32 Ifamilieberichten donderdag 16 november 2012 iïlensenlinq.nl Toen God zag dat de weg te lang de berg te hoog en het ademen te zwaar werd, legde Hij Zijn arm om mij heen en zei: het is goed zo". Bedroefd, maar vooral dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringd heeft, is geheel, onverwacht van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omie. Lena Wilhelmina Zwemer-Koole 18 mei 1916 14 november 2012 weduwe van Leendert Cornelis Zwemer Emmeloord: Marlies IJspeert - Zwemer Peter IJspeert Middelburg: Rinus Zwemer Willy Zwemer - Leeuwenburgh Kamperland: Ko Zwemer Neeltje Zwemer - Hameeteman Middelburg: Cor Zwemer Ineke Zwemer - van der Hiele Middelburg: René Zwemer Corrie Zwemer - Hanegraaf Kamperland: Bram Zwemer (in liefdevolle herinnering) klein- en achterkleinkinderen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch, voor hun betrokkenheid en alle goede zorgen. Correspondentieadres: Veerweg 22 4493 AS Kamperland De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op maandag 19 november om 11.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in het Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen In de ochtend is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante Joke Busé-Kommers weduwe van Johan Busé sr. Koudekerke, 20 maart 1940 Vlissingen, 14 november 2012 Johan en Annemie Busé-Vermeiren Lennard Busé Seppe, Nils mevr. T. Kommers-de Vos Bep Kommers Jan en Milie Kommers-de Leeuwe Tanny en Louis van Overbeeke-Kommers Elvira Kommers neven en nichten Correspondentieadres: Edegemsestraat 90 2640 Mortsel, België Er is gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1 op zaterdag 17 november a.s. van 13.45 tot 14.15 uur, waarna aansluitend de crematie plechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 'And on the pure horizon far Seepulsing with the first born star, The liquid sicy above the hill! The evening comes, the fields are still!' Matthew Arnold 1822-1888 Na een lang en boeiend leven is plotseling en in alle rust overleden onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Fried Fowler - Frieda Dorothea Kal - weduwe van Frank Fowler Haarlem 4 juli 1927 Goes 13 november 2012 Frans Fowler Nora Tom Ted Fowler en Carline Coleman Sant Corres pondentiead res Sofienstr. 8 69168 Wiesloch Duitsland We nodigen u uit om samen afscheid te nemen op maandag 19 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. 'Een heel lang leven ligt achter me en ik heb het gevoel dat het goed is geweest. (Bas Leys) Voor ons nog plotseling is overleden mijn lieve en zorgzame man. mijn lieve markante pa, onze lieve bijzondere opa, de spil in onze familie Bastiaan Leys Bas drager van de Eremedaille verbonden aan De Orde van Oranje-Nassau in goud onderscheiden met de Penning van Verdienste der Gemeente Reimerswaal 30 november 1919 14 november 2012 Kruiningen: C. Leys-Westveer Kruiningen: Addy van de Linde-Leys Leen van de Linde f Kruiningen: Dick en Lotte, Farron, Eline en Tim Wemeldinge: Corien en Udo, Dani, Shana Antwerpen: Anneleen en Pieter, Lennert Kruiningen: Hanny Saman-Leys t Krijn Saman t Kapelle: Jikkie en Pascal, Emilie, Maëlle, Amandine Amsterdam: Keetie en Thieu Slotstraat 37 4416 AS Kruiningen De afscheidsdienst wordt dinsdag 20 november om 14.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman Dhr. C.J. Bierens Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. De buren van de Schuitvlotstraat te Grijpskerke. Familie A.D. van Bergeijk Familie Bijkerk Familie A.K. Brasser Familie Davidse Familie Frambach-Francke Familie K.P. Francke Familie Janse (Swerf-Rust) Dhr. J.C. Maljaars Familie Mous Mevr. A.}, van Noort Dhr. R.J. van Woensel Per heden ontvingen wij het droevig bericht dat is overleden ons gewaardeerde bestuurslid de heer C.J. Bierens Ons oprechte medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Bestuur Boerderijenstichting Zeeland J.L.A. Boogerd-Quaak voorzitter Hierbij delen wij u mee dat onze goede neef Jan Wisse Nijssen is overleden. We bewaren dierbare herinneringen aan hem. Zijn lach en altijd positieve insteek op het leven blijven ons bij. Nieuwerkerk|o en Willy Gaanderse Zierikzee: Jan en Rietje Gaanderse Scharendijke: Jan en Marian Gaanderse Kapelle, 14 november 2012. Met verdriet nemen we afscheid van onze markante voorzitter Jan Wisse Nijssen bestuur en leden loterij vereniging 'Risico' Op 7 november j.l. is op 91-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Pieter de Zeeuw Noordoostpolder pionier Echtgenoot van Eva Scheele Axel, Vaartwijk 8 augustus 1921 t Emmeloord 7 november 2012 Delft, Herman de Zeeuw, Greet Looijen Terneuzen, Sara de Zeeuw Alkmaar, Jaap de Zeeuw, Marianne De Bruijn Marken, Peter de Zeeuw t Nettie Groot Leiden, Heieen de Zeeuw, Han Pronk Damtusiujsjmü -j j a Wij bedanken u hartelijk voor uw warme medeleven na het overlijden van onze vader en opa Leen van Straten Kinderen, (achter)kleinkinderen nov. 2012 Graag willen wij u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma Bep Bahlmann-Kool Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen November 2012 Voor het medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Piet Zweemer zeggen wij u hartelijk dank. Marie Zweemer-Witte Wil en Marja Sjaak en Christa kleinkinderen Borssele, november 2012 Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn man, onze vader en schoonvader Pieter Hallema Piet Met trots kijken wij als familie terug op een mooi en waardig afscheid. Marry Brenda en Erwin Marian Zierikzee, november 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32