20 I familieberichten maandag 19 november 2012 (f) (Henseniiflq.nl je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Anthonia Apollonia Johanna de Veld Ton Zij overleed op 16 november 2012 in de leeftijd van 51 jaar. Hulst: Wim en Suzan de Veld-Govers Kloosterzande: Marc en Angelique, Cheska, Rico Hulst: Alexander en Vanessa Correspondentieadres: Refugium 16 b, 4561 ET Hulst U kunt afscheid nemen van Ton in het uitvaartcentrum van DELA. Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dins dag 20 november van 18.00 tot 18.50 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 november om 12.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraal 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Voor altijd straalt jouw sterretje daar ver hierboven, zo helder, zo klaar. Diep in ons hart blijft de herinnering leven. Gevuld met al de liefde die jij ons hebt gegeven. Ton de Veld Cliënten en team Sterredreef 14-16 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Flavia Elodie Waatjes-Maenhout weduwe van Prudent Jacobus Waatjes Sluis, 18 februari 1926 Terneuzen, 16 november 2012 's-Heerenhoek: Lidy en Etiënne de Milliano-Waatjes Robin en Kasia llona en Auke Fabian Clinge: Irene en Theo Van den Brande-Waatjes Marnix Ewoud en Marieta Correspondentieadressen: van Zijlstraat 82, 4453 BA 's-Heerenhoek Bospad 4, 4567 BS Clinge U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van ma op woensdag 21 november van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum de Ridder, Hughersluys 22~te Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 22 november om 10.00 in de r.-k. kerk te Biervliet. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Aansluitend is de crematie in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 86-jarige leeftijd plotseling is overleden Maria Waatjes-Maenhout "Vrouw Waatjes" Als oudste lid van ons koor had zij haar vertrouwde plekje, we zullen haar dan ook missen. Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Ritmisch koor Emmanuel. "Altijdpositief We zijn bedroefd nu Ad er niet meer is en we zullen hem enorm missen. Zijn wilskracht, optimisme en zorgzaamheid zullen een voorbeeld voor ons blijven. Adam Jacobus Antonius Maria Kouwens Ad echtgenoot van Helena Adriana Maria Snoeren A Raamsdonk, f Hulst, 11 november 1944 15 november 2012 Lea Bart in liefdevolle herinnering Maud en Alex BobGijs Femke, Renske Abel Tasmanstraat 22,4562 AD Hulst U kunt afscheid nemen van Ad in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 20 november van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst "wordt gehouden op woensdag 21 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffie kamer van het crematorium. Ad wilde geen bloemen, maar liever een donatie aan het KWF. waarvoor gelegenheid zal zijn in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Ad, Je was een vriend die veel meer gaf dan je vroeg. Conie en Armand Monique en Arnold Corry en Fons Marie-José en George Diana en Pieter Lea en Hans Audrey en Karei Jenny en Frans Marina Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze geliefde zuster, schoonzus en tante Pieternella Dommisse-Hollebrandse in de leeftijd van 84 jaar. Amemuiden: J. Willeboordse-Kleijn Veere: P. Hollebrandse Grijpskerke: A. Hollebrandse L. Hollebrandse-Vlieger Neven en nichten 16 november 2012 Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Pieternella Dommisse-Hollebrandse P. Louws-Dommisse C.C.Louws (in herinnering) P.S.Davidse-Dommisse G.Davidse Neven en nichten Grijpskerke, 16 november 2012 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Buurvrouw Dommisse Wij wensen Hans, Els, Ester en Jasper en Lennart veel sterkte met dit grote verlies. Janny van Dijk Piet en Annie Vreke André en Wilna de Steur Corné Goedhart Pieter, Barbara, Esmee en Lana Geertse Adrie en Marian Moelker Grijpskerke, 16 november 2012 Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit samen voor je te mogen doen. Verdrietig om zi jn heengaan, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, heb ik nu voor altijd afscheid moeten nemen van mijn lieve pa Juliën Cyriel de Zutter 22 mei 1942, Oostburg f 17 november 2012, Oostburg Sluis: Anja de Zutter Correspondentieadres: Mersen iersstraat 11 4524 DW Sluis Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom [uliën de Zutter Broers, zussen, schoonbroers, Schoonzussen, neven en nichten Fam. de Zutter Groede, 17 november 2012 Bedroefd zijn wij door het overlijden van .onze lieve zus, schoonzus en tante. Tilly Spuesens Wij wensen Inge, Robert en Patricia, Twan, heel veel sterkte toe dit zware verlies te dragen. Benny en Ria Willy en Kitty Johnny en Florida Carla en Jacques Ronny en Tilly Ferry en Marian Peter en Trudie Neven en nichten Philippine, 15 november 2012 En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen) Na een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behande lingen is zacht en kalm van ons heengegaan Magdalena Leonie Martens-Scherbeijn Madelein echtgenote van Edumond Florimond Martens t "fr Hoofdplaat f Terneuzen 19 mei 1920 16 november 2012 Een speciaal woord van dank aan WZC Coensdike te Aardenburg en ziekenhuis De Honte te Terneuzen voor hun liefdevolle zorg. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hr. A.E. Martens Benraatshoef 245 4941 TK Raamsdonksveer De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 22 november om 10.15 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamy straat 28c te Terneuzen. Voor aanvang van de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum van het crematorium van 10.00 tot 10.15 uur. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar voor aanvang van de plechtigheid gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid lot een samenzijn met de familie in de koffiekamer aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20