clscu; De Uitvaart Informatie Hulplijn 32 I'V donderag 15 november 2012 IHensenlinq.nl 'i Is stil geworden in huis nu jij er niet meer bent doch.je hart blijft bij ons alles spreekt over jou. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving is overleden, onze broer, zwager, oom en oud-oom Jan Wisse Nijssen -Jan Adriaan Willem- *9 juli 1942 Kapel le 14 november 2012 Almelo: Dik Wisse Nijssen en Hanna Kellput Vrouwenpolder: Lia en Jaap Meulenberg - Wisse Nijssen Kapelle: Wim en Corrie Wisse Nijssen - Rottier Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Zoekweg 4a 4354 SJ Vrouwenpolder Naar de wens van Jan zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Alles heeft een bestemde tijd en alle voornemen onder de hemel heeft zijn tijd. Er is een tijd om geboren te worden En een tijd om te sterven Een tijd om te planten En een tijd om het geplante uit te rooien Een tijd om te wenen en een tijd om te lachen Een tijd om te kermen en een tijd om op te springen Prediker 3 Heden is door de Here weggenomen onze dierbare vriend Jan Wisse Nijssen in de leeftijd van 70 jaar Kapelle: René Wiljanne de Koster - Blijleven Adinda Maurice, Reza Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze collega Jan Wisse Nijssen Lidi van Zeist Louis Nieuwenhuijse Ruud Nieuwenhuijse Martijn Lokerse Arnold van Deventer Richard Stout Martin Hoogerland Juriaan Everse Stefan Koster We zullen hem missen. Garage Hoogesteger Kapelle Enige en algemene kennisgeving. Na een lang en mooi leven is rustig ingeslapen Douwe de Vries Middelburg, 20 december 1934 Oostburg, 13 november 2012 echtgenoot van Helga de Vries-Vollmer Zoutelande: Odilia en Ko Pattenier-de Vries Albert Anqueliene Correspondentieadres: Schuttebochtlaan 41 4501 AB Oostburg Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 16 november om 19.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Wij nodigen u uit om samen afscheid te nemen van Douwe op zaterdag 17 november om 11.30 uur op de begraafplaats te Oostburg. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Andries Michiel Zonnevijlle - Dries - echtgenoot van Elena Pieternella Zonnevijlle-Otte Nisse, 28 augustus 1924 - f Goes, 15 november 2012 Goes: Lena Zonnevijlle-Otte Kattendijke: Adrie en Elda Theo en Patricia Bram en Leonie Esther en Eric Anique Ilse Nisse: Nico 's-Heer Abtskerke: Jan en Corrie Rens Nisse: Annie en ]an Ellen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Disselweg 5,4444 AH 's-Heer Abtskerke. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 16 november om 12.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nisse. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij hebben met ontroering kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en trouw lid sinds jaren A.M. Zonnevijlle Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Namens de leden van de ouderen sociëteit "Nisse" Tot ons groot verdriet overleed heden onze lieve zwager en oom Dries Zonnevijlle echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Lena Otte in de leeftijd van 88 jaar. Kapelle: P. Gouderjaan-Otte Zierikzee: J. de Kuiper-Otte Hoedekenskerke: H. Tolleman-Otte Hoedekenskerke: F. Otte-Marijs Nisse: W. Otte-Mallekote Neven en nichten Goes, 13 november 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze vroegere buurman de heer Kees Bierens Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. faiiL de Voogd fam. Maljaars fam. Dingemanse fam. Louwerse fam. Cevaal Heden bereikte ons het droevig bericht dat plotseling is overleden de heer C.(. Bierens Gedurende vele jaren was hij een zeer betrokken agrarisch lid van de Landinrichtingscommissie voor de ruilverkave ling Walcheren. We betuigen ons meeleven aan mevrouw Bierens en haar gezin en wensen hen kracht en troost bij dit verlies. Goes, Dienst Landelijk Gebied Namens de Landinrichtingscommissie ruilverkaveling Walcheren Mevr. A.C. de Bruijn voorzitter Hij hield van de polder, het weidse land, daar had hij zijn hart aan verpand, daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een moeilijk laatste levensjaar is rustig van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader en opa George Marie Johannes Termont weduwnaar van Marie Louise de Wilde IJzendijke, 7 maart 1922 Hoofdplaat: Oostburg, 13 november 2012 Lea de Vilder-Termont Gustaaf de Vilder Breskens: Annie de Vilder-Termont Ad de Vilder Kenny Marty en Lienke Familie Termont Familie de Wilde Correspondentieadres: Schoolstraat 16, 4513 AR Hoofdplaat Een speciaal woord van dank aan allen die vader de laatste jaren hebben verzorgd. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op maandag 19 november om 11.00 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Graag alleen schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In zijn eigen omgeving is onverwacht van ons heengegaan onze vader en opa Herman Petrus Baart weduwnaar van Annie Johanna Alma de Meijer *24-07-1928 Sas van Gent t 13- 11 -2012 Hoek Almere: Maijon en Roel de Wildt-Baart Daniel t Enschede: Dennis en Britta Amsterdam: Robbert-Jan Almere: Nicky en Loe Hoek, 13 november 2012. Corr.adres: Maandenweg 27 1335 KB Almere De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 19 november om 11.00 uur in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in alle beslotenheid plaatshebben. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32