Thoiense Boys laat twee teams passeren 321 sport Heinkenszand buigt pas na rust Nieuwdorp machteloos tegen AZW Vosmeer houdt aansluiting met top Bouzambou neemt Vlissingen op sleeptouw maandag 19 november 2012 Internos en MZC'n nu bovenaan door Robin Hamelink MIDDELBURG - Koploper Nieuw dorp ging in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal verrassend on deruit tegen AZW. Kapelle ver loor met 1-4 van De Meeuwen. 's-Heer Arendskerke won met 4-0 van nummer drie MZVC en De Noormannen versus Apollo'69 ein digde in 6-3. Nïeuwdorp-AZW 0-1: Al na ze ven minuten viel het enige doel punt van de wedstrijd. Een voor zet van Mustafa Yilmaz belandde in één keer in het doel. De Axe laars waren feller en scherper dan de koploper. De gasten lieten Nieuwdorp niet aan voetballen ko men. De thuisploeg probeerde het wel, maar kon de Zeeuws-Vlamin gen geen enkel moment in de pro blemen brengen. Kapelle-De Meeuwen 1-4: De thuisploeg gaf het in tien minuten door Jos van Belzen MIDDELBURG - Vosmeer blijft mee draaien in de subtop van de vijfde klasse B van het zondagvoetbal. De ploeg won thuis met 4-2 van Vivoo. Robur, Hansweertse Boys, Volharding en Kwadendamme (5A) verloren. Vosmeer-Vivoo 4-2: Tijdens een slechte eerste helft leek de thuis ploeg zich nog niet hersteld te heb ben van de zware nederlaag van een week eerder. Vivoo profiteer de hiervan maar gedeeltelijk met een vroege openingstreffer van Di- mitri Ceuppens: 0-1. In de tweede helft kwam Vosmeer door Jeremy Stolwijk langszij. Drie minuten later was het 3-1 door Jef frey Kruf en opnieuw Stolwijk. De bezoekers deden via Michael Jeuris- sen nog even tegen (3-2), maar door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Heinkenszand oogst te één helft lof tegen koploper Bruse Boys, maar moest in Brui- nisse uiteindelijk met 4-1 het on derspit delven. SSV'65 gaf niet thuis tegen Dinteloord en verloor in Goes met 0-4. Bruse Boys werd door alle uitslagen uit de elfde speelronde spekkoper en heeft nu vijf punten voorsprong op Zwalu- we en Dinteloord. Bruse Boys-Heinkenszand 4-1: Heinkenszand kreeg voor rust een aantal goede mogelijkheden. Jeroen Verschiere kreeg na tien mi nuten een aardige kans, maar me de door een overtreding van Olaf Willemse kwam de aanvaller niet aan scoren toe. Na een kwartier schoot Rens Baas op de lat en in de rebound mikte hij over. Het meeste balbezit was voor Bruse Boys, dat pas na rust een bres sloeg in de verdediging van Heinkenszand. In de zestigste minuut kopte Domenique van de Berge uit een corner van Thomas Groeneveld raak en een minuut la ter schoot Tommy Pronk de 2-0 binnen. Weer een minuut later tikte Leon Bek, nadat doelman weg. De Meeuwen kwam op 0-1 na een korte solo van Martijn Houterman. Hij legde ook de 0-2 in het net. Kapelle-goalie Lars Francke trapte slecht uit en Hou terman profiteerde daarvan. Wou ter Vos mocht de 0-3 na een cor ner binnenkoppen. Een hardwer kend Kapelle deed goed mee en Sa- lim Sandee verzilverde een straf schop. Marco den Deurwaarder kreeg de kans op de 2-3, maar raak te de paal. Kevin Janse bepaalde de eindstand op 1-4. 's-Heer Arendskerke-MZVC 4-0: Binnen het kwartier stond de thuisploeg met 3-0 voor tegen nummer drie MZVC. Frank David- se kopte de 1-0 in het doel en mik te ook de 2-0 binnen. Een kopbal van Wouter de Kort betekende een 3-0-voorsprong voor Arends kerke. MZVC kon hier niets tegen over stellen. De thuisploeg liet het na om een hoge uitslag neer te zet- met zijn derde treffer van de mid dag stelde Stolwijk de zege veilig. Robur-Divo 1-3: Robur, dat door de vele blessures moeite had om een elftal op de been te brengen, kwam er genadig af met een 0-1-stand halverwege. Kort na rust leidde een fout van de doelman tot de 0-2. Robur kwam steeds be ter in de wedstrijd en na de 1-2 van Daniël Schijf in de tachtigste minuut ging de Goese ploeg op zoek naar de gelijkmaker. Maar kort voor het einde beslisten de be zoekers via een uitval de wed strijd. NSV-Hansweertse Boys 12-0: Van een wedstrijd was geen spra ke. Zowel voor als na rust scoorde NSV zes keer. Renesse-Volharding 2-0: De sco re werd na een kwartier geopend door Carlos Rolsma: 1-0. Twintig Mark Giljam een schot van Jeroen Verschiere half pareerde, de 2-1 binnen. In een doldwaze periode maakte Groeneveld er in de 64e minuut 3-1 van. Daarna controleerde de ten. Vijf minuten voor tijd maakte Michel Harinck nog wel de 4-0. De Noormannen-Apollo'69 6-3: Het was een spannende wedstrijd met twee ploegen die vol op de aanval speelden. Robin Korsuize opende de score voor Apollo'69, dat kans had op een grotere voor sprong. Hierna mikte Menno de Nooijer tweemaal de bal in het net: 2-1. Mark Minderhoud zorgde voor de 3-1. Theo van Alphen werkte daarna de bal in eigen doel, 3-2. Bart Dekkers bracht de marge weer op twee en Dennis van der Burg verkleinde het verschil weer tot één. Mark Minderhoud schoot de 5-3 in het doel en de 6-3 van Frank Roelse was het laatste hoog tepunt in een doelpuntrijke mid- dag. Spui-Domburg 0-0. Nieuwland-DFS 3-0 (1-0). Corné van Belzen 1-0 en Richard Jacobs 2-0 en 3-0. minuten voor tijd kreeg de thuis ploeg een strafschop, die door Vin cent Goedegebuure zo slap werd ingeschoten dat de doelman red ding kon brengen. Tien minuten later maakte Goedegebuure dit goed door alsnog de stand op 2-0 te brengen. Vijfde klasse A. Kwadendamme-Breskens 1-3: Na een sterke start kwam Kwaden damme in de vijftiende minuut op 1-0 door een doelpunt van Adrie de Kort Daarna domineer den de bezoekers. Vijf minuten na de hervatting werd het terecht 1-1, waarna de thuisclub steeds verder terug moest. In de slotfase was er voor Kwadendamme geen houden meer aan. Kjeld Verschorre bracht Breskens op voorsprong, waarna Jimmy Jansen de eindstand op 1-3 bepaalde. koploper de wedstrijd en ver in blessuretijd kopte Gerard Vogel uit een voorzet van Pronk ook nog de 4-1 binnen. SSV'65-Dinteloord 0-4: Voor rust ging het nog wel aardig met door Robin Hamelink MIDDELBURG - Thoiense Boys, de koploper in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal, liet zich zater dag verrassen door DHV. Het duel in Zevenbergschenhoek eindigde in 2-0. Internos (2-4 bij Yerseke) en MZC'n (0-2 bij WHS) gingen de ploeg voorbij. Het verschil is wel maar één punt DHV-Tholense Boys 2-0: Een gelijkopgaande wedstrijd waar de thuisploeg er nu wel in slaagde om een doelpunt te maken. Thoiense Boys was niet kansloos, maar kon een nederlaag niet voorkomen. Dennis Kortsmit zorgde voor de 1-0 en Jordy Lokers voor de 2-0. Yerseke-Internos 2-4: De bezoe kers uit Etten-Leur waren in de eer ste helft duidelijk beter. Bart Lips opende de score en Tim Brands verdubbelde de stand. Mike Kole mikte de 0-3 in het doel van Yerse ke. Bernie Steketee verkleinde van af elf meter de achterstand. In de tweede helft drukte de thuis ploeg door en Barend Schik zorgde voor de 2-3. De spanning was terug, maar niet voor lang. Merijn Roenhorst schoot snel na de 2-3 de 2-4 in het doel van de Bevelanders. WHS-MZC'11 0-2: In het eerste be drijf kregen beide ploegen slechts één mogelijkheid om de score te openen, maar ze lieten dat na. De tweede helft was voor de bezoe kers uit Zierikzee. Na een uur rond de Rick Bovelander een combina tie met Frank Kristelijn goed af het gehandicapte SSV'65, dat drie spelers wegens een schorsing mis te. In de 35e minuut veroorzaakte Graham Holmes een strafschop, die door Danny Verhoeven werd omgezet in een treffer. Tien mi nuten na de pauze maakte Wil lem van de Wegen er 0-2 van. In de zeventigste minuut tekende Sven Damen voor de 0-3. De gif beker was nog niet helemaal leeg voor de thuisploeg en dat bleek in blessuretijd, toen David den Hollander met een eigen doel punt de eindstand op 0-4 bepaal de, Oostkapelle-Zwaluwe 2-1 (0-1). Cijs van de Made 0-1, Maarten van Malde- gem 1-1, Arjan Pattenier 2-1. Serooskerke-VCK 2-1 (1-0). Jeroen Geerse 1-0 en 2-0, Jorn Niemantsver- driet 2-1. Dauwendaele-WC'68 1-4 (0-2). Piet de Graaff 0-1, Joery Malinka 0-2, Nes tor Zimmerman 0-3, Perry Potappel 0-4. Maarten van Vooren 1 -4. Arnemuiden-Duiveland 2-1 (2-1). Maikel Moerings 1 -0, Jarco Siereveld 2-0, Ronald Zwager 2-1 Zaamslag-Klundert 2-2 (1-2). Christi an Fuanari 0-1, Joris Rademakers 1-1, Kevin van Andel 1-2, Peter Dieleman 2-2. Lennart Wesdorp bekroonde zijn eerste basisplaats met de verdiende 0-2. Arvin de Witte leek de span ning terug in de wedstrijd te bren gen, maar zijn poging werd van de lijn weggewerkt. De Fendert-Krabbendijke 8-4: De aanvallers waren de baas over de verdedigers. Bijna elke kans was een doelpunt. Elco Jansen opende de score voor Krabbendijke. San- der Looij zorgde voor de 1-1 en Re- mon Heinsius was verant woordelijk voor de 2-1. Elco Jansen trok de stand weer in evenwicht. Jeroen Berendonk schoot De Fen- dert op voorsprong en Koen Knook maakte de 4-2. De 5-2 was een eigen doelpunt van Krabben dijke. Armin de Bat zorgde met twee treffers voor de 5-3 en 5-4. Knook maakte de 6-4 en Beren donk voor 7-4. Looij bepaalde de eindstand na een doldwaze mid dag op 8-4. Rillandia-Beek Vooruit 0-4: De bezoekers uit Prinsenbeek waren veel beter. Rillandia kreeg slechts twee halve kansjes. De Brabantse ploeg kwam dankzij Dennis Sep op voorsprong. Met drie doelpun ten van Johan Gabrielse eindigde de wedstrijd in 0-4. Seolto-Noad'67 1-1: Seolto had het meeste balbezit en Noad'67 loerde op de counter. In de eerste helft mikte Rob den Engelsman namens de Fliplanders de 0-1 in het vijandi ge doel. In de tweede helft kreeg Seolto meer kansen en werd het 1-1 dankzij Sebastiaan Stoop. VLISSINGEN - Vlissingen is aan een sterke reeks bezig in de eerste klas se C van het zondagvoetbal. De Walcherse ploeg won zondag voor de vierde keer op rij. IFC werd met 4-0 verslagen. VC Vlissingen kwam goed uit de startblokken. De eerste bal lag al in de tweede minuut in het net. Middenvelder Jonathan Constan- cia schoot vanaf zo' n twintig me ter raak na een voorzet van rechts buiten Lionel Lord. De bal werd onderweg nog wel licht getou cheerd door een verdediger van de ploeg uit Hendrik-Ido-Ambacht. Tot onvrede van trainer Karl Ver gouwen vergat zijn ploeg daarna de marge te vergroten. Na rust nam linkshalf Hoessein Bouzambou zijn ploeg op sleep touw. Hij bleef de achterlijn opzoe ken en gaf uiteindelijk twee assists op Lionel Lord en benutte zelf een penalty. „Ik werd zelf neergehaald en vroeg aan onze vaste penaltyne mer, Ferry Alfons, of ik 'm mocht nemen. Hij zei me dat hij vertrou wen in mij had en dat ik hem toch wel tegen de touwen zou schieten. - Het was mijn eerste penalty ooit." Thomas Groeneveld zet aan voor een actie in het met 4-1 gewonnen duel met Heinkenszand. foto Pieter van der Laan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62