31
media
mmn
ES
media@wegener.nl
024-3650570
'In mijn persoon waren dokters niet geïnteresseerd. Ze zeiden alleen: ik
begrijp niet dat je je lustobject kunt laten afsnijden' jean Lessemch, dient van Bumu
Zaterdag 17 november 2012
07:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 David Maasbach
09:55 Robs grote tuinver-
bouwing 10:55 Drukte in
de dierentuin 11:25 Vol
gens mama 11:55 Natuur
lijk lekker leven 12:25 Ne
derland Gezond 12:55
Tommy Teleshopping
15:00 Een dag in de dieren
tuin 15:30 Lekker, leuk, le
ven 16:00 Natuurlijk lekker
leven 16:30 Het snoer om
17:00 Volgens mama 17:30
Omdat ik aan je denk
09:00 Vis TV 09:30 Be
drijf in beeld 10:00 Onder
nemend Nederland 10:30
Business class 12:00 Busi-
ness-Channel.nl 12:30 Hol
lands Glorie '13:00 De suc
cesfactor 13:30 Classic
car rally: Winter trial 2012
14:00 De Becker bridge
show 14:30 Mooi duur
zaam Nederland 15:00 Ice.
road truckers 16:00 GP: Re
tro - Gerard de Rooy 16:30
RTL GP:WTCC-China
17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids: Uki, Pi-
paPanda, Little people, Jo-
kie, De Koala Broertjes,
Bobo, Chloe's closet, Bur
gers' Zoo en Waarom, Hal
lo K3I, Sprookjesboom, Ti-
taToverfeest, Sprookjes, De
Schatkamer, Green-Kids,
Peter Pan, De Club van Sin
terklaas de grote onbe
kende, Ernst, Bobbie en de
rest 10:31 Tel sell, Tommy
Teleshopping, Tel sell 16:50
Mooie mensen 17:20
Strong medicine
07:00 McLeod's daughters
08:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
13:55 McLeod's daughters
15:45 Will Grace 16:15
Beau Monde Awards 2012
16:50 Grenzeloos verliefd
17:50 Dennis the menace
strikes again!
06:00 The suite life on (g)
deck, Disney XD: Skunk
Fui, Amazing spiez, Reda-
kai, Hotwheels battle force 8
5, Beyblade Metal Fury, Po-
kemon Black White, Ul
timate Spider-man, Phine-
as Ferb, The suite life on
deck - marathon: The suite
life on deck
18:00 De25 meest
spectaculaire
stunts. Infotain
ment programma
18:00 RTLGP: Dakar
pre-proloog, Ver
slag
18:20 Extreme bruiden,
Reality
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 Border security,
Reality
19:30 Waar is De Mol? 19:00 RTL GP: Formule 19:20 Don't tell the bri- 19:20 The three muske- 19:35 Cajun Pawn Stars,
(h), Reisprogram- 1 - Amerika (race) de, Reality teers, Actiefilm Realityprogramma
ma 2012Verslag
20:30 Overtreders, Ver-
keersprogramma
20:30 Vermist, Misdaad-
20:30 Hawaii Five-O,
Misdaadserie
21:30 Undercover in Ne
derland
21:30 Vermist, Misdaad- 21:25 The bucket list, 21:25 Person of interest,
serie Komisch filmdrama Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Reportage:
Moord met kerst:
de verdwijning
van Joanna Yeates,
Reportage
22:00 Deepstar Six, sf-
flm
22:30 Trauma, Drama
serie
23:55 Gevaarlijke ge
vangenissen, Re
portage
23:25 To love and die, 23:15 Extreme home 23:15 Las Vegas, Dra-
Actiefilm makeover, Reality maserie
programma
01:00 Nachtmagazine 00:00 Business class 01:06 Stoute meiden TV 00:15 Veronica's closet
01:30 Teleshop 7 02:01 Tommy Teleshop- 02:05 Astro TV
01:31 Stoute meiden TV ping 02:35 Extreme home
05:00 Car tracks 05:30 Woningwijs makeover (h)
03:20 Hart van Neder
land (hi))
actualiteiten sport film
00:05 Numb3rs
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
00
O
10
O
KI
O
O
NI
22:20 NCIS, Detective- M
serie hJ
NI
UJ
n
Deep Star Six
Filmmaker Sean S. Cunningham
verdient eeuwige lof voor zijn regie-
werk in 'Friday the 13th'. Helaas is
zijn spelleiding in deze onderwater
horror rond een suf monster in een
dito afgezonken lab ver beneden de
maat. (VS-'89)
RTL 7, 22.00-00.00 uur
To Love and Die
Een huurmoordenaar probeert zijn
introverte dochter over te halen
ook eens iemand om te leggen. On
derhoudend vader-dochterdrama
met onverwachte invalshoeken. Re-
Deux jours a tuer
Veertiger Anteine (Albert Dupon-
tel) verruilt van de ene op de ande
re dag vrouw, kinderen, vrienden
en baan voor een enkeltje Schot
land. Meeslepend en erudiet drama
van Jean Becker, naar het boek van
Frangois d'Épenoux. (F-2008)
Duitsland 1, 0.20-1.43 uur
My Year Without Sex
Koddige Australische zedenschets
over een gezin waarvan de moeder
na een hersenbloeding geen heftige
activiteiten meer mag onderne
men. waaronder seks. Evenwichtig
Hooper
Burt Reynolds is Hooper, een Hol-
lywoodstuntman op leeftijd met
een gretige nieuwkomer hijgend in
de nek. Een sprong over een kloof
met een raketauto moet Hoopers
positie bestendigen. Betere jaren ze
ventig actiefilm. (VS-'78)
BBC 1, 1.25-3.00 uur
Raging Buil
Klassieker van Martin Scorsese over
de opkomst en ondergang van bok
ser Jake LaMotta. Voorzien van fa
buleus camerawerk. Robert De Ni-
ro kreeg een Oscar voor ziin verbluf-
07:00 Zeeland NU 07:09 Zee
land de week, Zeeuwse Zaken,
Verzeeuwigd 08:00 Zeeland
NU 08:09 programmering zoals
tussen 07:09 en 07:56 09:00
Zeeland Nu 09:09 programme
ring zoals tussen 07:09 en
07:5610:00 Zeeland Nu 10:09
programmering zoals tussen
07:09 en 07:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
Nu, Zeeuwse Zaken, Oemoe-
menoe, Regioned, Verzeeuwigd
19:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:57
09:00 Programma van de
MTRO 09:30 Braambos 10:00
Eucharistieviering 11:00 De Ze
vende Dag 13:00 Het journaal
13:30 Het Weer 13:35 Halfuur
natuur 14:05 Roman Holiday
16:00 Clips 16:25 National Ge
ographic 17:15 Vlaanderen va
kantieland 18:00 Het journaal
18:10 Fabriek romantiek 18:30
Dagelijkse kost 19:00 Het jour
naal - sportweekend 19:55 Het
Weer 20:00 Geert Hoste in
wonderland 20:30 Twee tot de
zesde macht 21:25 Ouiz Me
Quick 22:15 Joanna Lumley's
Nile 23:00 Het journaal laat
23:15 Het Weer 23:20 De Ze
vende Dag
09:00 Herfstbeelden 12:00
Canvas klassiek 13:15 Program
mering Ketnet 14:00 Sporza:
Zondag 18:00 Panorama 19:00
Meester, hij begint weer 19:30
Start Me Up 20:00 Het journaal
20:15 Brazil with Michael Palin
21:10 De Canyasconnectie
21:40 Crossfire Hurricane
23:30 Programma van de
MTRO
07:00 Breakfast 08:25 Match of
the Day 10:00 The Andrew
Marr Show 11:00 Sunday
Morning Live 12:00 Sunday Pol
itics 13:25 Countryfile 14:20
Bargain Hunt 15:20 Escape to
the Country 16:20 Nature's
Miracle Babies 17:20 Lifeline
17:30 Points of View 17:45
Songs of Praise 18:20 Nigel
Slater's Dish of the Day 18:50
BBC News 19:10 Regional
News and Weather 19:20
Countryfile 20:20 Strictly Come
Dancing: The Results 21:00 An
tiques Roadshow 22:00 The Se
cret of Crickley Hall 23:00 BBC
News 23:15 Regional News and
Weather 23:25 Formula 1The
US Grand Prix - Highlights
07:00 Zigby 07:10 Finleyjhe
Fire Engine 07:20 Little Robots
07:30 64 Zoo Lane 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30
Deadly Art 08:45 Copycats
09:15 The Scooby-Doo Show
09:40 Wingin' It 10:00 12
Again 10:30 Gastronuts 11:00
Saturday Kitchen Best Bites
12:30 The Great British Bake
Off Masterclass 13:30 Rugby
Union: England v Australia
Highlights 14:30 Cycling: Track
World Cup 18:15 Coast 18:30
Indian Ocean with Simon Reeve
19:30 Fawlty Towers 20:00 Op
eration Iceberg 21:00 Sandy:
Anatomy of a Superstorm
22:00 Dragons' Den 23:00 Har
ry and Paul 23:30 Match of the
Day 2
07:15 Willi wills wissen 07:40
Meister Eder und sein Pumuckl
09:00 Tigerenten Club 10:00
Tagesschau 10:03 Das blaue
Licht 11:00 Kopfball 11:30 Die
Sendung mit der Maus 12:00
Tagesschau 12:03 Presseclub
12:45 Wochenspiegel 13:15
Wohin der Weg mich führt
14:45 Die Heilerin 216:15 Ta
gesschau 16:30 ARD-Ratgeber
17:00 W wie Wissen 17:30
Gott und die Welt 18:00 Sport-
schau 18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Gewinnzahlen Deutsche
Fernsehlotterie 18:50 Linden-
straRe 19:20 Weltspiegel 20:00
Tagesschau 20:15 Tatort 21:45
Günther Jauch 22:45 Tagesthe-
men 23:03 Das Wetter im Er-
sten 23:05 I I l Titel Thesen
Temperamente 23:35 Bericht
vom Parteitag Bündnis 90/Die
Grünen 23:50 Entweder Broder
- Die Europa-Safari
07:05 Meine Freundin Conni
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
Evangelischer Gottesdienst
10:15 Die Schwarzwaldklinik
11:00 Willkommen bei Carmen
Nebel 13:10 Heute 13:15 Peter
Hahne 13:40 planet e. 14:10
Heute 14:15 Die Friseuse 16:00
Feierstunde des Volksbundes
Deutsche Kriegsgraberfiirsorge
17:00 Heute 17:10 ZDFSpor-
treportage 18:00 ZDF.reporta-
ge 18:30 Terra Xpress 19:00
heute 19:10 Berlin direkt 19:28
5-Sterne - Gewinner der Aktion
Mensch 19:30 Terra X 20:15
Katie Fforde: Ein Teil von dir
21:45 heute-journal 22:00
Arne Dahl - Upp till toppen av
berget (123:30 Bericht vom
Parteitag Bündnis 90/Die Grü
nen 23:45 ZDF-History
FTMTTiT
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Bunt und lecker 08:35 Ein Fall
für die Anrheiner 09:05 Linden-
straRe 09:35 KölnerTreff 11:00
West ART Talk 12:25 West ART
Meisterwerke: Heimhof-Thea-
ter, Burbach 12:30 Erlebnisrei-
sen-Tipp: Jersey 12:45 Pfarrer
Braun: Ausgegeigt! 14:15 Unter
weiRen Segeln - Liebe unter
weiRen Segeln 15:45 Cosmo
TV 17:00 GroRstadtrevier
17:45 Ein Fall für die Anrheiner
18:15 Tiere suchen ein Zu-
hause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol - Politik in Nor-
drhein-Westfalen 20:00 Tages
schau 20:15 Wunderschön1
21:45 Bundesliga am Sonntag
22:15 Zimmerfrei! - Prominen
te suchen ein Zuhause 23:15
Dittsche- Das wirklich wahre
Leben 23:45 Zeiglers wunder-
bare Welt des FuRballs
07:15 Pyros 08:05 Mighty
planes 08:55 How it's made
09:45 Chasing classic cars
10:35 Dangerous Flights 11:30
Dual survival 12:25 Flying wild
Alaska 13:201 shouldn't be
alive 14:15 World's Top 5
15:10 Auction Kings 17:05
Chasing classic cars 18:05
American chopper: Senior vs
Junior 19:05 Mythbusters
20:00 Deadliest catch 21:00
One car too far 22:00 An Idiot
Abroad 23:00 River monsters
07:00 American Gypsies 08:00
Megafactories 09:00 Air crash
investigation 10:00 Last War
Heroes 11:00 Strippers: Cars
for cash 12:00 Doomsday prep-
pers 13:00 Locked up abroad
14:00 The dog whisperer 17:00
Nazi Underworld 18:00 Wicked
tuna 19:00 Secrets Of Wild In
dia 20:00 Last War Heroes
21:00 Human Lampshade
22:00 Hitler"s secret attack on
America 23:00 Doomsday
preppers
07:40 Crocodile hunter 08:30
Michaela's animal road trip
09:20 Dick 'n' Dom go wild
09:45 Breed all about it 10:10
Jeff Corwin unleashed 10:35
The really wild show 11:00 Wild
France 11:50 Wildest Africa
13:40 Swarm chasers 14:35
Wild animal orphans 15:00
Toddlers tiaras 16:00 Kitchen
boss 17:00 Miami Ink 18:00
Liefde in uitvoering 19:00 Ulti
mate shopper 20:00 Battle of
the Brides 21:00 Mob wives
22:00 LA Ink 23:00 True CSI
06:20 Pirn Pom 06:30 Dora
06:55 Spongebob 07:05 Art-
zooka! 07:30 Winx club 07:55
Lucky Fred 08:15 Geronimo
Stilton 08:35 Kung fu panda
09:00 Nick Battle 09:25 Spon-
gebob 09:35 Nick Battle 10:05
De legende van Korra 10:30
Teenage Mutant Ninja Turtles
10:55 Spongebob 11:05 Win-
gin' it! 11:30 Fairly odd parents
-marathon 11:31 Fairly odd pa
rents 15:35 Sinterklaas en het
geheim van het grote boek
17:35 Big time rush 18:30 Win-
gin' it! 18:55 iCarly 19:20 Victo
rious 19:45 Big time rush 20:15
The troop 20:35 Pinguïns van
Madagascar 21:00 Victorious
23:20 Drake Josh 23:50 iCar
ly 00:10 Gigantic
09:00 MTV EMA2012:Main
Show 10:35 Degrassi:The next
generation 12:15 Teen mom
13:00 Plain Jane weekend break
13:01 Plain Jane 18:10 Teen
mom 19:00 Plain Jane 19:50
Snooki Jwoww 20:15 Guy
Code 20:35 Jersey shore 22:30
Guy Code 22:55 Ridiculousness
23:15 Gamekings 23:40 Nitro
06:25 Afrik'art 06:55 Reflets
Sud 07:45 Et si vous me disiez
toute la vérité 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Stars parade 09:05 Flash 09:10
64 rue du zoo 09:25 Les sauve-
nature 09:35 Leonard 09:45
Mon ami Grompf 10:10 Stellina
10:35 Tactik 11:10 Science ou
fiction 11:35 1x5- Des espa
ces et des idéés 12:00 Riding
zone 13:00 Epicerie fine 13:30
Journal télévisé de la RTBF
14:00 Vivement dimanche
15:30 Flash 15:35 Nee plus ul
tra 16:00 TV5Monde, le journal
16:35 Acoustic 17:00 Flash
17:05 Kiosque 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:10 Inter
nationales 19:00 Des trains pas
comme les autres 19:55 Flash
20:00 Maghreb-Orient-Express
20:30 Journal de France 2
21:00 Papa a la chasse aux lago-
pèdes 22:35 La passerelle
23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40
TV5Monde, le journal Afrique
00:00 Vipère au poing
07:05 Nils Holgersson 07:30
Piet Piraat 08:50 Snorkels
09:00 American Dad 09:50
Community 10:35 Family guy
11:25 Scrubs 12:30 Anger
management 12:55 Family guy
weekend 12:56 Family guy
19:20 South Park 19:40 Futura
ma 20:15 Family guy 20:40
American Dad 21:05 South
Park 21:30 Anger management
21:55 Men at work 22:20 Cali-
fornication 22:55 Married with
children 23:50 Two guys and a
girl
08:30 Snooker: Europese Tour
11:00 WATTS 12:00 Snooker:
Europese Tour 13:30 Futsal:
World Cup 15:00 Snooker: Eu
ropese Tour 17:00 Kunst
schaatsen: Grand Prix 19:00
Snooker: Europese Tour 21:00
Boksen: IBF wereldtitelgevecht
22:45 FIA WTCC 23:45 Motor-
sports weekend
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Middle East
07:30 Talk Asia 08:00 World
Report 08:15 CNN Market
place Europe 08:30 Eco Solu
tions 09:00 World Sport 09:30
Living Golf 10:00 African Voices
10:30 The Brief 11:00 CNN
Presents 12:00 World Report
12:30 News Special 13:00
Fareed Zakaria GPS 14:00
World Report 14:30 CNNGo
15:00 State of the.Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional Desk 16:30 Political
Mann 17:00 Global Exchange
17:15 CNN Marketplace Africa
17:30 Global Exchange 17:45
CNN Marketplace Middle East
18:00 World Sport 18:30 Main
sail 19:00 International Desk
19:30 African Voices 20:00 In
ternational Desk 20:30 Inside
the Middle East 21:00 Fareed
Zakaria GPS 22:00 World Re
port 22:30 World Sport 23:00
World Report 23:30 Living Golf
neuie u»:uz sonntags u?;du