Colofon Ci dlensenlinq.nl URN WINKEL. 4 www.mensenlinq.nl fami Heberichten Jo van Leuven Jo van Leuven Wat blijft is de emotie... Q CP N digitaal tastbaar gedenken O fT1ensenanq.nl donderag 15 november 2012 familieberichten I 33 Freedom is just another word for nothing left to lose, And nothing ain't worth nothing but it's free, Feeling good was easy, Lord, when he sang the blues, And you know feeling good was good enough for me. Janis Joplin, me Bobby McGee Strijdbaar tot het laatst, maar met enorme dankbaarheid voor alle aandacht en de zorg die hij kreeg o.a. van verplegend personeel van de afdelingen revalidatie en somatiek van De Blaauwe Hoeve, alsmede van afdeling interne dialyse in ziekenhuis Terneuzen is 13 november 2012 overleden op de leeftijd van 70 jaar. correspondentieadres: uitvaartverzorging De Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wórdt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 17 november om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Paulus kerk, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden., op de RK begraafplaats te Bosch kapel Ie:;: Op vrijdag 16 november is er van 19,00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. .ajffifönnfavm»- Bart Audrey Nakita, Selena, Mackey iiiiillfbeflihtill Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl (ami tiebenchtcnonhnenl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden O Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-umwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. UZZu Overtoom Groen Uitvaartzorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzLnl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33