zeeland 123 Ouderhulp Vreugde in Gapinge, school nog open IEDEREEN BEDANKT SWM«*. X GERARD Rommelmarkt Ons Genoegen 'Zeeuws' concert Onda Ritthem Alzheimer Café over euthanasie Kleding ruilen in De Piek via puntensysteem sivii^jr^j dm Groot Kerstcircus weer in Vlissingen O zaterdag 17 november 2012 Volgens directeur Jacco Onderdijk van De Schutte in Gapinge krijgt zijn school veel hulp. „A/s leerlingen van de groepen 1 en 2 buiten spelen, houdt een ouder toezicht zodat de lerares groep 3 leesles kan geven." foto Ruben Oreel Leerlingen van De Schutte in Gapinge hoeven nog niet op zoek naar een andere school. Linda Versluis en Judith Vucic zijn heel blij als ze horen dat de basisschool van Gapinge nog jaren open kan blijven. De bei de moeders hoorden het bericht vrijdag op het moment dat ze hun kinderen op basisschool De Schut te kwamen ophalen. De Schutte telt momenteel 28 leer lingen en al jaren vrezen de ouders het moment dat ze te horen krij gen dat de school moet sluiten. De Schutte krijgt echter nog tien jaar uitstel. Als in 2022 het leerlingen aantal niet fors hoger ligt, volgt echter onherroepelijk sluiten, liet directeur Agnes de Jong van de Pri- mas-scholengroep gisteren weten. „Dan volgt fusie met De Wegwij zer in Serooskerke." Ze benadrukte wel dat De Schutte niet onder het aantal van 23 leerlingen mag zak ken want dan volgt hoe dan ook sluiting. Ook kan er volgens haar een moment komen dat de ouders en de scholengroep samen tot het besluit komen dat in verband met de kwaliteit eerder gesloten moet worden. Vucic en Versluis lieten echter weten dat de school 'een VERGEZD3T OP NAAR DE VOLGENDE 5 JAAR! AUTOMATISERING GRAFISCHE INTERNETDIENSTEN De Padweie 25,4353 RW Serooskerke T: 0118 - 59 1866 E: info@vergezogt.nl WWW.VERGEZ0GT.NL verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl winkelccntrumheinkemzand.nl VLISSINGEN - De stichting Vrien den van Ons Genoegen houdt van daag een rommelmarkt voor de Vlissingse muziekvereniging. Op de markt worden onder meer ser vies, klein meubilair, boeken en speelgoed verkocht. De rommel markt duurt van 9.00 tot 12.00 uur en vindt plaats in het verenigings gebouw aan de Ridderspoorlaan. RITTHEM - Onda Ritthem geeft zon dag haar najaarsconcert in de kerk in Ritthem. Alle uit te voeren wer ken zijn van Zeeuwse bodem, na melijk van de componisten Kees Nijsse én Yoored po Neffols. Ver der verlenen Ineke de Haas op bügel en Megha Vader op marim ba hun medewerking aan dit con cert waarvan de muzikale leiding in handen is van Ronny de Rooij. De presentatie van het geheel wordt verzorgd door Jos Broeke. Aanvang 16.00 uur. MIDDELBURG - In het Alzheimer Ca fé in 't Gasthuis in Middelburg komt vanmiddag het onderwerp 'Dementie en vrijwillig levensein de' aan de orde. Gastspreker is J. Hendriks, vrijwilliger van de pre- sentatiedienst van de Nederlandse Vereniging Vrijwillige Euthanasie. Het Alzheimercafé duurt van 14.30 tot 17.00 uur. Zet uw wijk op de kaart SWM is op zoek naar enthou siaste buurtbewoners! Bent u al actief in uw wijk en wilt u ande ren ontmoeten en ideeën uitwis selen? Help ons dan mee met het organiseren van een wijk- café. Interesse? Neem contact op met Carla van de Schraaf, op bouwwerker, tel. 0118 - 751400. www.welzijnmiddelburg.nl. goeie is'. In koor: „En het voordeel van zo'n kleine school is dat ieder een iedereen kent." Ook vertelde Vucic dat de school heel flexibel is als het gaat om inspelen op de indi viduele leerlingbehoeften. Bij De Schutte wordt gewerkt met combi natieklassen. De leerlingen van de groepen 1, 2 en 3 hebben een leer kracht, die van 4, 5 en 6 ook een en de groepen 7 en 8 delen een leerkracht. Volgens directeur Jacco Onderdijk helpen ouders erg veel 'zodat hier alles soepel verloopt'. zie ook www.pzc.nl/video VLISSINGEN - In De Piek in Vlissin gen wordt vanavond een 'Swop till you drop-Switch it bitch-party' ge houden: een kledingruilbeurs en vintagekledingveiling. Wie kle ding wil ruilen, kan 's middags tus sen 14.00 en 16.00 uur goede en schone kleding brengen. De kle ding wordt beoordeeld en de in brenger krijgt punten. Met die punten kan 's avonds andere kle ding worden 'gekocht'. Dure merk kleding wordt geveild. Na afloop is er feest. De avond begint om 19.30 uur. Wie kleding heeft ingebracht, kan gratis naar binnen, anders is de toegang 5 euro, inclusief wel komstdrankje en hapjes. Tweewielers Scooters Fietsen Onderdelen Reparatie www.remijntweewielers.nl VLISSINGEN - Het Groot Kerstcircus Zeeland strijkt eind december voor het vijfde jaar neer in Vlissin gen. Dit jaar wordt een nostal gische, klassieke kerstvoorstelling gebracht met romantiek, acroba tiek, dieren en humor. De voorstel lingen vinden plaats van 21 decem ber tot en met 2 januari. De kaart verkoop is al begonnen. Het circus biedt een extra korting van vier eu ro per kaart op toegangsbewijzen die voor 5 december worden ge kocht. Het Groot Kerstcircus Zee land zet zijn tent neer op het par keerterrein op de hoek van de Aag je Dekenstraat en de Scheldestraat. www.grootkerstcircuszeeland.nl ZEELRflD [info@zeelandplant.nl j www.zeelandplant.nl Buxus Liguster Taxus Laurier (Haag)beuk 25% KORTING OP ALLE STRUIKROZEN Verkoop: vrijdagmiddag zaterdag Ravesteinweg 3 Grijpskerke IN POT!!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23