U bereikt uw doelgroep beter met de ndernemer Wilt u meer informatie over thuiszorg, wonen of werken bij Zorgstroom Bel (0118) 684 000 of kijk op www.zorgstroom.nl i FYSI O Nadorst Meer informatie? De Ondernemer Zeeland T 088 - 013 99 95 Eadverteren.zeeland@wegenermedia.nl I www.deondernemer-pzc.nl de ndernemer DHienburglaan 2 4332 XX Middelburg 0118-634586 011*429996 Praktijk voor Fysiotherapie, Manuele Therapie, Oedeemtherapie, Geriatrische Fysiotherapie. Bekkentherapie, Acupunctuur en Osteopoathïe Bekkenfysiotherapie bij FYS! O Nadorst Herkent u dit: een druppel urineverlies, plotseling en vaak naar het toilet moeten, moeite met windjes ophouden, hollen om het toilet te halen, pijn bij het vrijen Maak dan een afspraak met de bekkenfysiotherapeut. Deze is gespecialiseerd in deze problemen. Bekkenfysiotherapie is bedoeld voor mannen, vrouwen en kinderen met klachten binnen het gehele buik-, bekken- en lage ruggebied. Een verstoorde functie van de bekkenbodem kan leiden tot: Pijnklachten in de lage rug en rondom het bekken, stuitje en schaambeen Ongewild verlies van druppels urine tijdens inspanning of veelvuldig optredende, plotselinge, hevige, niette onderdrukken aandrang om te plassen Ongewild verlies van ontlasting (faecale incontinentie) of obstipatie seksuele problemen als pijn bij het vrijen of erectieproblemen Verzakkingen van de blaas, baarmoeder of darmen Ook een operatie i.v.m. een verzakking, incontinentie of prostaataandoeningen kan leiden tot klachten van de bekkenbodem. Bekkenbodemtherapie is een methode waarbij u leert de spieren van de bekkenbodem te voelen en bewust te gebruiken. De fysiotherapeut kan u helpen bij het herstel van de functie van de bekkenbodem door te adviseren over onder andere ademhaling, houding en beweging, drinken voeding en toiletgedrag. Daarnaast worden er oefeningen gedaan ter bewustwording van de aan- en ontspanning van de bekkenbodem. Ella Dingemanse-Neuféglise is professional master bekkenfysiotherapie en werkzaam bij FYSIcO Nadorst. Kijk op www.fysicomiddelburg.nl Geriatriefysiotherapie bij FYSI O Nadorst Mensen die ouder worden en de beweeglijkheid van hun lichaam en hun zelfredzaamheid zien afnemen, komen doorgaans in aanraking met de fysiotherapeut voor ouderen. De geriatriefysiotherapeut heeft zich gespecialiseerd in de zorg voor kwetsbare ouderen en patiënten die te maken hebben met complexe gezondheidsproblematiek. Het gaat daarbij niet alleen om ouderen, maar ook om patiënten die bijvoorbeeld als gevolg van een beroerte, dementie, de ziekte van Parkinson, of een gebroken heup, verschijnselen vertonen van ouderdom. De patiënten doen vooral oefentherapie, gericht op het herwinnen en omgaan met verlies van mobiliteit en zelfstandigheid. Om dit mogelijk maken heeft FYSIcO Nadorst de beschikking over een ruime oefenzaal met uitgebreide apparatuur als een loopband, hometrainers, crosstrainer en sinds kort eveneens een zgn. Motomed. De Motomed maakt het mogelijk om het actief bewegen te ondersteunen door middel van een elektrische aandrijving. Ondanks verlammingen, spasticiteit of coördinatiestoornissen maakt de Motomed een adequate training mogelijk. Daarnaast heeft FYSIcO Nadorst een oefentuin rond de praktijk, de ideale plek om in een veilige omgeving het lopen met krukken of een rollator te trainen over kiezels, kinderkopjes, houten bruggetjes of een hellend vlak. De geriatriefysiotherapie wordt bij FYSIcO Nadorst begeleid door Marjon Snoek, geriatriefysiotherapeut. Fysiotherapie bij een carpaai tunnel syndroom.... *een niet invasieve, niet belastende tractie-therapie geen bijwerkingen of complicaties *lage kosten voor 75% van de patiënten effectief Mei de Phystrac-10, een elektrisch aangedreven tracfe-apparaat wordt een gelijkmatige tractie gegeven aan de pols waarmee de pots wordt ontspannen en gerekt en de beknelling van de zenuw opgeheven. De tracöetherapie wordt toegepast in 50 gespecialiseerde tysiotherapiepraklijken in Nederland. In Zeeland kunt u met deze tractietherapie worden behandeld bij FYSI O Nadorst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63