O Dn/ikbüiuiHin-J Veronica Geertruida Koster-Marchand (H (Hens9nllnq.nl zaterdag 17 november 2012 I 41 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Jan Korshuize Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Adrie en Ineke Albregtse Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze medewerker en collega Jan Korshuize is overleden. Wij zullen Jan blijven herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Verdrietig zijn we om het verlies van onze fijne collega Jan Korshuize In de toch al zware periode die we nu doormaken zullen we je altijd aanwezige opgewektheid en humor extra hard missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en we wensen hen veel sterkte toe. A-ploeg EPP. Thermphos International B.V. Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van Cornells Johannes Dommisse Gewoond hebbend Grintweg 4 te Westkapelle Wij hebben dit erg op prijs gesteld. Fam. Verhage Fam. Dommisse 17 november 2012 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, lieve oma en overgrootmoeder Jozina Komejan - de Bel niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. P. Komejan Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, november 2012 De vele steunende reacties maken het helaas niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. UITVAARTZORG DE VLIEGER Wiigenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWV/.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Michel Stroo Langs deze weg willen wij iedereen persoonlijk bedanken. Wij hebben alle warmte, belangstelling en steun tijdens zijn ziekte en na het overlijden als heel bijzonder ervaren. Het doet ons goed om te weten, dat hij niet alleen voor ons veel heeft betekend maar ook voor vele anderen. Reona Stroo Donny en Isabel Peter en Jannie Stroo Patrick en Ellen Vera, Raul Janneke Both Sione Jawina en David Vlissingen, november 2012 Willem de Wolf zeggen wij u hartelijk dank. Fam. de Wolf-Jobse Vlissingen, oktober 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma Sannie Filius-Zwemer Uw kaarten, brieven en telefoontjes met bemoedigende woorden of aanwezigheid op de dag van de begrafenis zijn ons tot troost en steun geweest. Het heeft ons goedgedaan. Rinus Filius kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, November 2012 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Krijn de Witte Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa. Ida de Witte-van Sluijs kinderen en kleinkinderen Biggekerke, november 2012 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden Zoveel troost Daarom is het voor ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa. Jan Diesch Aan de uitingen van deelneming, zowel persoonlijk als schriftelijk, en uw aanwezigheid bij de afscheidsbijeenkomst hebben we grote steun gehad. Judi Diesch-Van Oorschot Esther en Ron de Visser-Diesch Daniëlle, Robbert en Jason Karin en Ronald Meeuws-Diesch Lorenzo en Fernando Vlissingen, november 2012 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroo torna Loes CoCijn-Sturm betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie November 2012 Voor de blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, mijn broer, onze zwager en oom, Het gemis zal blijven, maar het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Zoutelande, november 2012 Leen Koster Kinderen en kleinkinderen Het gemis zal altijd blijven maar de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma dCendrifca de Punder heeft ons goed gedaan. Onze hartelijk dank hiervoor. Jaap en Annie Lya Ton en Marina Klein- en achterkleinkinderen november 2012 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens het ziekbed en bij het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Evert van Brandwijk Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het verlies. Nelly van Brandwijk - Theunisse kinderen en kleinkinderen Kloetinge, november 2012 M Voor uw blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Johan Hubregsen danken wij u allen hartelijk. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg, Dr. Goethals en Dr. de Bruijne. Familie Hubregsen Aardenburg, november 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw aanwezigheid tijdens de uitvaartdienst en de schriftelijke en persoonlijke condoleances, die wij mochten ontvangen naar aanleiding van het overlijden van onze moeder, oma en o ver-om a Magdalena Gelderland - Lena - Mede hierdoor kijken wij terug op en waardig afscheid. Bemadette en Simon Marc en Pat kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, november 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41