28 niüeberichfen dinsdag 20 november 2012 (j) IHensenlinq.nl Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij ondervonden heeft in zorgcentrum De Zoute Viever delen wij u mede, dat van ons is heen gegaan mijn man, vader, schoonvader en opa Marinus Comelis Chatrer Breda 14 mei 1918 t Oost-Souburg 17 november 2012 Oost-Souburg: C. Chatrer-Buijnsters Vlissingen: Dymphie en Ruud Oost-Souburg: Tonny en Pieter Corinne en Ronald Marco Ilse en Rogier; Almee Nydia Vlissinaen: Willy f Kim en Maarten Rotterdam: Carla Wanneer het einde nadert is je grote troost een nieuw begin Correspondentieadres: Berkenstraat 118 4388 LP Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 23 november om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Volgens de wens van de overledene liever geen bloemen op de begrafenis maar een gift aan de kanker- of reumabestrijding. Op de leeftijd van 95 jaar is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Isabella Johanna Fossen - Noordhoek Bella sinds 3 september 1979 weduwe van Jacobus Comelis Fossen Tom en Stella Thomas Hester en Niels Jan Chris en Neellie Gerda en Jacques f Conny Wouter Jeroen en Lineke Roeland en Gloria Luca Hennie Marjolijn Heinkenszand, 17 november 2012 Correspondentieadres: Schermerhomstraat 3a 4463 XD Goes Wij danken het personeel van Koriander 13 te Heinkenszand voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 23 november om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De zorg van het leven Valt nu van me af Ik voel geen verdriet Want juist door de vrijheid Die je me steeds liet Leef je voort in herinneringen Die je mij gaf Kalm is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Maatje Dijkwel-Pekaar Sinds 1973 weduwe van Alexander Johan Dijkwel Yerseke 20 januari 1920 Middelburg 16 november 2012 Middelburg Alex en Corrie Dijkwel-Snoep Vlissingen Marjolein en Marcel Mandy Nigel Danique Celine Maxim Yerseke Sandy en Nicole Julliene Noa Middelburg Adri en Henny Dijkwel-Wisse Richard en Mirjam Sydney [Aus] Raymonda Middelburg Hans en Mieke Dijkwel-Poppe Alexander en Chantal Xander Thijmen Middelburg Marianne en Henri Huiszoon-Dijkwel Nanda en Jeroen Lars Daphne Nynke en Pieter Correspondentieadres: M. A. Huiszoon-Dijkwel, Nassaulaan 19, 4332 XM Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op donderdag 22 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Na afloop bent u welkom om de naaste familie te condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar de medeiverkers van Zorgcentrum Rustenburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis van Cornelia Willemina Timmer-Dek wordt gehouden op donderdag 22 november om 13.50 uur in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoon zuster en tante M.A. Verlare-Mol Kruiningen: J. Verlare S. Verlare-Nagelkerke Kruiningen: B. Jansen Neven en nichten Op 16 november overleed onze geliefde schoonzuster Louwerina Wouters-Schoe Weduwe van Kornelis Wouters Serooskerke: G. Geerse Domburg: C. Schoe-Jobse Als leven lijden wordt is rusten goed. Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we toch nog onverwacht afscheid genomen van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornelis Nicolaas den Hamer Kees weduwnaar van Maria Gerritvan Hal 8 mei 1927 te Biervliet 17 november 2012 te Oostburg Zuidzande: Corné en Maria den Hamer-van Lare Jan-Kees Zuidzande: Gerrit en Ellen den Hamer-Stobbelaar Bart Niels Biervliet: Marina en Frans de Dobbelaere-den Hamer Rob Marijn Correspondentieadres: Molenweg 23 4505 PN Zuidzande Een woord van dank aan het verzorgend personeel van De Stelle. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 november om 11.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Dudzele. J.ZZ Aansluitend kunt u de familie aldaar condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, "7 deze aankondiging als zodanig beschouwen. In goede herinnering aan een werkzaam mens hebben we afscheid moeten nemen. Uit onze familiekring is heengegaan onze broer, zwager en oom Cornelis Nicolaas den Hamer Kees weduwnaar van Rie den Hamer - van Hal in de leeftijd van 85 jaar Jan t en. Lena den Hamer - de Feijter Bram en Lena den Hamer - Maas Jo en Johan de Feijter-den Hamer Peet en Mina den Hamer-de Klerk Ko en Adri den Hamer - Kallewaard Willem en Nellie den Hamer-de Zwart Pieter en Joke den Hamer-Noordam Neven en nichten. Oostburg, 17 november 2012. In verband met bovenstaand overlijden zal Loonbedrijf SM* t-M- vrijdag 23 november de gehele dag gesloten zijn. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dhr. C.N. den Hamer Wij wensen zijn kinderen en familie veel sterkte toe. Medewerkers Loonbedrijf Brasser& v.d.Sluis Fam. A. Brasser Fam. C. v.d. Sluis Zuidzande, 17 november 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28