Israël klaar voor invasie 8| Vreugde om vrijspraak zaterdag 17 november 2012 EP Geniet 8 dagen heel voordelig van winterzon, voipension 2 excursies! Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een goed glas Port aan de haven. Dat is winter in de Algarve! De gezellige, kleinschalige badplaats Monte Gordo is een geliefde winterbestemming onder Nederlanders. Het is er aangenaam warm en heeft een lang zandstrand met leuke strandtentjes op de boulevard. U kunt er prima fietsen en wandelen, maar ook per openbaar vervoer zijn de omliggende stadjes en schilderachtige dorpjes uitstekend bereikbaar. Bovendien ontdekt u de omgeving tijdens twee uitstapjes met Nederlandse reisleiding. Geniet heel voordelig van winterzon en voipension tijdens uw verblijf in Casablanca lnn***+. Dit sfeervolle hotel beschikt over een verwarmd overdekt zwembad, Nederlandse tv en is perfect gelegen op slechts 200 meter van het strand en het centrum. Deze winterzonaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Faro met Transavia in de economy class Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfer van de luchthaven naar de accommodatie 7 overnachtingen in hotel Casablanca lnn***+ Voipension, inclusief water en wijn tijdens de maaltijden 25% korting op drankjes van 11.00-15.00 en 21.00-22.30 Nederlandstalige hostess Y2 dag excursie (bus hostess) naar vissersplaats Tavira dag excursie (bus hostess) naar havenstad Alcoutim Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '55+ Wegener Winterzonaanbieding Monte Gordo'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. categorie reizen (zonvakanties) SAN SALVADOR Geen moord gepleegd in El Salvador De politie in El Salvador heeft don derdag geen enkele moord hoeven te constateren. De politie liet giste ren weten dat dit al de derde dag is dit jaar dat er geen enkele moord is gepleegd. De vorige moordloze da gen waren 14 april en 24 augustus. Centraal-Amerika gaat al jaren ge bukt onder een bloedige en dodelij ke golf van criminaliteit. SALZBURG 'Iran klaar voor uitbreiding productie' Iran staat op het punt om de pro ductie van hoogverrijkt uranium te verdubbelen. Dat heeft het Inter nationaal Atoomenergie Agent schap (IAEA) gisteren gezegd. Hoogverrijkt uranium kan worden gebruikt voor de productie van een kernkop. Iran ontkent zich bezig te houden met de productie van een atoombom. TOKYO Verkiezingen in Japan op 16 december De Japanse premier Yoshihiko No- da heeft gisteren het parlement ontbonden. Op 16 december wor den verkiezingen gehouden. Noda had de oppositie deze week ver vroegde verkiezingen beloofd in ruil voor haar steun aan zijn finan- cieel-economische beleid. Het ziet ernaar uit dat de partij na drie jaar de macht weer moet overdragen. ^^seBsswass^sx^:^^ms3SBS?£aesBsassssz/zi Nieuwe oorlog Gazastrook nabij Israël roept duizenden reservis ten onder de wapenen. Het Israëlische leger heeft gis teren drie hoofdwegen naar de Gazastrook afgesloten. Voor het eerst sinds mensen heugenis slaat raket vanuit de Gazastrook in bij Jeruzalem. JERUZALEM - Het Midden-Oosten lijkt af te stevenen op een nieuwe oorlog. Na Palestijnse raketaanval- len op Tel Aviv sloeg gisteren voor het eerst sinds mensenheugenis ook een raket vanuit de Ga zastrook in bij Jeruzalem. In beide steden klonk het luchtalarm. Een Israëlisch grondoffensief wordt steeds waarschijnlijker. Groot-Brittannië waarschuwde Is raël tegen de enorme risico's van een invasie in de Gazastrook. We reldwijd bleven de oproepen aan Israël en de Palestijnen om zich te matigen toenemen. Minister van Defensie Ehud Barak heeft aan het kabinet goedkeuring gevraagd voor de mobilisatie voor 75.000 re servisten. Israël riep eerder 16.000 reservisten onder de wapenen. Ook tanks en ander zwaar materi eel rukken op naar de grens met de dichtbevolkte Gazastrook aan de Middellandse Zee. Gisteren kwamen weer tientallen raketten vanuit Gaza op Israël neer. Ten minste één raket ontplof te in Tel Aviv, maar niemand raak te gewond. Israël zei dat 'een dra matische escalatie' van het conflict is begonnen. Het lukte Israël in drie dagen van luchtaanvallen niet om Hamas in de Gazastrook op de knieën te krijgen. Een tijdelijke, door Israël afgekondigde wapenstil stand tijdens het bezoek van de Egyptische premier Hisham Kan- dil aan de Gazastrook werd door beide partijen geschonden. Kandil moest zijn bezoek gisteren eerder afsluiten dan de bedoeling was vanwege nieuwe luchtacties van Israël. Israël ontkende later dat het de beloofde 'adempauze' tij dens het bezoek had geschonden met raketaanvallen. Het Israëlische leger heeft gisteren drie hoofdwe gen die leiden naar de Gazastrook afgesloten voor alle verkeer. Vol gens waarnemers is dat een indica tie voor een mogelijke verdere mili taire opbouw in het gebied. pagina 10 en 11: vol met mensen, ge brek aan alles ZAGREB - Enorme vreugde-uitbarstingen gisterochtend op het centrale plein van de Kroatische stad Zagreb nadat het Joegoslavië-Tribunaal in Den Haag in hoger beroep twee Kroatische generaals heeft vrijgesproken. Ante Gotovina en Mladen Markac waren eerder veroordeeld wegens oorlogsmis daden en misdaden tegen de menselijkheid. Voorzittend rechter Theodor Meron gelastte gisteren hun onmiddellijke vrijlating. Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2 personen in een tweepersoonskamer. Prijs is exclusief 2,50 caiamiteitenfonds per boeking, eventuele vlucht- toeslagen en reserveringskosten: 15,- per online boeking of 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. Het arrangement is geldig t/m 22 april 2013, vertrek maandag. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op 14,21 en 28 januari. Boek snel want op=op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 8