sm Stichting Arduin De Keyzer de Bibliotheek JobTrack.nl zaterdag 17 november 2012 I ii Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Ervaringen van onze huidige leerlingen Supportwerker: "Het ondersteunen; van mensenze stimuleren dingen te ondernemen en ook jezelf ontwikkelen en echt iets kunnen betekenen voor iemand dat maakt het zo "Natuurrijk leren gaat niet vatrzeff, je moet er weI wat voordoend in een team werken is fijn,, verschillende invloeden zorgen er voordat je scherp blijft: "Ais ik kijk waar ik aan het begin van de opleiding stond en waar ik nu na 6 maan den sta, kan ik zeggen.ik heb echt af veel geteerd! Ervaringsgericht, (eren is erg prettig en ih de praktijk (eer je ook een hefeboetr Werken en Leren: Leerlingen MMZ Supportwerker niveau 4 Arduin heeft de keuze gemaakt om cliënten te ondersteunen uitgaande van de "Supporf'-gedachte. Support is gebaseerd op een visie, waarin inclusie, zelfbe paling en ontwikkeling van mensen met een verstandelijke beperking kernbegrip pen zijn. Vanuit deze visie hebben zij, als ieder ander, recht op volwaardig bur gerschap, inclusief de daarbij gewenste ondersteuning. - Leert jou op een nieuwe manier cliënten individueel te ondersteunen in wonen, werken en de dagelijkse zorg, - Daagt je uit om samen met de cliënt de samenleving te verkennen, - Is een antwoord op maatschappelijke en beleidsontwikkelingen in de gehandi captenzorg, - is "ervaringsgericht": jij bent zeif actief bezig met je leerproces! Tijdens deze erkende 3 jarige BBL-opleiding MMZ (niveau 4), die in januari 2013 weer start, werk en leer je bij Stichting Arduin op basis van een dienstverband als leerling met een leerlingensalaris conform de CAO Gehandicaptenzorg, Jouw einddoel: een landelijk erkend diploma Begeleider Gehandicapten-zorg, MMZ 4 (Medewerker Maatschappelijke Zorg) en dan een vast dienstverband als Supportwerker bij Arduin. Het volledige contract ligt tussen de 20 en 24 uur per week en bevat een deel doorbetaalde studietijd. De opleiding is gezamenlijk ontwikkeld door Scalda en de organisaties Arduin, Sherpa en de Maaskringgroep. Scalda verzorgt de opleiding voor Arduin. Minimaal 18 jaar, diploma Mavo/VMBO/LBO op C-niveau of een vergelijkbare opleiding. Daarnaast ben je gemotiveerd om te werken volgens de supportge dachte en ben je bereid om verantwoordelijkheid te dragen voor je eigen leerpro ces. Rijbewijs en eigen vervoer is een pré. Informatie/ Vraag het sollicitatiepakket op waarin de specifieke sollicitatiewijze is beschreven, Solliciteren? bij PO&O Stichting Arduin (werken@arduin.nl). In dit pakket vind je ook een infor matiefolder over de opleiding. Over Support: De opleiding Supportwerker: Toelatingseisen: Scholengemeenschap Scholengemeenschap De Keyzer is een school voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs aan langdurig zieke kinderen (cluster 3 en 4) in de leeftijd van 4-16 jaar. Bij de leerlingen is altijd sprake van sociaal-emotionele problematiek. Een aantal kinderen heeft medische problemen, maar vaak vraagt de gedragsproblematiek de meeste zorg. Hun kwetsbaarheid eri onzekerheid toont zich vaak door zeer aandachtvragend gedrag. Als je met onze kinderen wilt werken moetje ze met begrip voor hun problemen toch duidelijkheid en structuur kunnen bieden. Dat vraagt dat je stevig in je schoenen staat en toch flexibel bent. De scholengemeenschap maakt deel uit van REC- Midden Brabant. Scholengemeenschap De Keyzer zoekt kandidaten voor de functies van: Leerkracht SO vervanging zwangerschapsverlof m/v Onderwijsassistente SO vervanging zwangerschapsverlof m/v Leerkrachten en onderwijsassistentes SO en VSO vervanging zwangerschapsverlof m/v Vakleerkracht biologie VSO vervanging zwangerschapsverlof m/v Vakleerkracht nederlands en natuur- en scheikunde VSO tijdelijke reguliere aanstelling/evt. schooljaar 2013-2014 Meer informatie over bovenstaande vacatures is terug te vinden op de site van de school: www.sgdekeyzer.nl. U kunt uw brief, voorzien van een uitgebreid CV, voor 24 november 2012 sturen naar Scholengemeen schap De Keyzer, Dr. Keyzerlaan 23, 5051 PB Goirle. Voorkeur gaat uit naar reacties per mail: info@sgdekeyzer.nl. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdag 4 december a.s. vanaf 16.00 uur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Fiskars (sinds 1649) is een toonaangevende producent van merkproducten voor home, garden en outdoor. De groep heeft een sterk portfolio van internationale merken zoals Fiskars, littala, en Gerber, wereldwijd bekend om functionaliteit en design. De Fiskars Sales Unit in Oostèrhout is verantwoordelijk voor Benelux en Duitsland (voor littala) en zal de komende jaren sterk groeien. Hiervoor implementeert Fiskars nieuwe systemen en processen. Binnen deze Sales Unit is een vacature ontstaan voor een: Deze functie (MT-lidj is de meest centrale positie tussen het hoofdkantoor in Finland en de lokale organisatie, alsook tussen interne en externe stakeholders. In deze stevige en centrale rol ben je verantwoordelijk voor bottom-up Sales forecasts en de algehele coördinatie van supply, sales activiteiten, campagnes en föllow-up. Je zorgt voor excellente Customer Service naar eigen winkels en externe partners, in nauwe samenwerking met Sales en Marketing. Hiertoe stuur je een team van 6 personen aan. Tevens begeleid je de implementatie van een nieuw ERP-systeem (SAP). Je rapporteert direct aan de Sales Unit director en in matrix aan Finland. Wat vraagt Fiskars? Hbo-/wo-niveau, sterk analytisch vermogen, gevoel voor commercie en management Organisatietalent, oog voor detail, open communicatie, humor Ervaren professional in customer service management, logistiek en verkoop in een internationale werkomgeving Inzicht in bedrijfsprocessen, ervaring mét ERP-systemen (SAP) Communicatief sterk in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk Ben jij dë ideale kandidaat voor Fiskars? Reageer dan via www.velde.nl, (11123) Meer informatie? Bel met Peter Paardekooperof Ron Verstegen, (073) 684 25 30 ofkijkibpwww.fiskars.com Wat biedt Fiskars? Verantwoordelijke rol in een dynamische en groeiende organisatie Open cultuur met volop ruimte voor initiatieven Innovatieve, kwalitatief hoogwaardige producten Uitdagende, interessante marktpositie met groeipotentie Kerngezond bedrijf, uitstekende arbeidsvoorwaarden VELDE COMMERCIEEL Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor sales-, marketing- en inkoopfuncties Nederland I België I Duitsland I Frankrijk Midden-Brabant De Bibliotheek Midden-Brabant zoekt per i januari 2013 een Manager Bibliotheek Tilburg Centrum (32-36uur) Een cultureel ondernemer die leiding geeft aan de grootste stads/regiobibliotheek van Midden-Brabant én mede inhoud geeft aan de 'Bibliotheek van de Toekomst' in de Spoorzone. Manager Bibliotheken (32-36 uur) vestigingen Tilburg Wagnerplein, Heyhoef, 't Sant, Berkel-Enschot, Udenhout Een resultaatgerichte en ondernemende manager die de bibliotheekvestigingen gaat moderniseren en de 'Bibliotheek op School' gaat vormgeven. Product- en Accountmanager Digitale bibliotheek (28 uur) Een 'geek' die het overzicht weet te bewaren. De Bibliotheek Midden-Brabant is met 15 vestigingen en een bibliopunt de grootste culturele instelling in Tilburg en omstre ken. De circa 150 medewerkers ontvangen jaarlijksbijna 1,5 miljoen bezoekers en lenen meer dan drie miljoen boeken, CD's en DVD's uit. Zo voorzien we ruim de helft van de inwoners in ons verzorgingsgebied van informatie, educatie en cultuur. De Bibliotheek Midden-Brabant is en blijft de toegangspoort tot kennis en verbalen. Daarnaast zijn we volop in ontwikkeling; in 'de Bibliotheek van de Toekomst' zal de focus ook meer op kennis en educatie komen te liggen in zowel de fysieke als de digitale omgeving. We spelen hiermee in op de wensen van onze klanten zodat we deze, ook in de toekomst, kunnen blijven stimuleren en inspireren. www.bibliotheekmb.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55