Geen tijdschriften Sinterklaasfeest om ouders Dijkwel Auto Shopping Centre kans te geven inkopen te doen heeft laadpaal elektrische auto's Een sleetje voor je oude DS Realiseer uw woonwens a )oosse 3 TIP dinsdag 20 november 2012 STEENDIJK makelaar taxateur o.g. Voor aan- of verkoop van uw woning: 0113-219445/06-53863250 www.steendijk.nl/www.goesemeer.nl INVM Peter en Ineke de Visser bouwden hun kruidenierszaakje uit tot 1400 vierkante meter supermarkt, verscholen achter zeven gevels. foto Ruben Oreel MIDDELBURG Meidenavond over loverboys Stichting Welzijn Middelburg houdt woensdag een informatie avond over 'Loverboys en weer baarheid'. De bijeenkomst vindt plaats in jeugdcentrum The Base ment bij winkelcentrum Dauwen- daele. De avond is alleen voor mei den van 12 t/m 18 jaar. Er wordt on der meer gesproken over hoe je je kunt weren tegen loverboys. Peda goog Anne Braamse beantwoordt vragen daarover. De avond duurt van 19 tot 21 uur. Toegang is gratis. NW- EN SINT JOOSLAND Lezing met foto's over Zeeuwse kerken Zeeland herbergt een schat aan reli gieuze bouwwerken. PZC-journa- list Willem Staat houdt daar woens dag een presentatie over in de kerk van Nieuw- en Sint Joosland. Hij toont daarbij vele foto's, van de kerkgang in vroeger tijden en van kerken. Aanvang 19.30 uur. Na af loop napraten onder het genot van koffie of thee. Ook wordt er een collecte gehouden waarvan de op brengst is bestemd voor het onder houd van de monumentale Eben Haezerkerk in Nieuwland. MIDDELBURG Kraampjesmarkt in 't Gasthuis „We hebben altijd geprobeerd andere winkeliers niet in de wielen te rijden. Zo lang een ander iets goed deed, bleven wij er vanaf. Aan tijdschriften deden we sowieso niet. Want daar zit spul bij dat je niet in je winkel wil hebben..." Peter de Visser tips: walcheren@pzc.nl middelburg - Ouders die hun han den vrij willen hebben tijdens de Sinterklaasinkopen kunnen hun kroost zaterdagochtend 24 novem ber naar het Sinterldaasfeest van de kinderopvanglocaties Mortiere (aan de Ravesteijnweg) en Zeppe lin (op Zep, naast La Place) van Ca- talpa in Middelburg, een gratis Sin terklaasfeest. Van 9.00 tot 12.30 uur kunnen de kinderen er bij voorbeeld pepernoten bakken, taaipop happen, schminken en ver kleden, pietengym, sinterklaaslied jes zingen, knutselen, en toneel stukjes spelen. En natuurlijk wor den er ook sinterklaasverhalen ver teld. ritthem - Dijkwel Auto Shopping Centre in Ritthem beschikt sinds een week over een oplaadpaal voor elektrische auto's. De laad paal staat op het mobiliteitsplein van Bedrijventerrein Souburg aan de Ritthemse zijde van de A58. Het is de eerste laadpaal in Vlissin- gen. Tot eind van dit jaar is die voor iedereen gratis te gebruiken. Wie dat doet, moet wel in het be zit zijn van een zogenaamde laad- pas. Dijkwel Auto Shopping Cen tre heeft zelf ook twee elektrische auto's: een Renault Kangoo Ex press Zero Emission als service-au to, en een Renault Twizy voor de kleine stadsritjes en als leenauto. In 't Gasthuis in Middelburg vindt woensdag van 13.30 tot 16.30 een kraampjesmarkt plaats. Er zijn kraampjes van de handwerkgroep, vogel- en zoogdierenopvang de Mikke, Stichting Partners in Hope en Stichting Talokoto Gambia. KRUININGEN - Wie na Sinterklaas zijn oude kapotte Nintendo DS, of elektrische speelgoedauto met pech inlevert, krijgt daar een sleet je voor terug. Althans: de eerste honderd aanbieders per milieu straat. In Zeeland doen alle ge meenten mee met de actie. Met die actie moet het bewustzijn over het recyclen van oud elektro nisch speelgoed worden vergroot. Het is een initiatief van Wecycle, de organisatie die namens elektro- nicaproducenten en importeurs de inzameling van elektronica en spaarlampen regelt. Volgens die stichting belandt nog veel elektro nische speelgoed in de prullenbak: jaarlijks anderhalf miljoen kilo. Daarvan zou 75 procent herge bruikt kunnen worden. Het sleetje dat mensen cadeau krijgen is van gifgroen plastic. Dat had duurza mer gekund, geeft Ted van Hint- urn van Wecycle toe. „Maar het is gerecycled plastic. En een alterna tief is er eigenlijk niet: een sleetje van karton is natuurlijk zo stuk." Langstraat 2, 4341 EE Arnemuiden t 0118-60 12 73 Graag laten wij u de veelheid aan mogelijkheden zien met het nieuwe klassieke wonen. Realiseer nu uw woonwens. www.joosseinterieurs.nl verstraten walhout Kerstbomen vanaf 6 december zijn ze er weer. Nordmanspar, Servische spar en Fijnspar. Kortingsbon 10% korting op 1 artikel naar keuze. l$mm: Knip de bon uit en profiteer! ie Kortingsbon 15% korting op 1 nestkast of voederplank. Help de vogels de winter door. Kortingsbon 20% op 1 plant naar keuze, Kamerplanten, vaste planten, heesters en bomen. Ook voor uw tuinontwerp -aanle9 en -onderhout) www.verstratenwdlhout.nl De aanbiedingen zijn geldig van 20 november tot en met 31 november. Veerseweg 124a Middelburg I T 0118 - 612 380 Openingstijden: ma-vr van 8.00 tot 18.00 uur. za van 8 00 tot 17.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19