Spektakel op vijfde Scaldis Fair deOndernemer 17 november 2012 Evenement Scaldis Fair De locatie, de Grote Kerk van Goes. Van 21 tot en met 24 november 2012 vindt de vijfde editie plaats van Scaldis Fair. Tijdens dit lifes tyle event in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes komen al le goede dingen van het leven sa men. Scaldis Fair wordt georgani seerd door Janse Janse, part ners in organisatie ontwikkeling uit Nieuwdorp. Tekst: Loes van der Hoeven GOES - Onder de subtitel 'A way of life' brengt Scaldis Fair tientallen Zeeuwse topleveranciers van sfeervol le kwaliteitproducten samen in een eeuwenoude sfeervolle omgeving. El ke bezoeker vindt er ongetwijfeld iets van zijn gading: van kunst tot antiek, van interieur tot heerlijke gerechten, een object of idee voor in de woonka mer of keuken, binnen of buiten, sie raden, exclusieve kleding en culinaire specialiteiten. De combinatie van vormgeving, kleuren, texturen, sma ken en ingrediënten bepalen de sfeer. Kortom, Scaldis Fair is genieten van je eigen manier van leven! 'Onlangs is uit een serie van twintig bijzondere portretten van kunste naar-fotograaf Rem van den Bosch uit Ellewoutsdijk 'Het Nieuwe Zeeuws Meisje' gekozen. De beursor- ganisatie is er trots op dat deze portret ten op Scaldis Fair te bewonderen zijn. Bekende namen "Als organisatie zijn wij er weer in ge slaagd, veel bekende namen terug te brengen in het gevaneerde program ma van Scaldis Fair 2012. Dagelijks vinden er tevens bijzondere proeve- rijen, workshops, shows en demon straties plaats op de beursvloet", ver telt Scarlett Kwekkeboom-Janse, directeur/eigenaar van Janse Janse. "Het programma start op woensdag 21 november met een Previewavond voor genodigden, die spectaculair wordt geopend met een Fashion Show door modestyliste Diana Wiele- maker uit Heinkenszand. Deze zal ge heel in het teken staan van 'special dresses for special occasions': kleding van topmerken in de wereld van gala. cocktails en bruiloften. De mmiddels internationaal bekende Zeeuwse trompettist en entertainer Ryan Ricks (artiestennaam van Rik Mol) verzorgt de muzikale omlijsting van de Previewavond. Donderdag 22 november is Ladies Day. Tijdens deze dag is Marijke Hel wegen de 'special guest' van Scaldis Fair. Het (on)betwiste icoon van de plastische chirurgie groeide in een aan taljaar uit tot nationaal symbool van authenticiteit. "Schoonheid zit van binnen en van buiten", beweert de di va zelf. Er zijn die dag doorlopend di verse modeshows waarin deze media- persoonlijkheid een verrassende rol zal spelen. Deelnemers aan het zakelij ke Ladies Day-arrangement wonen te vens een exclusieve presentatie van Manjke Helwegen bij. De vnjdag is Business Friday van Scal dis Fair. Op 23 november kunnen de bezoekers een unieke Whisky Nosing Tasting volgen, die zowel 's middags als 's avonds plaats vindt. De heren kunnen die vrij dagavond tussen 19.00 en 22,00 uur bovendien plaatsnemen in de stoel van de Barbershop, voor een ouderwetse scheerbehandeling, die zich onder scheidt door vak manschap en kwali teit. Ook zal er die avond een bene fietveiling houden w< den voor e goed doel. De laatste dag van Scaldis Fair, za- Wie kent haar niet, Marijke Helwegen Scaldis Fair, genieten voor iedereen. terdag 24 november is Shopping Day. Die middag vindt een oesterproeverij plaats. Een professionele oestersteker laat de aanwezigen kennismaken met deze oeroude vaardigheid, waarna zij de oesters gratis mogen proeven. Er worden tevens taxaties van allerlei objecten van bezoekers verzorgd door verschillende beëdig de taxateurs van Vendu- Huis De Jager Goes. Scaldis Fair wordt af gesloten met de pre sentatie door Tinka Leene van haar boek 'Het Zeeuwse Knop Bakboek' waarin haar inmiddels we reldwijd bekende Zeeuwse Knop Bakblik een pro minente plaats in neemt." Wme Life! Art Openingstijden Scaldis Fair 2012, het succesvol le lifestyle event waarin alle goede dingen van het leven samenkomen, is geopend op: Woensdag 21 november van 19.00-22.00 uur (uitsluitend voor genodigden) Donderdag 22 november van 14.00-22.00 uur dere 500e bezoeker een gratis 'Wine LifelArt' portret van zichzelf. 'Wme' is de artiestennaam van internationaal bekende kunstenaar Geoffrey Wijn. Hij schildert 'live en on the spot' prachtige zelfportretten, die iedereen aanspreken. De beursorganisatie schenkt de gelukkige 500e bezoekers een uniek Wine LifelArt zelfportret. Scaldis Fair VIP Scarlett Kwekkeboom-Janse: "Een noviteit ten slotte van Scaldis Fair is ons Scaldis Fair VIP-concept, waarbij leden als eerste op de hoogte zijn van aanbiedingen en nieuws rondom het lifestyle event en zijn deelnemers. Vrijdag 23 november van 14.00 - 22.00 uur Zaterdag 24 november van 11.00-17.00 uur Het gedetailleerde definitieve programma van 'A way of life' en de diverse arrangementen vindt u op www.scaldisfair.nl Adres: Grote of Maria Magdalena kerk, Singelstraat 21 Goes. Daarnaast biedt Scaldis Fair VIP een groot aantal andere voordelen, zoals een toegangskaart voor de Preview avond, een aantrekkelijke korting op de entreeprijs voor de tweede per soon die de VIP vergezelt tijdens de andere beursdagen, diverse aanbiedin gen van deelnemers en partners exclu sief voor VIPS, onze digitale nieuws brief en minimaal eenmaal per jaar het mini glossy magazine. Lid worden is heel eenvoudig, belang stellenden hoeven slechts hun gege vens te mailen naar info@scaldisfair.nl. Het lidmaatschap is gratis en verplicht tot niets."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 96