Cp EPZ Z maakt veilig, verantwoorde elektriciteit 1 Mc I Alc Waarom veel gerenommeerde bedrijven de Zeeuwse havens ontdekten KM seaports I EPZ is grootste elektriciteitsproducent I van Zeeland en maakt schone, betrouw- I bare stroom voor zo'n 1,9 miljoen I gezinnen. Een uniek bedrijf in een I bijzondere omgeving. I Na I lar I mc I ee I tot I Vo Naast de enige kerncentrale van Neder land exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa-meestookinstallatie en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop! Meer weten? Algemene info: www.epz.nl Voor vacatures: www.werkenbijepz.nl kortdurend verbeteren EPZ N.V. I Zeedijk 32, 4454 PM Borssele I Tel. 0113 - 356 000 Op 12 oktober jl. heeft Koningin Beatrix Pilot Station Vessel 'Polaris' gedoopt in Rotterdam. De'Polaris' is de eerste in een serie van drie stationsvaartuigen die wórden gebouwd ter vervanging van de huidige schepen. Deze zijn inmiddels 35 jaar oud en hebben de technische levensduur bereikt. Het tweede loodsvaartuig in de serie, de ms 'Pollux', wordt in 2013 opgeleverd en heeft als thuishaven Vlissingen. De slalionsvaartuigen liggen permanent op zee en zijn despil in het logistieke proces van het aan boord brengen en afhalen van de registerloodsen. Lood,we».n For storage handling of liquid chemicals, gases petroleum products biofuels Oiltanking Stolthaven Antwerp NV Contact details: Oiltanking Ghent NV Tel: +32 (0)3 561 15 00 Oiltanking Terneuzen BV www.oiltanking.com Dow Chemicals, Vopak, Zeeland Refinery, Verbrugge en Kloosterboer. In de havens van Zeeland Seaports zijn talloze hoogwaardige industriële en logistieke bedrijven gevestigd en ze hebben daarallemaal goede redenen voor. Want Zeeland Seaports is de meest toegankelijke zeehaven in de regio vanaf zee maar ook naar het achterland. Bovendien is nog voldoende ruimte beschikbaar. Zoekt u een haven waar u te allen tijde op kunt bouwen? Maak dan eens kennis met de mensen van Zeeland Seaports. We zijn gespeciali seerd in de ontwikkeling van nieuwe bedrijvigheid en kunnen u op allerlei manieren helpen bij uw vestigingsvraagstuk. We zijn dag en nacht bereikbaar en even bezield als onze collega's in de Zeeuwse havens. Waar geen negen tot vijf mentaliteit heerst en waar nog wordt meegedacht met de klant. Geen wonder dat vele internationale bedrijven u al voor gingen. Voor vragen kunt u contact opnemen met onze afdeling commerciële zaken, zij helpen u graag verder. Wij zijn dag en nacht bereikbaar via 0115-647400. www.zeelandseaports.com driven by dedication KV zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 104