De Meeuwen nadert de koploper Geerse zet Serooskerke met twee doelpunten op het goede spoor Zeeland Sport krijgt rekening gepresenteerd maandag 19 november 2012 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Oostkapelle klopte in de tweede klasse E van het za terdagvoetbal hoogvlieger Zwalu- we (2-1). Arnemuiden boekte een knappe, maar krappe 2-1-zege op Duiveland. DeWalcherse derby tussen Serooskerke en VCK lever de, in een slechte wedstrijd, met dezelfde cijfers een overwinning op voor 'Seroos'. Dauwendaele gaf op eigen veld niet thuis tegen WC'68 en verloor met 1-4. Arnemuiden-Duiveland 2-1: Ar nemuiden domineerde het eerste wedstrijddeel en speelde met een tomeloze inzet. Na tien minuten tekende Maikel Moerings uit een voorzet van Bastian Grootjans voor de 1-0 en na 23 minuten was Grootjans ook de aangever bij de 2-0 van Jarco Siereveld. Duiveland kwam daarna wat beter in de wed strijd. Vijf minuten voor rust kop te Ronald Zwager zijn ploeg uit een vrije trap naar de 2-1. Na rust drukte Duiveland Arnemuiden te rug en in het eerste kwartier raak te de ploeg driemaal de paal en lat. Ook was doelman Rick Balk een paar keer de sta-in-de-weg voor een Oosterlands doelpunt en werd er ook nog een goal van Duive- land-speler Ronald Zwager afge keurd wegens buitenspel. Met han gen en wurgen sleepte de ploeg van trainer Evert Wisse de over winning uit het vuur. Oostkapelle-Zwaluwe 2-1: Een verdiende zege voor Oostkapelle. De ploeg van Harro Hazelaar was voor rust sterker. Tegen de verhou ding in kopte Gijs van de Made uit een voorzet van Joost Glimmer veen de 0-1 binnen. Drie minuten na rust herstelde Oostkapelle de schade. Een schot van Arjan Pat- tenier werd gekeerd, maar Maar ten van Maldegem schoot alsnog raak. In de 58e minuut hielp die zelfde Arjan Pattenier uit een voor zet van Wouter Verduijn Oostka pelle aan een 2-1-voorsprong. De Walcherse ploeg liet daarna de no dige kansen op de 3-1 liggen. In de 88e minuut kreeg het daar bijna nog de rekening voor gepresen teerd, maar keeper Wilco Filius redde met de voet op een inzet van Arno Evegaars. Een inzet van Wattel leidde daarna nog bijna tot de 3-1, maar de bal stokte vlak voor de doellijn. Serooskerke-VCK 2-1: Seroosker ke boekte een verdiende zege. Na acht minuten opende Jeroen Geer- se namens de thuisploeg dan ook de score. Daarna ontspon zich een duel kenmerkend voor twee ploe gen die in de onderste regionen bi vakkeren. In de 47e minuut tilde Geerse met zijn tweede treffer de score naar 2-0. VCK kwam via Jorn Niemantsverdriet terug in de wedstrijd. Daarna kregen beide teams nog wat kansen, maar verde re doelpunten bleven uit. Dauwendaele-WC'68 1-4: Dau wendaele miste bijna een elftal aan spelers. Piet de Graaff zette WC'68 op 0-1 en na veertien mi nuten maakte Joery Malinka er al 0-2 van. Dauwendaele kreeg daar na wat meer grip op de wedstrijd en via Mart de Kroo, die alleen voor de keeper opdook, kreeg Dau wendaele vlak voor rust de kans op de 1-2. Vlak na rust kwam de aansluitingstreffèr er ook al niet omdat Maarten van Vooren de paal trof. Waar Dauwendaele niet trefzeker was, bleek de Halsterse ploeg dat wel. Nestor Zimmerman zorgde voor 0-3 en Perry Potappel liet de 0-4 aantekenen. Van Vooren redde daarna nog de eer voor Dauwen daele. SSV'65-Dinteloord 0-4 (0-1). Danny Verhoeven (strafschop) 0-1, Willem van de Wegen 0-2, Sven Damen 0-3, David den Hollander (eigen doelpunt) 0-4. Bruse Boys-Heinkenszand 4-1 (0-0). Domenique van den Berge 1-0, Tommy Pronk 2-0, Leon Bek 2-1, Thomas Groe- neveld 3-1, Gerard Vogel 4-1. Zaamslag-Klundert 2-2 (1-2). Christi an Fuanari 0-1, Joris Rademakers 1-1, Kevin van Andel 1 -2, Peter Dieleman 2-2. 'Ferry Alfons zei dat ik de bal wel tegen de touwen zou schieten. Gelukkig scoorde ik mijn eerste penalty ooit' Hoessein Bouzamhou over zijn goal uit een strafschop. Hoessein Bouzambou (links) en Lionel Lord namen drie van de vier treffers voor hun rekening. foto Ruben Oreel Bouzambou achter de bal ging staan. „Hij is de laatste weken in een bloedvorm. We hebben na tuurlijk afspraken gemaakt over wie de penalty's neemt, maar het zegt veel over het onderlinge ver trouwen in de ploeg dat Alfons de mogelijkheid geeft aan Bouzam bou." Na de 4-0 van Lionel Lord, die daarmee zijn tweede van de mid dag maakte, speelde Vlissingen de partij simpel uit. Er werd nog wel een aantal kansen gecreeërd, maar een vijfde goal bleef achterwege. Vlissingen klimt met deze over winning een plaatsje omhoog. De ploeg passeert Dosko en staat nu tweede met drie punten achter stand op koploper De Valk. VC Vlissingen -IFC 4-0 (1-0). 2. Jona than Constancia 1-0, 62. Lionel Lord 2-0, 70. Hoessein Bouzambou (straf schop) 3-0, 78. Lionel Lord 4-0. Scheidsrechter: A. Westenbroek (Den Haag). Gele kaart: Jurriaan Peterson (VC Vlissingen), Dennis van Noort, Mi chael Miranda (IFC) 70. Rode kaart (twee keer geel): Nico Ramos (IFC). Aantal toeschouwers: 350. door Robin Hamelink MIDDELBURG - De Meeuwen deed in de derde klasse A van het zater dagvoetbal uitstekende zaken. De ploeg uit Zoutelande won zelf met 4-1 bij Kapelle en zag koploper Nieuwdorp van AZW verliezen (0-1). Het verschil tussen beide ploegen is nu nog maar twee pun ten, waarbij De Meeuwen nog wel een wedstrijd tegoed heeft. Nieuw- land versloeg DFS met 3-0 en 's Heer Arendskerke won met 4-0 van nummer drie MZVC. De Noormannen versus Apollo'69 ein digde spectaculair in 6-3. Spui-Domburg 0-0: Een slechte en rommelige wedstrijd tussen de nummers elf en tien. In de eerste helft kreeg Ad Verlinde voor de thuisploeg een dot van een kans, maar faalde. Beide ploegen leden continu balverlies, waardoor er geen fatsoenlijke aanval op touw gezet kon worden. Kapelle-De Meeuwen 1-4: De thuisploeg gaf het in tien minuten weg. De Meeuwen kwam op 0-1 na een korte solo van Martijn Hou terman. Hij legde ook de 0-2 in het net. Kapelle-goalie Lars Fran- cke trapte slecht uit en Houter man profiteerde. Wouter Vos mocht de 0-3 na een corner bin- nenkoppen. Een hardwerkend Ka pelle deed goed mee en Salim San- dee verzilverde een strafschop. Marco den Deurwaarder kreeg de kans op 2-3, maar raakte de paal. Kevin Janse bepaalde de eindstand op 1-4. Hij trok vanaf links naar binnen en haalde schitterend uit. Nieuwland-DFS 3-0: De thuis ploeg had het beste van het spel en kwam op voorsprong dankzij een afstandschot van Corné van Belzen. Direct na rust kreeg DFS drie dikke kopkansen. Driemaal werd de bal naast gekopt. Richard Jacobs trof wel doel nadat hij de doelman van DFS omspeelde: 2-0. Met een diagonale kopbal zette Ja cobs de 3-0-eindstand op het score bord. 's Heer Arendskerke-MZVC 4-0: Binnen het kwartier stond de thuisploeg met 3-0 voor tegen nummer drie MZVC. Frank David- se kopte de 1-0 in het doel en mik te ook de 2-0 binnen. Een kopbal van Wouter de Kort betekende een 3-0-voorsprong voor Arends kerke. MZVC kon hier niets tegen over stellen. De thuisploeg liet het na om een hoge uitslag neer te zet ten. Vijf minuten voor tijd maakte Michel Harinck nog wel de 4-0. De Noormannen-Apollo'69 6-3: Een spannende wedstrijd met twee ploegen die vol op de aanval Koploper Nieuwdorp verliest voor het eerst in de derde klasse. AZW is met 0-1 te sterk. speelden. Robin Korsuize opende de score voor Apollo, wat kans had op een grotere voorsprong. Hierna mikte Menno de Nooijer tweemaal de bal in het net: 2-1. Mark Minderhoud zorgde voor 3-1, Theo van Alphen werkte de bal in eigen doel, 3-2. Bart Dekkers bracht de marge weer op twee, maar Dennis van der Burg ver kleinde het verschil tot één. Mark Minderhoud schoot de 5-3 in het doel en de 6-3 van Frank Roelse was het einde van een doelpuntrij ke middag. Nieuwdorp-AZW 0-1: Al na ze ven minuten viel het enige doel punt van de wedstrijd. Een voor zet van Mustafa Yilmaz belandde in een keer in het doel. De Axel aars waren feller en scherper dan de koploper. AZW liet Nieuw dorp niet aan voetballen komen. De thuisploeg probeerde het wel, maar kon de Zeeuws-Vlamingen niet in de problemen brengen. MIDDELBURG - Zeeland Sport gaf in de vierde klasse A van het zondag voetbal bij de Schutters binnen tien minuten na het begin van de tweede helft een 2-o-voorsprong uit handen. Het werd uiteindelijk 3-2. De Schutters-Zeeland Sport 3-2: Een wedstrijd met twee gezichten. Voor rust speelden de Vlissingers de tegenstander helemaal zoek. Door treffers van Anthony Orpre- cio en Sjimmie Kort stond er dan ook verdiend een 0-2-ruststand op het bord. Ondanks de waarschu wingen van trainer Henk Willem- se begin Zeeland Sport te slap aan de tweede helft. De ploeg kreeg hiervoor de rekening gepresen teerd via drie tegentreffers binnen tien minuten: 3-2. Hierna herpak ten de bezoekers zich weer, kregen ook nog kansen, maar de vierde nederlaag was een feit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33