19 PvdA Kapelle hoeft de fractievergoedmg niet 1 wmJIÈÊËm Realiseer uw woonwens (oiosse dinsdag 20 november 2012 Interpak verpakt onder meer voetbal plaatjes. Maar ook zuivelproducten, lijm, chips en stroop komen voorbij. STEENDIJK makelaar taxateur o.g. Voor aan- of verkoop van uw woning: 0113-219445/06-53863250 www.steendijk.nl/www.goesemeer.nl Interpak bv r- - -y De ouders van Peter Knipscheer pagnon en mede-directeur. richten Interpak bv in 1976 op 'aan interpak bezit aan de Energieweg de keukentafel' en beginnen in Hal 20.000 vierkante meter grond, steren. waarvan de helft verhard is en In 1987 verhuist het bedrijf naar 6.500 meter bebouwd is. Tholen. 9 Het bedrijf houdt de braakliggende Peter Knipscheer komt in dat jaar grond achter de hand voor even in het bedrijf werken en neemt het tuele uitbreidingen in de toe uiteindelijk over. komst. Na15 jaar volgt in 2002 de verhui O De werkgelegenheid bij Interpak zing naar het huidige terrein aan bedraagt ongeveer 50 fte's. In druk de Energieweg. ke tijden worden uitzendkrachten Stefan van Olphen komt in 2006 ingehuurd. bij het bedrijf en wordt later com- 9 www.interpak.nl De tweekoppige directie van Interpak: Stefan van Olphen (links) en Peter Knipscheer. 'S-HEER ARENDSKERKE Vergadering over dorpsplannen In het Heer Arendhuis is vanavond de najaarsvergadering van de stich ting overlegorgaan 's-Heer Arends- kerke. Op de agenda staan onder meer het dorpsplan, het dorpen budget, het verkeersbordenproject, de aed's, bloembollen en de effec ten van het nieuwe softdrugsbe leid. Aanvang 20.00 uur. GOES Lezing over betekenis en zin vrijmetselarij Vrijmetselaarsloge De Opgeaande Ster in Goes houdt vandaag, dins dag, een avond over de zin en bete kenis van de vrijmetselarij. Belang stellenden kunnen vanaf 20.00 uur terecht in het logegebouw De Steen aan de Beestenmarkt in Goes. De Opgaande Ster werd al op gericht in 1801. SINT PHILIPSLAND VVD Tholen over economische dragers De WD afdeling Tholen komt van avond bijeen in De Wimpel in Sint Philipsland om zich onder meer te beraden over het regeerakkoord en de stand van zaken in de gemeen te. Na een pauze gaat het over nieu we economische dragers in het bui tengebied. De vergadering begint om 20.00 uur. KAPELLE Cederhof verkoopt vanalles en nog wat Voor de 22-ste keer wordt morgen, woensdag, in zorgcentrum Ceder hof in Kapelle de Cedermarkt ge houden. Van 10 tot 16 uur kun je van alles en nog wat kopen in Ce derhof, zoals babykleertjes, hand werken, cadeautjes en bloemstuk ken. Gokken kan ook. De op brengst is voor de bewoners. door Mieke van der Jagt jj Dichtbij mensen KAPELLE - De PvdA-fractie in de ge meenteraad van Kapelle ziet af van een fractievergoeding. Dat is een vergoeding die de fracties krij gen en waarmee ze specifieke on kosten kunnen dekken. Volgens Cees van Ruiten, fractievoorzitter van de PvdA, doet zijn fractie toch nooit wat met het geld. Van Ruiten: „Het geeft alleen maar rompslomp. Als je er bijvoor beeld een boek van koopt, moet je alle bonnetjes bewaren. Dat boek kun je ook van je honorarium be talen. De belasting vindt die per soonlijke vergoeding voldoende en wij vinden dat ook. In plaats van dat we het geld oppotten en op den duur terugstorten, houdt de gemeente het beter in kas. Ik weet nog wel een bestemming: de sociale minima." De fracties in Kapelle ontvangen jaarlijks 500 euro per fractie plus 100 euro per raadslid. Voor CDA, Gemeentebelang, WD en SGP komt dat neer op 800 euro. De PvdA heeft recht op 700 euro en de CU krijgt 600. De fracties leg gen verantwoording af over de be steding. Overigens zijn de i-pads, die de gemeenteraadsleden eerder dit jaar in gebruik hebben geno men, betaald uit de vergoeding. Graag laten wij u de veelheid aan mogelijkheden zien met het nieuwe klassieke wonen. Realiseer nu uw woonwens. H| .J—M 1 INTERIEURS Langstraat 2, 4341 EE Arnemuiden T 0118-60 12 73 ivww.joosseinterieurs.nl Hoewel er veel geautomatiseerd is, is de menselijke inbreng bij Interpak in Tholen onmisbaar om alles in goede banen te leiden. Aan de slag als Verzorgende IC of Verpleegkundige in de wijk Kijk op www.zorgstfoom.nl of bel (0118) 684 000

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49