Even voorstellen in uw regio! De Leeuw Werving Selectie gaat een stap verder annKarreman Wellness Beauty SSK: kwaliteit met een hoofdletter K Deskundig en betrokken Pim de Graaf: Kunstzinnige ambachtsman Met de snurkbeugel zijn snurken en slaapapneu verleden tijd Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: 076-5312113. Een goed beeld hebben van de kwaliteiten van de werkzoeken de én de behoefte van de werk gever. Dat is de succesformule van De Leeuw Werving Selec tie om de juiste man of vrouw op de juiste plaats te krijgen. „Wij gaan net dat stapje verder" aldus Vivien Raats - de Leeuw en Loekie den Hollander. De persoonlijke benadering staat voorop in de omgang met men sen die aan de slag willen. Geen formuliertje, maar een uitgebreid intakegesprek waarin een totaal beeld ontstaat van mens en cv. „Dan weten we precies binnen welk bedrijf deze kandidaat past. We kennen immers de bedrijven die onze hulp inroepen goed door de vaak jarenlange samenwer king." Kijk eens op de site voor vraag en aanbod! De Leeuw Wer ving Selectie werkt, de zorg daargelaten, in alle sectoren vandeZeeuwse arbeidsmarkt, van office tot horeca. Service schrijven ze er met een hoofd letter. Ze win nen referenties in van potenti ële kandidaten en adviseren bedrijven over bijvoorbeeld de ideale teamsa menstelling. De Leeuw Werving Selectie verwacht binnenkort NEN-4400 gecertificeerd te zijn. De Leeuw Werving Selectie Hogezoom 137 4325 CH Renesse (0111)461311 www.deleeuwwerk.nl Schoonheidsbehandelingen, huidverzorging en huidver betering door zorgvuldige en deskundige behandeling op maat met hoogwaardige na tuurlijke producten, alsmede waardevolle deskundige ad visering voor zelfverzorging, daarvoor staat Ann Karreman garant. De huid van ieder mens afzonder lijk is uniek. Daarom is het essen tieel dat zeer deskundig wordt beoordeeld hoe en met welke producten het best haalbare re sultaat - een gezonde stralende huid - bereikt kan worden. Onze huid heeft verschillende functies. Zo moet de huid onder meer het lichaam beschermen tegen vele bedreigingen van bui tenaf, denk aan luchtvervuiling, bacteriën, UV-stralen van de zon enz. Voor een mooie gezonde huid is dagelijkse verzorging dan ook geen luxe maar pure nood zaak. Naast uitwendige huidverzor gingsbehandelingen en huid verzorgingsproducten, voert annKarreman Wellness Beauty ook een hoogwaardige lijn voe dingssupplementen, die zorgen vooreen goede conditie van bin nenuit. Zo zijn er o.a. voedings supplementen beschikbaar voor aanmaak van "collageen, anti-oxi- danten en voor sterk bindweefsel om de huid zo strak mogelijk te houden. annKarreman Wellness Beauty biedt Schoonheidsbehandelingen; Verzorgingsproducten Maria Galland; Cosmeticalijn T. LeClerq; Voedingssupplementen Lavie- sage; Westerse en Oosterse mas sages; Wellnessfaciliteiten annKarreman Weiness Bauty biedt een compleet pakket voor een mooie gezonde huid, de trots van elke vrouw van elke leeftijd. annKarreman Wellness Beauty Middelburgseweg 39 4364 TB Grijpskerke T:0118-614678 Iwww.annkarreman.nl E:info@annkarreman.nl Persoonlijke benadering en be trouwbaar zaken doen. In een notendop is dit de beschrij ving van SSK Keukenstudio in Kapelie. U koopt er niet alleen een kwaliteitskeuken, u bent ook verzekerd van een scherpe prijs, probleemloze montage en ongekende service. Het is een echt familiebedrijf, dat gerund wordt door broer en zus Dennis en Silvie Jopse. Ze zijn hoofddealer van Keiler in Zee land. Een oer-Hollands merk, dat staat voor degelijkheid en kwali teit. Daarnaast voeren ze ook uit stekende merkkeukens van Beda en Schmidt. „De keukens en de apparatuur die we verkopen, pas sen bij ons. We staan achter onze producten." De klant is écht koning bij SSK Keukenstudio. U wordt van a to z begeleid en geadviseerd. De keuken van uw keuze is tot in de kleinste details de perfecte verta ling van uw individuele wensen pakket. Het eigen montageteam maakt het werk af maar ook af. Bent u nieuwsgierig geworden? Neem een kijkje op de site. Daar ziet u tevens meer over de scher pe acties in samenwerking met Keileren Miele. SSK Keukenstudio Kloosterwegó 4421 PV Kapelie f (0113) 330004 www.ssk-keukenstudio.nl Hij vindt zichzelf meer een am bachtsman dan een kunstenaar. Toch spat de artisticiteit van zijn werk. Pim de Graaf, edel smid en handgraveur uit Burgh- Haamstede, maakt gravures, sieraden en beoefent de scrims- haw-techniek. In de oudheid graveerden men sen al, bijvoorbeeld afbeeldingen van dieren in grotwanden.Ook De Graaf graveert alles met de hand. Zijn werktuig is een metalen staaf je, een burijn genoemd. Het doel: het verfraaien van allerlei voor werpen, waarbij jachtgeweren zijn bijzondere aandacht en voorliefde hebben. Zijn afbeeldingen leggen vaak een link met de natuur. Edelmetalen zoals zilver, parels en.... gravures. Geen alledaagse combinaties maar wel goed voor hele fraaie en exclusieve sieraden. Met de ideeën en wensen van de klant als uitgangs punt, gaat De Graaf aan de slag om voor u een uniek sieraad te maken. Zijn nieuwste passie is scrimshaw. Begonnen als tijdverdrijf voor walvis vaarders, gebruikt men nu natuurlijk geen wal- visbot meer, maar andere botsoorten of parelmoer. Mesheft metscrimsaw op uitlopend in gravure De Graaf maakt met deze precisie-graveertechniek adembenemend mooie kunstobjecten in kleur. Nieuwsgierig geworden? Begin eens meteen kijkje op de site! Heeft u een advocaat nodig? Dan gebeurt er iets, dat diep ingrijpt in uw leven. Op dat mo ment kiest u voor een belangen behartiger die deskundig en betrokken is. Iemand die zich in u kan verplaatsen en zorgen uit handen neemt. Kortom, dan kiest u voor een advocaat van Adriaanse van der Weel in Mid delburg. Advocatenkantoor Adriaanse van der Weel werkt voor overheden, bedrijven en particulieren. Da nielle Quist-van Zanten zet zich, samen met vijf collega's, in voor particulieren. Ze helpen u in het veelomvattende familierecht. „In goede tijden, zoals bij het opstel len van een samenlevingscontract. En in slechte tijden, bij echtschei ding, alimentatie of omgangsrege ling. Erfrechtelijke kwesties zorgen ook vaak voor gevoelige situaties." Betrouwbaar en onafhankelijk. Dat zijn kernbegrippen bij- Adriaanse van der Weel. In het geval van Danielle Quist-van Zanten bij de uitoefening van haar specialisme, letselschade. Zij staat mensen bij die slachtoffer zijn geworden, om welke reden dan ook. Ze is lid van de Vereniging van Letselschade Advocaten. Adriaanse van der Weel is het enige Zeeuwse kantoor met een keurmerk op dit gebied. U legt uw probleem in deskundige handen! Advocatenkantoor Adriaanse van der Weel Blauwedijk 1 4331JC Middelburg (0118)656060 www.avdw.nl Oververmoeidheid, concentra tieproblemen en een kort lont je: veel mensen schrijven dit toe aan een burn-out of over spannenheid. Wat veel mensen echter niet weten, is dat deze problemen ook kunnen ont staan door een slaapapneu. Yvo van den Broek van de Snurk- poli leed zelf aan een slaapapneu en ervoer de nadelige gevolgen. Door toepassing van een snurk beugel kreeg zijn leven een to taal andere wending. "Ik kreeg weer energie en kon me beter concentreren." Comfortabel en handzaam Van den Broek is tandarts, maar richt zich nu volledig op snurk- beugels. Als één van de weinigen ter wereld kan zijn snurkbeugel ook op een klikprothese op im Atelier Pim de Graaf Burghseweg 58 4328 LB Burgh-Haamstede (0111)451030 www.pimdegraaf.nl plantaten worden geplaatst. "Tot voor kort werden er voornamelijk overdrukmaskers ingezet om een slaapapneu te verhelpen. Maar nu is de snurkbeugel veelal eer ste keuze van therapie en wordt deze ook vergoed" legt Van den Broek uit. De snurkbeugel is daar bij een stuk kleiner en comfor tabeler. Daarmee vormt het ook een goede oplossing voor snur kers en hun partners, wanneer de hinderlijke snurkgeluiden hen uit hun slaap houden. Wilt u weten of de snurkbeugel iets voor u is? Maak dan een af spraak bij de Snurkpoli. De Snurkpoli Cimbaallaan 49A 5402 AX Uden (0413) 255 612 www.desnurkpoli.nl info@desnurkpoli.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 50