O fIlensQntinq.nl donderag 15 november 2012 nilieberichten I 31 QyarJsilsf] Enige en algemene kennisgeving Ouderdom Heel langzaam verliest de boom zijn kracht dan valt hij kreunend op de aarde jaren lang had hij veel macht en stond daar in al zijn waarde Ook de sterkste mens wordt eens geveld heel langzaam wordt ons de kracht ontnomen opeens zijn wij dan uitgeteld en is ook voor ons de tijd gekomen Jan de Koeijer Yerseke, Goes, 20 mei 19B0 10 november 2012 P. de Koeijer - Everse Marianne en Bert Pothoven - de Koeijer Boudewijn en Anne Robert en Sabrina Jan Chris de Koeijer en Patrica Brok Dalilah en Toine, Nina Houtekamer Aicha de Koeijer J. D. van Mellestraat 66 4461 VV GOES Naar wens van Jan hebben wij op woensdag 14 november in een crematieplechtigheid te Middelburg in besloten kring afscheid van hem genomen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het ADRZ ziekenhuis afdeling 7 voor de liefdevolle verpleging. Een bijzonder woord van dank aan dr. Rijken. Lieve Opa Als ik naar het verleden kijk sta ik met mijn rug naar de toekomst. Ik draai me nu om lieve opa, maar ik zal je nooit vergeten. Liefs, Aicha Doch in ootmoedigheid, achte de een de ander uitnemender dan zichzelf. Filipp. 23b Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan heeft, delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Aaltje de Schipper - Verhulst in de leeftijd van 92 jaar sedert 4 februari 1988 weduwe van Comelis de Schipper Kapelle: Jan en Engelien de Schipper - Voortman Eversdijk: Nellie en Gerrit de Schipper - Slabbekoom Wemeldinge: Lou en Ina de Schipper - Kloosterman Wemeldinge: Kees en Coby de Schipper - van Dalen Eindhoven: Rien de Schipper en Lilian van de Kerkhof Geldrop: Coby de Schipper en Willie Manders Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 14 november 2012, zorgcentrum "Cederhof' Kapelle Correspondentieadres: J.L. de Schipper, Elanhof 19, 4421 DX Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 17 november van 11.00 tot 12.00 uur in "Cederhof' kamer 101, Cederlaan 9 te Kapelle. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 19 november om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Deze zal geleid worden door ds. B. Zoodsma. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Beetje bij beetje heb je ons verlaten we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer onze moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zijn we dankbaar wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar met vrede in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Christina Bout-Schot 20 maart 1930 -1 13 november 2012 sinds 2002 weduwe van Iman Bout Goes: Huib t en Nora Bout-Schijf Carolien en Adwin, Jake. Romy Huib Vlissingen: Ben en [oke Bout-Smit Bennie en Paulien, Lieke Stef Jos en Wendy Colijnsplaat: Adri en Ada Bout-Flipse Judith en Hessel, Frederique, Nicolette Jurgen en Lindsay, Devin Dave en Lianne, Feline, Luca Yerseke: Danny en Janny Bout-Krijger Iman Joost Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch, voor hun betrokkenheid en alle goede zorgen. Colijnsplaat, 13 november 2012 Zorgcentrum Cleijenborch Correspondentieadres: Rietkraag 15,4386 GA Vlissingen. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 16 november om 14.00 uur in de Dorpskerk, Ha velaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in "De Ontmoeting", naast de kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rou wbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen, Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij na een kort ziekbed onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Geertruida Cornelia de Witte - de Kubber Truus In de leeftijd van 84 jaar. Kapelle: Kapelle: Kapelle: Wim de Witte Wim de Witte John de Witte Nellie de Witte - Bakker John en Agnes Goes, 10 november 2012 Bogerdlaan 12 4421 EK Kapelle De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Weers Hij hield van het water Een week na het overlijden van zijn vrouw Frieda, is maandagnacht vredig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Ir. Otte Hendrik Boom Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Officier in de Kroonorde van België Amsterdam, 9 november 1920 Arnhem, 13 november 2012 Frederique en Edward Amber, Iris Wytske en Raph Nick, Frederique Otte jr. Dirk en Flerma Corresponden tieadres: Bloesemstraat 1 3581 XA Utrecht post@otteboom.nl De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Vervuld met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, oma en over-oma Cornelia Rosa Chater echtgenote van Karei de Casseres f 1988 Singapore 27 september 1923 t 's-Heer Arendskerke 13 november 2012 Yvonne en Arie van der Velden - de Casseres Barry en Janneke, Stephanie, Daphne Justus de Casseres Correspondentieadres: Y. van der Velden - de Casseres Indira Gandhilaan 59 4463 JK Goes Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum "Poelwijck" te 's-Heer Arendskerke voor de zeer goede verzorging die moeder heeft ontvangen. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 16 november om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31