PZC Sprookjes bestaan! .nl/abonnee eizen Kerstshoppen in charming Londen zaterdag 17 november 2012 Kerstshoppen in Londen? In december zijn de winkelstraten van Londen sfeervol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. Of U een kerstoutfit kerstcadeautjes of kerstdecoraties voor in huis zoekt, U kunt haast nergens zo sfeervol shoppen als in Londen. Op zaterdag 8 en 15 december organiseert uw krant voor haar abonnees een dagtocht naar Londen. De periode rondom Kerst is elk jaar weer iets speciaals in Londen. De Engelsen zijn dol op Kerst en beginnen al vroeg in het jaar met de voorbereidingen. In november wordt de kerstverlichting in de stad aangezet en worden de winkel etalages al helemaal in kerstsfeer gebracht. Rond deze tijd worden ook verschillende tijdelijke ijsbanen in het centrum van Londen neergezet. Bij veel van deze ijsbanen is vaak een kerstmarkt te vinden. Naast shoppen heeft Londen zoveel meer te bieden. Wat dacht u van een kijkje nemen bij de Big Ben, de wisseling van de wacht bij Buckingham Palace, het British of Science Museum, de vele markten, Nottinghill of The Tower of Londen. Londen leeft! Van de morgen tot de avond is Londen een drukte van jewelste. Programma Vertrek per touristclass touringcar vanaf Goes NS, Middelburg NS of Terneuzen Busstation naar Calais. Vertrek per boot om 06.45 uur naar Folkestone en aankomst Londen plm. 09.00 uur. Het verblijf in Londen is van 09.00 uur tot 19.00 uur. Om 22.15 uur vertrek per boot terug van Folkestone naar Calais. Plm. 04.00 uur bent U afhankelijk van opstapplaats terug in eigen regio. Tijden zijn bij benadering. Kosten van deze dagtocht zijn 59.- waarbij het volgende is inbegrepen: Vervoer per touristclass reiswagen volgens programma Overtocht retour per boot Calais-Folkestone Verblijf te Londen 09.00 tot 19.00 uur Meer informatie en direct boeken MAASKANT REIZEN telefoon 0412- 48 28 28 Maas Home ABONNEE 'm VOORDEEL ABONNEE (OORDEEL De PZC geeft de helft van het entreebewijs cadeau! Abonnees kunnen voor de helft van de prijs entreebewijzen bestellen voor een dagje Winter Efteling op zaterdag 1 december of zondag 2 december. Voor een sprookjesachtig dagje uit! bekijk het magisch voordeel dat u als abonnee krijgt en bestel uw entreebewiijzen voor deze speciale abonneedag. Maximaal 6 entreebewijzen per abonneehuishouden. Kinderen tot en met 3 jaar hebben gratis toegang (zij hebben geen entreebewijs nodig). Wees snel met bestellen, want op op! Deze actie is exclusief voor abonnees van de PZC. Bent u nog geen abonnee? Neem dan een (proef)abonnement en maak gebruik van deze aanbieding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 88