Jan Bernouw lllensenlinq.nl zaterdag 17 november 2012 familieberichten I 39 Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe. Je hebt gestreden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Met veel bewondering voor haar getoonde moed en wils kracht, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw en onze geweldige moeder Marjo Poppe-Paauwe 23 december 1960 16 november 2012 Wim Poppe Wilbert en Karin Ma rij e Bernhardstraat 20 4401 ETYerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt maandag 19 november om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven" Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Yerseke en Buurtzorg Yerseke. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed, verbazingwekkend krachtig, 't Is op. Zo is het goed. Verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze lieve dochter, (schoon)zus en tante Marjo 23-12-1960 - 16-11-2012 Huib en Paula Paauwe-Schrijver Conny Paauwe en Cees Goedhals Joop en Annelies Paauwe-Vleugel Huib Heieen en Arnold Dingemanse-Paauwe Arjen Annet Yerseke, 16 november 2012 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Marjo Poppe-Paauwe W. Poppe J. Poppe-Meulpolder t Sjaak en Marja Cor en Corrie neven en nichten Wij wensen Wim, Wilbert, Karin en Marije heel veel kracht en sterkte toe. Yerseke, 16 november 2012 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Marjo Poppe Benny en Jeannet Polderman Maykel en Marlyn Linda en Roy Na een lang en slopend ziekteproces is toch nog onverwacht overleden Jetty van de Velde de echtgenote van onze voorzitter We wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe in de nu komende tijd. Bestuur Z.K.B. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader In de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: A.A. Bernouw-Molewijk Rijswijk: Leo Bernouw Hellevoetsluis: Ad Bernouw Aleid Bernouw-Van Daatselaar Middelburg, 15 november 2012 Touwbaan 24 4331 VA Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Laat het orgel overal klinken als bazuingeschal. Verdrietig delen wij u mede dat God op zijn tijd heeft thuisgehaald mijn lieve man, onze lieve pa en opa Adrianus Van den Akker Aat echtgenoot van Jakomina Maria Kerkhove 's-Gravenhage, 25 maart 1933 Middelburg, 15 november 2012 Middelburg: J.M. Van den Akker-Kerkhove Roosendaal: André en Jolanda Sander en Marjolijn Serooskerke: Eddy en Lianne Yoshi en Yenthe Touwbaan 42 4331 VA Middelburg Onze dank gaat uit naar dr. Albers en dr. Lansdorp voor de goede begeleiding en het personeel van Vliedberg, Zorgstroom, 't Gasthuis (afd. Molenwater) en Kranesteyn (woning 3) voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 november a.s. van 13.30 tot 13.45 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna om 14.00 uur aldaar de afscheids dienst, geleid door ds. Stephan Francke, zal worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. In plaats van bloemen stelt de familie een gift voor het Alzheimer fonds of KWF kankerbestrijding zeer op prijs. Een collectebus treft u aan bij het condoleanceregister. Liever geen rouwkleding; kom zoals je bent. Dankbaar dat hij rustig is ingeslapen, hebben we afscheid genomen van onze lieve zwager en oom Aat Van den Akker Wij wensen Mien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Queensland; Wim en Jossie Kerkhove Santa Cruz; Nathy Kerkhove-Raboy Santa Barbara; Bettie Kerkhove Meliskerke; Kees en Cobi Davidse-Kerkhove Travemünde; Henneren Connie Friedrich-Kerkhove neven en nichten 17 november 2012 Geheel onverwacht is op 80-jarige leeftijd overleden onze moeder, oma en 'oma flat' Cornelia Catharina Traas-Westerweele - Neeltje - Weduwe van Laurus Traas 4 april 1932 'r 15 november 2012 Biezelinge: Mattie en Krijn Krijnsen-Traas Mark en Patricia S? Kim en Michel, Stijn, Fenna Heinlcenszand: Kees en Ellen Traas-Wilschut Nicky Kelly en Luuk Yerseke: Laurens en Mathilda Traas-Koster Demi Shanaya Weidezicht 71 4462 VM Goes De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 21 november om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in Hotel Van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een oma om je verhalen mee te delen Een oma flat om samen met de klompjes te spelen Je was trots op je (achter)kleinkinderen groot en klein Zonder jou zal' het anders zijn... oma Traas Mark en Patricia V Michel en Kim Stijn en fenna Nicky Kelly en Luuk Demi en Shanaya Ze zijn ons maar geleend de mensen en de dingen wat blijft zijn de mooie herinneringen. Tot ons verdriet is plotseling overleden onze lieve schoon zus en tante Neeltje Traas Westerweele weduwe van Lau Traas Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. 's-Heerenhoek: Mina t en Lau t Goes: Jozéen Jo t Gilles en Riet 's- Heerenhoek: Kees en Neeltje Greta en Lau Han en Connie Neven en nichten 's-Heerenhoek, 16 november 2012 Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Bas leys Wij wensen de familie veel sterkte toe. Danny, Francella en Luna Dek 'Be still, my soul: the Lord is on thy side Jean Sibelius Oprichter van Mandoline Orkest 'Excelsior', van 1941 tot 1996 onze bevlogen dirigent en grote muzikale inspirator Bas Leys Als geen ander wist hij met muziek te emotioneren. Zijn enthousiasme en eigenzinnigheid zullen wij ons altijd blijven herinneren. Bestuur en leden Mandoline Orkest 'Excelsior' Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39