Hl OysrJsdsn Nicolaas de Regt zaterdag 17 november 2012 0 (Ilensenlinq.nl Wij willen langs deze weg een ieder bedanken voor de belangstelling, kaarten en telefoontjes ter gelegenheid van ons 70 jarig huwelijk op 5 november Het heeft deze bijzondere dag extra mooi gemaakt. Onze hartelijke dank hiervoor. P. Goovers J.P. Goovers-Bink Goes, 17 november 2012 Baarland 25 oktober 1925 Nan de Jager Maarten en Hermanja Amara en Rafaël Laura Jaap en Nelly de Jager-Maris Gert-Jan en Heieen Jop Marianne en René Neline, Danielle,.Veronique Arnoud en Conny Elief Noud Suus en Martin Honders-de Jager Correspondentieadres: Watersnip 5,2411 MA Bodegraven We nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op dinsdag 20 november om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Langeweg 51 te Anna Jacobapolder. De begrafenis zal aansluitend om 14.30 uur plaatsvinden, in familiekring. Hierna is er rond 14.45 uur gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis van Anna Jacobapolder, Langeweg 7. Lie\>er geen bezoek Heinkenszand, 3 maart 1915 'De Heer is goed, een vesting in tijden van nood, Hij kent wie bij Hem schuilen. Net als mama is, kort na haar overlijden, ook onze papa teruggekeerd naar zijn Schepper Gilles Jan de Jager Weduwnaar van M.M. de Jager-Aarnoudse Zijn wijsheid en positieve levenshouding blijven voor ons een voorbeeld. Goes 15 november 2012 Het is goed zo Verdrietig, maar ook dankbaar voor de goede tijd met haar, delen wij u mee, dat op 97-jarige leeftijd is overleden onze lieve en altijd zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Pieternella Keukelaar - de Reiger echtgenote van Johannes Anthonie Keukelaar overleden 7 september 1984 t Goes, 15 november 2012 Johan Keukelaar Rita Keukelaar - Kesteloo Marlies en Cees Christel en Evert en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Ter Weel" voor de goede en liefdevolle zorg. Correspondentieadres: J.G. Keukelaar Langeweide 14 4481 CP Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 november om 13.00 uur in de koorkerk van de "Geerteskerk", Geertesplein 14 te Kloetinge. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de "Geerteskerk". Je cent met dood - de Heer heeft je geroepen Bij Hem te wonen in lijn glanzend hws: Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken. Je heb: zè nu - want j& bent vemg thuis. Je bent niet dood - je mag voor eeuwig leven. Je bent verlost vanjpnvotkcmenheid. van pijn en van verdriet God zei je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd. t-tei B&JSCtK4> mm J Wij vieren het mooie lange leven van 20 september 1917 -f 15 november 2012 echtgenoot van Johanna Paulina Verburg 30 september 1997) Na een fijn en lang leven is rustig ingeslapen onze allerliefste vader, opa en overopa. Hij houdt onvoorwaardelijk van ons, wij van hem. Addy en Jaap Florisca Karei en Jennie Sanne, Jelle Mare en Booike Nic en Karin Colin, Pascale Josje en Danny Marcus, Alma Suzie en Stefan Vivi Otto Marijke +15 november 1993 Piet en Truus Sjors Jean-Paul Jaap eh Esther Bennie +19 april 1999 Mare Ankie en Ferdinand Jip en Jennifer Kees en Petra Wij nodigen u uit voor de viering op dinsdag 20 november om 12.00 uur in de Catharinakerk in Zoutelande. U bent welkom vanaf 11.30 uur. Na de dienst, omstreeks 13.45 uur, vindt de begrafenis plaats op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Grand Café van het Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7 te Vlissingen. Nico houdt van kleurrijke kleding en bloemen. Correspondentieadres: Kasteelstraat 125, 4381 SK Vlissingen f- Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Joost Mes weduwnaar van Toos Mes-van den Broek Middelburg, 22 januari 1931 Vlissingen, 15 november 2012 De albatros zwerft over zee Vinkei: Gras Mes Franka Mes-Salfischberger Middelburg: Frank Mes Eva Mes-Soto Fabiola en Nick, Noach Karina en Mark, Sander, Jennifer Manila: Joost Mes Naomi Mes-Yamaki Marissa Amy Ritthem: Marlous Mes Lex Schutjes Feline Correspondentieadres: M.L.J.A. Mes, Zandweg 4, 4389 TK Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 17 en zondag 18 november van 15.00 tot 17.00 uur aan de Zandweg 4 te Ritthem. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 19 november om 13.30 uur in het crematorium van Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer i van het crematorium. De genade die God schenkt neemt Hij nooit terug, wanneer Hij iemand roept maakt Hij dat niet ongedaan. (Rom. 11:29) Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die we samen mochten meemaken, delen we u mee dat mijn geliefde man, onze geliefde vader en grootvader is overleden. We zullen hem altijd in dankbare herinnering houden als een zorgzame man, vader en grootvader. We zijn de medewerkers van Nieuw Sandenburg erkentelijk voor de zorg die zij hebben verleend. Hendrikus Meulmeester drager van het Verzetsherdenkingskruis *23 juni 1925 t 15 november 2012 Veere E. Sturm-Meulmeester Zoetermeer Johanna en Jan de Groot Henkjan en Jessica Middelburg André en Hannie Meulmeester Lisanne en Thijs Marjon Vlissingen Aijen en Marleen Meulmeester Comé De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 20 november a.s. op de Nieuwe Begraafplaats aan de Zanddijkseweg in Veere om 12.00 uur. Voorafgaande aan de begrafenis is er een samenkomst om 11.00 uur in Zorg- en Verpleegcentrum Nieuw Sandenburg, Sandenburglaan 2 in Veere. Na de begrafenis is er in Zorg- en Verpleegcentrum Nieuw Sandenburg gelegenheid tot condoleren. Afscheid nemen is mogelijk voorafgaande aan de samenkomst in het gebouw Sandenburglaan 2a, tegenover het parkeerterrein van Nieuw Sandenburg. Correspondentieadres: Mevr. E. Meulmeester-Sturm Sandenburglaan 2 4351 RL VEERE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38