Dysrladeii fTlensenUnq.nl maandag 19 november 2012 19 Uw genade is mij genoeg Wij moeten u mededelen dat na een moeizame laatste periode, die zij dapper heeft gedragen, is overleden onze moeder, oma en overoma Louwerina Wouters - Schoe sinds 23 december 2009 weduwe van Komelis Wouters Oostkapel le, 6 september 1924 Zoutelande Meliskerke Grijpskerke f Domburg, 16 november 2012 Leo en Ada Wouters - Flipse Leon en Marty Marjolein, Lieselot Marco Peter Wouters Jan-Kees en Ilona Mirelle Loura en Martijn Bert en Marieke Wouters - Brand Ricardo Christel Wij danken alle medewerkers van Zorgstroom en van het ADRZ te Vlissingen en Goes, alsmede alle medewerkers en vrijwilligers van de zorgcentra "SwerfRust" te Middelburg en "Simnia te Dombutg voor de goede zorgen. Correspondentieadres Deurlostraat 2 4374 BJ Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 21 november om 10.30 uur in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle. Hieraan voorafgaand is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw. De begrafenis zal omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze tante Louwerina Wouters-Schoe Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Neven en nichten familie Wouters 'De Heer is mijn Herder' Dankbaar zijn wij voor de gezegende leeftijd van 98 jaar, maar verdrietig om u mede te moeten delen dat onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Willemina Timmer-Dek rustig is ingeslapen. sinds 6-11 -1975 weduwe van Elzo Timmer Kruiningen: Dinie t Breezand: HenkenMarja Niels en Rick Elzo en Christa. Bibi Alvin en Manfred Goes, 17 november 2012. Correspondentieadres: Brouwerijstraat 14a 4416 AM Kruiningen Onze lieve moeder is thuis in haar eigen huisje waar u kunt condoleren en afscheid nemen op woensdag 21 november tussen 14.00 en 17.00 uur. Op donderdag 22 november zullen we moeder gedenken met woorden en muziek in Ons Dorpshuis, Berghoek- straat 3 te Kruiningen. Aansluitend zullen we haar naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Hierna is er nog gelegenheid tot condoleren in Ons Dorpshuis. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Kloet-Brons Riet echtgenote van Marinus Kloet f 2002 in de leeftijd van 84 jaar. Ouwerkerk, Brouwershaven, Kerkwerve, Zierikzee, Roosendaal, Krabbendijke, Zierikzee, Cor en Monika Kloet-Loyal Rinus en Ardie Kloet-Dokman Sander en Eline, Kyra Bart en Cortny Kloet-van Sluijs Kim, Iris en Basjan, Fayenne Betsie en Alex van der Veen-Kloet Elroy, Ilse en Ron Nellie en Jos Goos-Kloet Tim, Marijn, Cas Ernst en Heieen Kloet-Lindenberg Kayleigh, Tristan Hennie en Janleen van Liere-Kloet Maud, Britt Zierikzee, 16 november 2012 de Brauwstraat 19 Correspondentieadres: Noorsestraat 8 4305 AK Ouwerkerk De herdenkingssamenkomst zal woensdag 21 november gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geheel onverwacht is onze schoonzuster Riet Kloet-Brons weduwe van Rinus Kloet op vrijdag 16 november overleden. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte in deze moeilijke tijd. Namens de familie Kloet Bedroefd dat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen die ze achterlaat, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve zus, schoonzus en tante Maatje van Liere-Geschiere Gehuwd geweest met Willem Nelis van Liere, 121 februari 1991 Eerder gehuwd geweest met Jan van Liere, t 2 juli 1953 A Borssele, 17 januari 1920 t Nieuw en Sint foosland, 15 november 2012 Familie Geschiere Familie Van Liere Correspondentieadres: M.J. de Goffau (exécuteur) Raadhuisstraat lb 4431 AG 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 21 november 2012 om 13.00 uur in de Catharinakerk, Plein 66, 4454 AW Borssele, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in de consistorie van de voor noemde kerk. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "Vijverzicht" te Borssele gelegenheid om te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar alle betrokkenen van de kleinschalige woonvoorziening de "Quarlesliaven te Nieuw en Sint Joosland, voor de fijne verzorging. Indien u geen persoonlijke kaart hebt ontvangen dan vragen wij u deze aankondiging als zodanig te beschouwen Op zaterdag 17 november is onze lieve moeder, oma en omi na een lang en goed leven rustig ingeslapen Wilhelmina Tona Verburg - Meulenberg Ze werd 97 jaar. De laatste 25 jaar van haar leven miste ze haar lieve man Marinus Verburg, die op 30 maart 1988 overleed. Jan en Atie Verburg - de Looff Sannelieke en Russell Dakota, Poppy, Honey Joep Floris Tanno Verburg en Ellen Sandberg Juna Joey Marijke en Ron Hopman - Verburg Maaike en Patrick Peter Tineke Peter en Sjoke Verburg - Willemse Joost en Karen Thijs en Elles Anne-Sietske en Wouter Onze dank gaat uit naar de personeelsleden van zorgcentrum Randhof voor de warmte en gastvrijheid die onze moeder in haar laatste levensjaren heeft ervaren. Goes, 17 november 2012 's Heer Elsdorpweg 18, k.132 Correspondentieadres: Jan Verburg, Stenevate 15,4451 KB Heinkenszand De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 22 november om 13.30 in "De kleine Toren van Baarland", Nieuweweg 3,4435 AB te Baarland. Vanaf 13.00 bent u daar welkom. Aansluitend aan de dienst is er in het restaurant gelegenheid afscheid te nemen en elkaar te ontmoeten. In besloten kring brengen wij daarna onze moeder en oma naar het crematorium in Middelburg. Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Jacoba Boot Weduwe van Cornells Aleman Op de respectabele leeftijd van 101 jaar 19 juni 1911 f 17 november 2012 Bergen op Zoom: Leny Stouten - Aleman Dongen: Jacqueline en Ad Janneke, Lars Borkel: Hans en Corine Anne, Elsa Bruinisse: Gerrie van der Velde - Aleman Harderwijk: Apeldoorn: Jos en Arjen Simone, Manon Wendy en Albert Ruben, Bram Correspondentieadres: L.W.A. Stouten - Aleman Griegstraat 15 4614 BN Bergen op Zoom De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet moeten we afscheid nemen van Bet Keukelaar-de Reiger Familie de Reiger neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19