i Faasse AFermont WWW.H0GEWEG5.NL n BEDRIJVENTERREIN HOGEWEG 5 IN HULST MEER INFORMATIE I 0113 Bedrijfshuisvesting 250555 www.faasse-fermont.nl Hog meg 5 i» een omwikkeling va» Hei/mat» Vastgoed B.V. Rosmalen. Faasseifermont JAGTLUST 17, KAPELLE Danielsweg 34, Heinkenszand Zówèl te koop al te huux Multifunctionele bedrijfsruimte Woning mogelijk Aan de rand van het centrum Ruimtes zijn apart; té huur Afzonderlijke loopdeur Grate overheaddeur Toilet Pantry Vergaderruimte mogelijk Uitstekende zichflocatie Zeer modem afgewerkt Goed bereikbaar Luxe pantry Grote overheaddeur Nette vergaderruimte bijzonder gewoon Frans den Hollanderlaan 12 4461 HN Goes mfo@faasse-fermont.nl Stationspark 47, Goes Fraaie zichtlocatiè Moderne kantoorruimte 5 parkeerplaatsen Goed bereikbaar Uitstékende voorzieningen In het centrum van Terneuzen Zeer goede zichtlocatiè Moderne uitstraling 3 Parkeerplaatsen aan achterzijde Pantry, kantine, magazijn én kantoorruimte op le vèrd. Vraagprijs 299.000 fefe Gelegen in het levendige centrum, nabij de markt Brede bestemming Voorzien van pantry Open winkelruimte óp begane grond en Fraaie zichtlocatiè I in business NVM 03 heqmans m-susiu Een sferk ondernemersklimaat. uitstekende bereikbaarheid en be taalbare kavels. Dat is Hogeweg 5 ten voeten uit. Door de strategische ligging op de grens van Nederland en België vormt dit veelzijdige bedrijventerrein dé poort naar ondernemend Europa. Met Terneuzen op stechts 20 autominulen afstand, Vlissingen op 50 minuten, Breda en Brussel op nog geen uur en Antwerpen op 28 minuten. Hogeweg 5 biedt een ruime keuze aan vrij indeelbare kavels vanaf 750 m2 tot meer dan 40.000 m2 en alles wat daar tussen zit Behalve reguliere bedrijfskavels .worden ook bedrijfskavels aangeboden waarbij kan worden gewoond. Elk bedrijf, van locale speler, regionale middenstander tot grote multinational, heeft hier alle ruimte om te ondernemen. Al I P PIIIMTP flM TP n Industrieweg 6, Terneuzen Zowel te koop al te huur Gelegen aan de rand van het centrum Royale balie/entree Ruime parking aanwezig 3 overhc-addeuren Fietsenstalling aanwezig Schuttershofgebouw, Terneuzen Kantoorruimte ?-verdiepingen Recent gerenoveerd Parkeren op eigen terrein Goede voorzieningen Axelsestraat 3, Terneuzen Vraagprijs 199.500 Winkelruimte apaft te huur Bovenwoning apart te huur Frontbreedte 7 m Toilet Magazijnruimte Winkelstraat in stadscentrum Klein Frankrijk, Goes Vraagprijs 695.000 4.330 m2 Bouwrijpe grond Detailhandel toegestaan Rand van het centrum Zeer goed bereikbaar Uitstekende bereikbaarheid Vóórzien van 2 grote overheaddeuren Vrije hoogte van circa 6 meter Brede bestemming Royale parkeémiimte aan voorzijde Incl. 2 gasheaters Geweldige zichtlocatiè Zeer brede bestemming Nieuw tebouwen Afbouw naar eigen wens Grote overheaddeur Ruim buitenterrein 2. 90m2BVO Gelegen in het centrum Brede bestemming Volledig vrijstaand Uitermate geschikt als praktijkruimte Goede staat van onderhoud Markt 3, Oostburg Zowel te koop als te huur In delen te huur Uitstekende zichtlocatiè Gelegen in het centrum Het pand is volledig onderkelderd Uitermate geschikt voor winkel en--/of kantoorruimte Mogelijkheid tot wonen woningmakelaars bedrijfshuisvesting hypotheken verzekeringen het nieuwbouwhuis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 116