2012 was de beste Contacta ooit Evenement Contacta.nl De 26-ste uitvoering van Contacta.nl, vorige week in de Zeelandhal len in Goes, was de beste ooit. Nooit waren er zoveel standhouders, ie dere meter van de Zeelandhallen was bezet. Nooit waren er ook zo veel bezoekers. En nooit was de sfeer zo ontspannen. Of er ook zaken gedaan werden? Uiteraard, maar zoals een goed ondernemer betaamt, daarover laat hij liever niet het achterste van zijn tong zien. J.. deOndernemer 17 november 2012 Drukte bij de stands. Foto's: Marijke Folkertsma Lego voor het goede doel, veel bekijks dus. dialoog aan, waarbij hij regelmatig de lachers op zijn hand kreeg. Jacqueline Zuidweg maakte duidelijk waarom zij zakenvrouw van het jaar is gewor den en ook bij Floris van Bommel hingen de toehoorders aan zijn lip pen. Tijdens Contacta.nl werd ook de Star- tersprijs van de Kamer van Koophan del uitgereikt. Karlijn Nieuwets en Martijn de Groot van Grandcafé De Graanbeurs uit Temeuzen waren de gelukkigen. Volgens de jury "omdat ze het lef hadden om een failliete boe del over te nemen, de zaak met een ei gentijds concept een verouderd mo del nieuw leven in bliezen en een enorme focus op hun personeel heb ben." Kamer van Koophandel Bestuursvoor zitter Piet Hamelink reikte hen de prijs, 1000 euro, op. Tijdens Contac- ta.nl werd ook de aanmoedigingsprijs voor het Zeeuws Sporttalent uitge reikt. Mountainbiker Matthijs Evers- dijk ontving djdens een uitbundige openingsceremonie op het Sport&Business Plein de Aanmoedi gingsprijs van Zeeland Seaports. Hans van Breukelen legt zijn verhaal nog eens uit. Jan Mulder praat nog wat na met zijn toehoorders. Contacta, voor oud, maar ook voor jong. GOES- Zowel dins dag 6, woensdag 7 als donderdag 8 november was het vol le bak in de Zeeland hallen. Woens dagmiddag wa ren er overi gens opval lend veel kinderen en oude ren. Meer dan 21.000 bezoekers wisten de Zeelandhallen te vin den. Zij kwamen er om de vele bedrij ven te bezoeken, die er hun stand hadden. Maar er was meer te doen. Tal van sprekers probeerden de on dernemers wat bij te brengen. Hans van Breukelen in spireerde en sig neerde, Jan Mul der ging vooral de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 94