq.nl woensdag 21 november 201 2 t I 35 Na een mooi leven heb ik besloten aan mijn laatste reis te gaan beginnen. Na afscheid genomen te hebben van allen om me heen, hijs ik de zeilen en vaar voor de laatste keer uit Jannis Cornelis de Klerk Jan In de leeftijd van 80 jaar Vlissingen, 19 november 2012 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 69 4388 NT Oost-Souburg Sinds 2002 weduwnaar van Riet de Klerk-Hubregsen Sonja Matthijs, Simone en Ingmar Ad-Jan en Ewa Fabiënne en Isabelle: Esmeralda en Gert-Jan Jessica en Kayleigh Cor Antheunisse De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 24 november om 10.00 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Jan geeft zijn lèatste borrel, weg (van 14.00 uur tot 16.00 uur) in de Soos (Nederlandse Loodsen Sociëteit) aan de Boulevard de Ruijter 8 te Vlissingen. Hier is tevens gelegenheid tot condoleren. Speciale dank gaat uit naar Cor, de fartiilie en de zorgmedewerkers van Werkt Voor Ouderen. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan de Klerk Kees en Leiny de Klerk-Poppe Jan Piet en Ria de Klerk-Goedhart Jasper Lonneke Bert en Heieen Wever-de Klerk Chariot Liza Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Jan de Klerk Ook bij ons heb je je eigen mooie koers gevaren. Medewerkers en besturen van Stichting Behoud Hoogaars Stichting Historische Scheepswerf C. AMeerman "We 're all bound to go Verdrietig delen wij u mede dat we na een ernstige ziekte afscheid hebben moeten nemen van ons koorlid Jan de Klerk Wij wensen Cor, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Voorzitter: A.S. Bakker Secretaris: J.A.T. Aben Vlissingen, 20 november2012 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.C. de Klerk (Jan) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 20 november 2012 Schiedam, 5 december 1933 Oostkapelle, 19 november 2012 Strooi mijn as voor alle winden zodat wat mijn lichaam was de weg kan vinden Naar alles wat het zo beminde Naar wolken, strand en zee en zich daarmee verbinden. Tot onze diepe droefheid is zeer plotseling uit ons leven weggegleden Martin de Kort Onze innig geliefde man, papa en opa. Altijd zorgzaam voor zijn vrouw, dochter, schoonzoon en kleinkinderen, op wie hij zo trots was. Altijd stond hij voor iedereen klaar. We zullen zijn pretogen en gulle lach heel erg missen. Oostkapelle: Ank de Kort-Peek Nieuwerkerk (Zld): Jacqueline en Ben Willemsen Middelburg: Ruben Willemsen en Ilse Strobos Heinkenszand: Kris Willemsen Veldzigt 25 4356 NG Oostkapelle De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 23 november a.s. om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wie nog even bij Martin wil zijn, is vrijdag van 14.30 tot 15.15 uur van harte welkom in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1 Na de crematieplechtigheid willen we nog even bij elkaar zijn voor condoleances en om wat na te praten in het rouwcentrum. Liever geen rouwkleding. Kom zoals Martin je gekend heeft. Geen bezoek aan huis. (Dag lieve mam en oma, de tijd is gekomen om te gaan. Het is goed zo, aide strijd en pijn het is nu gedaan. "Bedankt Cieve mam en oma, oorsprong van ons bestaan, we zuCCen nu voortaan zonder jou verder moeten gaan. (Maar dit is geen afscheid, want in ons hart dragen we je voor aCtijd mee. Herinneringen aan je Ciefde en zorgzaamheid, je oprechte heCangsteCCing in ons weCen wee. Je Ceeft in ons voort, want we blijven je zien in onszeCfen in eCkgar, een oogopslag, een guCCe lach, een enkelgebaar. Tot ziens Cieve mam en oma, rust zacht, voorgoed deze keer. (En Hoopt ooljonze weg ten einde dan zien we elkaar weer. Verdrietig, maar met vrede in ons hart, laten wij u weten dat is overleden in de leeftijd van 86jaar, onze lieve moederen oma Koos Kjevit-Becls sinds 1965 weduwe van (Rinus Kjevit Olga Kievit Laurens, frederique Jolande en %o (joed6loed-%ieuit (Danielle, Cornelieke Onze dankgaat uit naar de medewerkers van het St. Jans Hospice (De Casembroot voorde deskundige en liefdevolle verzorging van onze moederen oma. iMiddelburg19 november 2012 Correspondentieadres: 9/1. van (Reigersbergstraat 9, 4352(japinge (De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 23 november om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk, 3 te 9/liddelburg. Jfa de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. =S2 (Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren van vriendschap, hebben we nu afscheid moeten nemen van onze lieve nicht en onze dierbare vriendin Koos Kievit - (Becks Leini en (Bram de (Nood Kitty en (jerardde (Bruijn iMiddelburg19 november 2012 =s Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van Toos Kievit-Becks Tante Toos We zijn haar heel dankbaar voor haar optimisme en vriendschap. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel steun toe. Oostburg: Joop Becks Hans Brouwer Wouw: Karin en Joost Keijzer-Becks Ernie, Cas Onverwacht bereikte ons het bericht dat Annie Kristelijn is overleden. We herinneren haar als een bijzondere vrouw met een groot doorzettingsvermogen. -Rust zacht Annie- Ons medeleven gaat uit naar haar dochters, kleinzoon en alle anderen bij wie ze een leegte achterlaat. Gors, team ambulanten Schouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35