a 1nens0niinq.ni donderdag 16 november 2012 familieberichten I 31 Ovs/Jsilsj) Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader Jan Jacob Korshuize In de leeftijd van 52 jaar. Anita Korshuize - Timmerman Stefan Natascha 14 november 2012 Stormezandeweg 8 4424 ER WEMELDINGE De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 19 no vember om 13.00 uur in dorpscentrum "De Wemel" te Wemeldinge. Voorafgaande aan de dienst is er gelegen heid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.50 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de Alge mene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, mijn broer en onze oom Jan Korshuize C. Korshuize f S. Korshuize - de Vos Mientje f Serena en Gavin Liam Martin en Cynthia Luuk John en Rianne Leonie, Jacqueline Colijnsplaat, 14 november 2012 Na drie weken tussen hoop en vrees hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Jan Korshuize echtgenoot van onze dochter en zus Anita Timmerman Frans en Tanny Timmerman - op 't Hof Johnny en Yvonne Timmerman Charlotte, Emilie Jacco en Jannine Timmerman Miqel, Tomas, Tygo Erik en Astrid Timmerman Nicky, Bonnie Anita, Stefan en Natascha wij zijn er voor jullie. Het leven is wat je gebeurt terwijl je andere plannen maakt" Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van Jan Korshuize Wij wensen Anita, Stefan en Natascha heel veel kracht en sterkte toe Ome Floor en Tante Adrie, Petra en Edwin,Romy, Lex en Maurick, Robby en Nicole, Sander en Esmee The Lord is my light and my salvation- whom shall I fear? The Lord is the stronghold of my life- ofivhom shall I be afraid? Psalm 271 Bewonderenswaardig was haar levenskracht, sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren, nu is ze in alle rust van ons heengegaan. Heel verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ariëtta van de Velde - Schoonen Jettij 27 maart 1951 f 14 november 2012 •Jan van de Velde Martin en Annette Yannick Rick Ruben Yprick Kaitlyn Rianda en Jaouad Elaine Lilian René en Johanna Boaz Lars beiden in herinnering Oudeweg 21,4301 TC Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 20 november in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. In plaats van bloemen kunt u een gift geven aan het KPVF, een bus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Jetty van de Velde-Schoonen Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen kracht toe voor de komende tijd. Kees en Gretha van de Velde kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 14 november 2012 We zijn verdrietig dat we toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Jetty van de Velde Peter en Rian van de Velde Angela en Rob Debora en Fernando Andrea en Joost Mathilde Zierikzee, 14 november 2012 Tot ons verdriet is na een ernstige ziekte overleden ons geliefd nichtje Jetty van de Velde-Schoonen ooms en tantes van de Velde neven en nichten Zierikzee, 14 november 2012 Na een lange en slopende ziekte is op 14 november overleden onze goede kennis ep vriendin Jetty van de Velde - Schoonen Wij wensen Jan kinderen en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd Zierikzee Tonnie en Annie van de Sluis Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze kegel vriendin Jetty van de Velde We herinneren Jetty als een warm meelevend lid. we zullen haar zeker gaan missen. Ons meeleven gaat uit naar haar man, kinderen en klein kinderen. Kegelclub Unité Zierikzee, 14 november 2013 Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heeren. Thuis, in haar vertrouwde omgeving is overleden onze lieve tante en vriendin Elizabeth Helena Koevoets oud-lerares Frans Axel 16 november 1926 Koudekerke 15 november 2012 Ertvelde Be Rita Nival-Koevoets Temeuzen: Mariëtte Veriinde-Koevoets Koudekerke: Ane en Gerda Nauta-Smilde Vlissingen: Anna Breel Mejuffrouw Koevoets is gedurende vijf jaar liefdevol thuis verpleegd. Correspondentieadres: Stationstraat 12 4371 BT Koudekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 20 november om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtidheid is er gelegenheid tot samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Zo sterk en zo broos, veel te vroeg zijn we je kwijtgeraakt. Woorden schieten tekort om ons verdriet te omschrijven. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, omdat wij haar moeten missen maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder Thea Sperling-de Rubber Sinds 17 maart 2008 weduwe van Kees Sperling Goes, 23 juli 1946 - f Goes, 14 november 2012 Martin en Angela, Jayden Wilma Yordi Kt Slotstraat 57 4416 AT Kruiningen Maandag 19 november is er van 19.50 - 20.00 uur gelegen heid om afscheid van Thea te nemen in Rouwcenlrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 20 november om 13.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.00 - 13.15 uur in de aula van het crematorium eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31