2 wonen vrijdag 16 november 2012 Hans Becker houdt lezing over nieuwe woonresidence Prins Maurits in Hulst Familie Jankowski Wie: Ed (51), Monique (51) en Jamie (20) Jankowski met herder Jim en la brador Max. Waar: Paul Krügerstraat 224, Vlissingen. Laatste aankoop: dressoir uit 1930, gemaakt van wortelnotenhout, voor in de woonkamer. Wens: groentetuin op het dakterras. Komende voorjaar begint Monique met de verbouw van groentes in grote bakken met grond. Mi Makelaars investeert in duurzaamheid en koopt aandelen in een windmolen Makelaarskantoor M2 Makelaars (met vestigingen in Vlissingen en Goes) heeft een eigen stukje wind molen gekocht via De Windcentrale. Het bedrijf compenseert daarmee haar jaarlijkse energieverbruik volle dig. De Windcentrale heeft twee wind molens, die 'opgedeeld' worden in duizenden stukjes. Particulieren en bedrijven kunnen winddelen (aande len) kopen en op die manier hun ei gen goedkope en duurzame stroom opwekken. M2 heeft ook andere duurzame in vesteringen gedaan. Zo is alle ver lichting in het kantoor vervangen door LED-verlichting en rijden de makelaars bij voorkeur op de fiets naar hun afspraken. Bij de aanschaf van de bedrijfsauto is bewust geko zen voor energielabel A en ook de kantoorapparatuur is energiezuinig. Onlangs is op het dak van het kan toor in Vlissingen bovendien een in stallatie met twaalf zonnepanelen geplaatst. www.windcentrale.nl Beursgebouw Eindhoven vol luxe en design tijdens de Excellent Wonen en Leven Beurs In het Beursgebouw in Eindhoven vindt tot en met 19 november de Ex cellent Wonen en Leven Beurs plaats. Je kunt je er naar harte lust onderdompelen in luxe en design. Vier complete designwoningen met een totale waarde van 3 miljoen eu ro zijn onder supervisie van vijf gere nommeerde interieurarchitecten ge bouwd en ingericht. Interieurdesigner Marco van Ham en tuinarchitect Jacques van Leuken presenteren het grootste wooncon- cept van de Benelux: Villa New Classic Luxury. Daarnaast trekken 180 ex- posanten op een totale op- JÊh pervlakte van 7000 vier- sSÊÏÊ kante meter alles uit de ^É|||jp| kast om bezoekers van de beurs te inspireren, ledereen kan kennis maken met de nieuwste trends, fraaie automobie len, exclusieve sieraden en alle ande re zaken die het leven zo mooi ma ken. De entree is 12,50 euro per per soon. Meer informatie via: www.excellentwonenleven.nl foto's Ruben Oreel Het voormalige ING bank kantoor aan de steen straat in Hulst wordt een verwen- en zorgcomplex en krijgt de naam woonre sidence Prins Maurits. Golden Years Projects to vert het gebouw om tot een paradijs voor mensen die luxe en veilige woonruimte zoeken, waar ze ook verzorgd kunnen worden als dat nodig is. Aan de bewoners worden maaltij den geserveerd en er worden aller lei activiteiten gehouden zoals cur sussen en uitstapjes. Hans Becker van Golden Years Projects komt op 27 november om 19.00 uur naar het nieuwe woonresidence in Hulst om een presentatie te ge ven over levenskunst en geluk op hogere leeftijd. Voorafgaand aan de bijeenkomst zal Golden Years de ideeën voor het complex bekend maken, ledereen is uitgenodigd om bij de avond aanwe zig te zijn. De toegang van de bijeenkomst is gratis. Aanmelden via e-mailadres info@goldenyearsprojects.nl Foto boven: Ed en Monique Jankowski met hun honden voor hun huis op de hoek van de Paul Krügerstraat en de Singel. Foto onder: Een hoekje in één van de twee Bed and Breakfast-kamers. Foto's rechts: de woonkamer. geven wij Vorm ook voor vervang'ingsapparaluur.' Mr. F.J. Haarmanweg 86 Tel.: (0115)-680851 4538 AE Terneuzen www.keukenvisie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38