u
media
29
Emsmsmm
media@wegener.nl
024-3650570
'Led Zeppelin, The Doors, Eagles en Boudewijn de Groot zitten steevast in
de top io. Dat komt doordat mensen de lijst niet loslaten' Popkenner Leo Blokhuis
Zaterdag 17 november 2012:-
07:00 Tommy Teleshop
ping 09:30 De Levende
Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:10 Een dag in de dieren
tuin 14:40 Lekker, leuk, le
ven 15:10 Bouw je droom
16:00 Junior MasterChef
17:00 Robs grote tuinver-
bouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs,"Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Dit
is mijn toekomst, Tel sell
13:00 Vis TV 13:30 De suc
cesfactor 14:00 Mooi duur
zaam Nederland 14:30
Regio business magazi
ne 15:00 Ice road truckers
16:00 RTL GP: Rally report
17:00 RTL Transportwereld
17:30 Leven ais een prof
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids: Uki,
PipaPanda, Little peop
le, Jokie, De Koala Broer
tjes, Bobo, Brandweerman
Sam, The adventures of
Chuck and friends, Chug-
gington, Peter Pan, Sprook
jesboom, TitaToverfeest,
Sprookjes, De Schatkamer,
Green-Kids, De Club van
Sinterklaas de grote on
bekende, Ernst, Bobbie en
de rest 10:31 Tel sell, Tom
my Teleshopping, Tel sell
17:20 RTL Woonmagazine
17:50 The voice of Holland
07:10 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 McLeod's daugh
ters 15:55 Ugly Betty 16:50
Ugly Betty 17:40 Dokters -
marathon -
06:00 Ultimate Spider- (Q
man, Disney XD: Amazing
spiez, Redakai, Hotwheels
battle force 5, Beyblade
Metal Fury, Pokemon Black
White, Ultimate Spider-
man, Phineas Ferb, Lab
Rats, The suite life on deck,
Het hotelleven van Zack
Cody, The suite life on deck
- marathon: The suite life
on deck
18:00 Lachen om home 18:00 Jupiler League, Sa-
video's, Amuse- menvatting
ment 18:55 RTL GP: Formule
1 - Amerika (kwa
lificatie) 2012,
Verslag
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 Veronica pre
sents: #Kansloos,
Amusement
18:20 American pickers,
Reality
19:00 Junior Master-
Chef, Kookwed-
strijd
19:15 Storage wars, Rea-
lityprogramma
20:00 Van je vrienden 20:15 Crime Scene In- 20:20 March of the pen- 20:30 Rizzoli Isles, Mis- 20:10 Cajun Pawn Stars,
moet je't hebben, vestigation, Mis- guins, Natuurdocu- daadserie Realityprogramma
Amusement daadserie mentaire
21:00 Komt een man bij 21:10 Crime Scene In
de dokter, hum 0- vestigation, Mis-
ristisch sketchpro- daadserie
gramma
21:45 Show me the mo
ney, Spelshow
21:25 Law Order: 21:05 Hardcore pawn,
Special Victims Reality
Unit, Dramaserie
22:45 Hart van Neder
land
22:05 CSI: New York,
Misdaadserie
22:00 The history boys,
Filmdrama
22:20 I love vijftig tinten 22:00 The Wolfma.p,
d's, Amusement
ing me softly,
Thriller
Thriller/horror
23:00 Piets weerbericht 23:00 CSI: New York,
23:05 Wekelijkse Lotto
Misdaadserie
trekking, Trekking 23:55 True CSI, Serie do-
23:10 Lachen om home
video's (h), Amu
sement
cumentaires
00:05 Fringe 00:55 Danny Dyers 00:15 Airport 00:50 Cold case 00:15 Launch event
01:00 Nachtmagazine DeadliestMen 00:51 Stoute meiden TV 01:45 Cold case Call of Duty Black
01:45 Teleshop 7 02:01 Tommy Teleshop- 02:35 Astro TV Ops 2
01:46 Stoute meiden TV ping 03:05 Rizzoli Isles (h) 00:25 Freddie
05:00 Car tracks 05:30 Woningwijs 03:50 Cold case (h) 00:55 Nachtprogram-
05:20 Hart van Neder- mering: Nacht-
land (h)l club live
actualiteiten sport film
00
O
10
O
O
O
M
ro
K»
w
n
Equilibrium
Christian Bale schittert als opspo
ringsambtenaar in een maatschap
pij waarin emotie is verboden. Op
een dag vergeet hij zijn dagelijkse
dosis emotieremmer. (VS-2002)
RTL 5, 22.10-0.15 uur
Killing Me Softly
Onbedoeld lachwekkende erotische
thriller waarin Heather Graham en
Joseph Fiennes net doen alsof ze
een mysterieuze en vooral opwin
dende relatie onderhouden. Eerste
en laatste Engelstalige film van
Chen Kaige ('Farewell To My Con
cubine'). (VS-2001)
NET 5, 22.50-0.50 uur
Empties
Een oudere docent hervindt zijn le
venslust tijdens een baantje in de
buurtsuper. (CZ/GB-2007)
België 2, 23.55-1.35 uur
Marnie
Doorwrochte Hitchcock-film waar
in Sean Connery trouwt met psy
chisch labiele kleptomaan. (VS-'64)
Duitsland 2, 0.20-2.25 uur
Hallam Foe
Topzwaar Schots drama over een
tiener die meent dat zijn stiefmoe
der zijn moeder heeft vermoord.
(GB-2008)
Nederland 2, 0.30-2.00 uur
The Spy Who Loved Me
Geheim agent 007 Roger Moore is
goed op dreef tegen de kwaadaardi
ge Curd Jürgens. (GB-'77)
Duitsland 1, 0.45-2.45 uur
When Eight Bells Toll
Goedkope avonturenfilm met een
jonge Anthony Hopkins als super
agent die een scheepslading goud
moet redden. (GB-'7i)
Duitsland 2, 2.25-3.55 uur
Moonraker
Verbluffend staaltje Britse spion-
nenactie met Roger Moore op zijn
best als agent 007. (GB-'79)
Duitsland 1. 2.50-4.53 uur
ovERiGirumsi
|gg§
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Zeeuwse Zaken, Regioned, Ver-
zeeuwigd 08:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:57 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU,
Zeeland de week, Trugkieke,
Zeeuwse Top 40 clips, Verzeeu-
wigd 19:00 programmering zo
als tussen 18:00 en 18:51
09:00 Herfstbeelden 11:55 Fa
briek romantiek 12:15 Regiona
le televisie 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
Weer 13:35 Hij komt, hij komt -
De intrede van de Sint 15:05
Villa Politica 15:35 Ella Enchan
ted 17:10 Clips 17:30 Buren
17:55 KijkUit! 18:00 Het jour
naal 18:10 Vlaanderen vakan
tieland 19:00 Het journaal
19:30 Het Weer 19:35 leder
een beroemd 20:05 Joker+ en
Lotto 20:10 Dieren in nesten
20:45 Vroeger of later? 21:40
Hoe is het zover kunnen ko
men? 22:05 Upstairs Down
stairs 22:55 Het journaal laat
23:13 Het Weer 23:20 Law and
Order: UK
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 12:30 Programmering
Ketnet 14:45 Sporza: Trofee
Veldrijden Hasselt 16:20 Can
vas klassiek 18:00 Niets is
zwart-wit 19:00 Kingdom of
the Forest 20:00 Het journaal
20:10 Vranckx 20:40 Lewis
22:10 Luther 23:55 Empties
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Lorraine
Pascale: Baking Made Easy
13:00 BBC News 13:10 Region
al News and Weather 13:15
Football Focus 14:00 Cycling:
Track World Cup 15:00 Rugby
Union: Scotland v South Africa
17:30 Final Score 18:10 BBC
News 18:20 Regional News and
Weather 18:30 Children in
Need: The Best Bits 19:30
Strictly Come Dancing 21:00
Merlin 21:45 The National Lot
tery Saturday Night Draws
21:55 Casualty 22:45 Live at
the Apollo 23:15 BBC News
23:30 Match of the Day
Rosamunde Pilcher: Paradies
derTraume 16:15 Lafer! Lich
ter! Lecker! 17:00 Heute 17:05
Landerspiegel 17:45 Menschen
- das Magazin 18:00 ML Mona
Lisa 18:35 hallo deutschland -
hautnah 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 UnserCharly
20:15 Willkommen bei Carmen
Nebel 22:45 heute-journal
22:58 Wetter 23:00 das aktuel-
le sportstudio
ssm
07:20 Sehen statt Hören 07:50
Erlebnisreisen-Tipp 08:05 West
ART 08:45 PO: Berliner Ge-
sprach zur ARD-Themenwoche
"Leben mit dem Tod" 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:35 Die Sendung mit
dem Elefanten - mit Elternticker
12:00 Quarks Co: Wie geht
Wein? 12:45 Doku am Freitag:
Es geschah in NRW - Hochwas-
ser an Weihnachten 13:30 Er
lebnisreisen-Tipp: Brandenburg
- FloRtour wie bei Huckleberry
Finn 13:40 Karawane der Frau-
en 15:35 Der Gesundmacher
16:20 Genuss ohne Grenzen
16:50 FuRball im Westen 17:05
sportlich unterwegs 17:20 Ko-
chen mit Martina und Moritz
17:50 Pottkoch - Koch Tom
Waschat hilft im Ruhrpott
18:20 hier und heute: Einfach
sül? 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages-
schau 20:15 Pfarrer Braun: Aus-
gegeigt! 21:45 Stratmanns -
Jupps Kneipentheater im Pott
22:45 Mittemachtsspitzen
23:45 kurz und schön 2012
07:00 Zigby 07:10 Finley the
Fire Engine 07:20 Little Robots
07:30 64 Zoo Lane 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30 Bear
Behaving Badly 08:55 The
Scooby-Doo Show 09:20 Den
nis Gnasher 09:30 Trapped:
Ever After 10:00 Jedward's Big
Adventure 10:30 Sorry, I've Got
No Head 11:00 The Ministry of
Curious Stuff 11:30 Deadly 60
Bites 11:35 Splatalot 12:00
Prank Patrol 12:30 OOglies
12:45 MOTD Kickabout 13:00
That Darn Cat! 14:50 Miracle
17:00 Flog It! 18:00 Rugby Un
ion: Ireland XV v Fiji 20:30 At-
tenborough: 60 Years in the
Wild 21:30 Dad's Army 22:00
Formula 1The US Grand Prix -
Qualifying 23:15 Rolling
Stones: Crossfire Hurricane
07:10 EineMöhrefürZwei
07:35 motzgurke.tv 08:05 Wis
sen macht Ah! 08:30 neunein-
halb 08:40 Geheimnis um Rom
10:00Tagesschau 10:03 Chek-
ker Can 10:30 tierisch gut!
11:15 Die schönsten Stadte
Deutschlands, Teil 2 12:00 Ta-
gesschau 12:03 Mondschein-
kinder 13:30 Pfarrer Braun
15:00 Tagesschau 15:03 Tim
Malzer kocht! 15:30 Exclusiv im
Ersten 16:00 Weltreisen 16:30
Europamagazin 17:00 Tages
schau 17:03 ARD-Ratgeber
17:30 Brisant 17:47 Das Wetter
im Ersten 17:50 Tagesschau
18:00 Sportschau 19:57
Glücksspirale 20:00 Tagesschau
20:15 Mordkommission Istan
bul - Blutsbande 21:45 Donna
Leon - Lasset die Kinder zu mir
kommen 23:15 Ziehung der
Lottozahlen 23:20 Tagesthe-
men 23:38 Das Wetter im Er
sten 23:40 Das Wort zum
Sonntag 23:45 Inas Nacht
07:20 Bibi und Tina 07:45 Mia
and me - Abenteuer in Cento-
pia 08:10 1,2 oder 3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 H20 - Plötz-
lich Meerjungfrau 10:10 Alien
Surfgirls 10:35 Dance Academy
11:00 Heute 11:05 Die Kü-
chenschlacht - der Wochen-
rückblick 13:00 Heute 13:05
ZDFwochen-journal 14:05 hal
lo deutschland - retro 14:45
Léonard 09:45 Mon ami Grom-
pf 10:10 Stellina 10:35 C'est
pas sorcier 11:00 7 jours sur la
planète 11:35 Les artisans du
rebut global 12:00 Flash 12:05
Journal de la méditerranée
12:35 Falö 13:00 Ricardo 13:30
Journal télévisé de la RTBF
14:00 Vu sur terre 14:55 10
15:45 Sur mesures 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 ARTE repor
tage 18:00 TV5Monde, le jour
nal 18:20 Le bar de I'Europe
18:30 Thalassa 20:30 Journal
de France 2 21:00 Les années
bonheur 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 Chabada
07:00 Dommel 07:25 Dobus
07:35 Samson Gert 08:00 Al
fred J Kwak 08:20 Lucky Luke
08:50 Snorkels 09:00 American
Dad 09:50 Community 10:35
Family guy 11:25 Scrubs 12:30
Men at work 12:55 Family guy
weekend 12:56 Family guy
20:05 American Dad 20:55
Family guy 21:40 Tosh.O 22:05
The Graham Norton Show
22:55 Married with children
23:50 Two guys and a girl
08:30 Snooker: Europese Tour
20:30 Fight club 22:30 WATTS
23:30 Snooker: Europese Tour
07:15 Man, woman, wild 08:05
Wheeler dealers 08:55 Modern
sniper 09:45 Fast n' loud 10:35
Weapons that changed the
world 11:30 Hell roads 12:25
One car too far 17:05 Pyros
18:05 Mythbusters 19:05 Auc
tion Kings 20:00 World's Top 5
21:00 American chopper: Sen
ior vs Junior 22:00 Fast n' loud
23:00 Mighty planes
07:00 Strippers: Cars for cash
08:00 Megafactories 09:00
Made in NL 10:00 Doomsday
preppers 11:00 Wicked tuna
12:00 Chasing UFOs 13:00
Strippers: Cars for cash 16:00
The dog whisperer 18:00 Ac
cess 360 World Heritage 19:00
Locked up abroad 20:00 Mega
factories 21:00 Made in NL
22:00 Doomsday preppers
23:00 Big, bigger, biggest
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Africa 07:30
BackStory 08:00 World Sport
08:30 Business Traveller 09:00
World Sport 09:30 Mainsail
10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 Amanpour 11:30
The Brief 12:00 World Report
12:30 Inside Africa 13:00 Talk
Asia 13:30 Eco Solutions 14:00
World Report 14:30 Inside the
Middle East 15:00 News Spe
cial 15:30 BackStory 16:00 In
ternational Desk 16:30 African
Voices 17:00 CNN Marketplace
Europe 17:15 CNN Market
place Africa 17:30 The Brief
18:00 World Sport 18:30 Living
Golf 19:00 International Desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 CNNGo
21:00 The Best of the Situation
Room 22:00 World Report
22:30 News Special 23:00
Mainsail 23:30 World Sport
07:40 Crocodile hunter 08:30
Michaela's animal road trip
09:20 Dick 'n' Dom go wild
09:45 Breed all about it 10:10
Natural born hunters 10:35
Wild France 11:25 The magic of
the Big Blue 12:15 The Jeff Cor-
win experience 15:00 Toddlers
tiaras 16:00 Kitchen boss
17:00 Miami Ink 18:00 Lottery
changed my life 19:00 Secretly
pregnant 20:00 Medics on call
21:00 Extreme couponing
22:00 Swinger Wives 23:00 Mi
ami Ink
06:20 Pim Pom 06:30 Dora
06:55 Spongebob 07:10 Trans
formers: Prime 07:55 Monsuno
08:20 Geronimo Stilton 08:40
Kungfu panda 09:10 N-view
09:25 De legende van Korra
09:45 Spongebob 10:10 Teen
age Mutant Ninja Turtles 10:40
Supah Ninjas 11:05 Wingin'it!
11:30 Fairly odd parents - mara
thon 11:31 Fairly odd parents
15:40 Spongebob 16:05 Hotel
13 17:10 BucketS: Skinner
17:35 Big time rush 18:30 Win-
gin' it! 18:55 iCarly 19:20 Victo
rious 19:45 Big time rush 20:10
The troop 20:35 Pinguïns van
Madagascar 21:00 Victorious
23:20 Drake Sc Josh 23:50 iCar
ly 00:10 Gigantic
09:00 MTV EMA 2012: Main
Show 10:35 TeenmomH :20
Awkward 12:30 Moneymakers
12:55 MTV EMA 2012: Main
Show 14:35 And the winners
are 15:25 MTV EMA 2012:
Main Show 17:05 Snooki
Jwoww 17:30 Teen mom 18:20
Moneymakers 18:45 Awkward
20:00 Snooki Jwoww 20:50
Savage U 21:35 Jersey shore
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 TTC
(Toutes taxes comprises) 09:05
Flash 09:10 64 rue du zoo
09:25 Les sauvenature 09:35