O IDensenlinq.nl dinsdag 20 november 2012 I 29 Als leven lijden wordt is rusten goed. Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we toch nog onverwacht afscheid genomen van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornelis Nicolaas den Hamer Kees weduwnaar van Maria Gerrit van Hal 8 mei 1927 te Biervliet 17 noverhber 2012 te Oostburg Zuidzande: Gorné en Maria den Hamer-van Lare Jan-Kees Zuidzande: Gerrit en Ellen den Hamer-Stobbelaar Bart Niels Biervliet: Marina en Frans de Dobbelaere-den Hamer Rob Marijn Correspondentieadres: Molenweg 23 4505 PN Zuidzande Een woord van dank aan het verzorgend personeel van De Stelle. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 november om 11.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Dudzele. Aansluitend kunt u de familie aldaar condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In goede herinnering aan een werkzaam mens hebben we afscheid moeten nemen. Uit onze familiekring is heengegaan onze broer, zwager en oom Cornelis Nicolaas den Hamer Kees weduwnaar van Rie den Hamer - van Hal in de leeftijd van 85 jaar Jan en Lena den Hamer-de Feijter Bram en Lena den Hamer - Maas JoenJohant de Feijter-den Hamer Peet en Mina den Hamer-de Klerk Ko en Adri den Hamer - Kallewaard Willem en Nellie den Hamer-de Zwart Pieter en Joke den Hamer - Noordam Neven en nichten. Oostburg, 17 november 2012. In verband met bovenstaand overlijden zal Loonbedrijf vrijdag 23 november de gehele dag gesloten zijn. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dhr. C.N. den Hamer Wij wensen zijn kinderen en familie veel sterkte toe. Medewerkers Loonbedrijf Brasser& v.d.Sluis Fam. A. Brasser Fam. C. v.d. Sluis Zuidzande, 17 november 2012 Geheel onverwacht is, na een leven vol geluk en liefde maar ook intens verdriet, overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Sara Bastiana de Ligny weduwe van Marcel Romain Gerardus De Neve eerder weduwe van Abraham Jacobus Deij Cadzand 20 januari 1928 t Terneuzen 17 november 2012 Oostburg: Han M. de Ligny Famile de Ligny Familie DeNeve Correspondentieadres: KWL Park 38 4501 LA Oostburg Mevrouw De Neve-de Ligny is opgebaard in het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen donderdag 22 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 november om 12.00 uur in het Monuta crematorium, Belamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium Na een heel moeilijke periode, waarin wij het onver mijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Rienus Polderman sinds 21 maart 2012 weduwnaar van Riet Polderman-Schippers 27 juli 1937 18 november 2012 Eindhoven: Peter Biezelinge: Marjo en Ferry Kruiningen: Astrid (in herinnering) Isa, Sjoerd Hans weert: Renée en Ivo Femke Kruiningen: Willeke en Ko Kersenweg 3 4416 PT Kruiningen Rienus is de laatste periode van zijn leven liefdevol thuis verpleegd. De afscheidsdienst wordt vrijdag 23 november om 10.00 uur gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. ga maar lekker slapen, doe je oogjes toe ga maar lekker slapen, ni na ni na noe ^4 oö We hadden ons zo verheugd op je komst, helaas mochten we maar even van je genieten. Jelle Minne Louis ■sV 14 november 2012 18 november 2012 Bram, Anneke en Veerle Roozemond Louis en Marlies Roozemond Minne en Ina Bergstra Leliestraat 21 4332 TK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jelle op vrijdag 23 november om 09.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is een lief sterretje, hoog boven ons hoofd. We zullen hem niet vergeten. Dat hebben we beloofd. Dag lief neefje Jelle Ellen, Thijmen Carla, Joeri, Femke en Nynke Wietse en Laura Hen die ik liefheb verlaat ik, om hen die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Anna van de Voorde-Elfrink weduwe van Marinus Pieter van de Voorde geboren op 12 december 1918 te Groede overleden ;op 18 november 2012 te Retranchement Piet ii her-nnerlng Jannis en Gertie Addy in herinnering Jeanninne en Marcel Bodo Rinus en'Carry Patrick en Denise Anneke en Jaap Martin en Denise Michel en Karianne Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molenstraat 3 Een speciaal woord van dank aan allen die baar liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal, plaatsvinden op vrijdag 23 november óm 14.00 uur in de Nederlands. Hervormde kerk aan de Dorpsstraat te Retranchement. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in dè gelegenheid de familie te condoleren in restaurant de Parlevinker. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging a Iszodan igbeschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63